دانلود کتاب صوتی کوچه باغ کودکی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کوچه باغ کودکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کوچه باغ کودکی

مسعود فروتن گوینده‌ی رادیو و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون خاطرات دوران کودکی خود را در کتاب صوتی کوچه باغ کودکی روایت می‌کند. این کتاب یازده بخش را دربرمی‌گیرد و فروتن شما را با خود به کوچه پس کوچه‌های کودکی‌اش می‌برد.

درباره‌ی کتاب صوتی کوچه باغ کودکی:

مسعود فروتن در این کتاب ماجراهای ایام کودکی خود را شرح می‌دهد و این کار را با معرفی خانواده‌اش آغاز می‌کند و داستان ازدواج پدر و مادرش را برایتان روایت می‌نماید. بخش عمده‌ی داستان‌های مسعود فروتن در کتاب کوچه باغ کودکی در دماوند می‌گذرد و نگاه دقیق و موشکافانه‌ی نویسنده به شما کمک می‌کند به راحتی با فضا و تک تک شخصیت‌هایی که در این کتاب صوتی حضور دارند ارتباط برقرار کنید.

کتاب صوتی کوچه باغ کودکی مناسب چه کسانی است؟

اگر به مطالعه‌ی زندگی‌نامه‌ی افراد علاقه دارید، کتاب حاضر را از دست ندهید؛ چرا که صمیمیت و صداقتی که در نوشتار مسعود فروتن وجود دارد شما را شیفته‌ی تک تک روایت‌های او می‌کند.

با مسعود فروتن بیشتر آشنا شویم:

او با نام کامل مسعود فروتن لاریجانی در سال 1324 در آمل متولد شد و امروزه به عنوان کارگردان، گوینده‌ی رادیو و نویسنده شناخته می‌شود. او در گروه نخستین نسل از کسانی قرار دارد که از مدرسه عالی تلویزیون و سینما فارغ‌التحصیل شدند. این نویسنده‌ی ایرانی در سال 1353 به دانشکده هنرهای دراماتیک وارد شد و توانست با موفقیت مدرک لیسانس خود را در رشته‌ی کارگردان سینمایی دریافت کند. در همین سال‌ها بود که با سیمین هاشمی نیز آشنا شد و با او ازدواج کرد. هر چند عمر این ازدواج کوتاه بود اما آن‌ها صاحب دختری به تورنگ شدند.

چندین دهه است که فروتن در سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند و در کارنامه‌ی هنری خود مجموعه‌ی مادر، بخش چهار جراحی و... را دارد که همگی پرمخاطب بودند. علاوه بر این فروتن در سال‌های فعالیت هنری خود کتاب‌هایی همچون ناتمام، از سردلتنگی و یک مرد، یک شب را نوشته است.

در بخشی از کتاب صوتی کوچه باغ کودکی می‌شنویم:

بعضی لحظه‌ها و بعصی اتفاقات آنچنان در ذهن آدم حک می‌شود که هرگز گذر زمان و غبار فراموشی قادر به از بین بردن آن نیست. حدود شش سالگی‌ام را می‌گذراندم که خانواده تصمیم گرفتند مراسم سنتی ختنه‌سوران را برایم برگزار کنند. اصلاً نمی‌دانستم این کار چه معنی و مفهومی دارد. پنج فرزند بودیم؛ دو خواهر و سه برادر، پریچهر، حورا، فرامرز، من و محبوب.

نمی‌دانستم آن دو تا دختر چه فرقی با ما پسرها دارند، فقط می‌دیدم دخترها دامن می‌پوشند و ما پسرها شلوار. خواهرانمان موهایشان بلند بود و ما پسرها موهایمان را از ته کوتاه می‌کردیم.

 ۲ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۲۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۷ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی یک: خانه و خانواده
۱۰ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی دو: بچه‌ی فضول
۷ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی سه: چرخک
۱۰ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی چهار: ختنه‌سوران
۱۳ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی پنج: ته‌طغاری
۱۲ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی شش: هنرپیشه
۱۱ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی هفت: چوب های اسکی
۹ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی هشت: دوچرخه سواری
۱۰ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی نه: پریچهر علی لادن زلزله
۶ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی ده: آقاجون بابا
۱۳ دقیقه
قصه‌ی شماره‌ی یازده: من دست نمی‌بوسم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کوچه باغ کودکی

برای دانلود کتاب صوتی کوچه باغ کودکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کوچه باغ کودکی

نظرات کتاب صوتی کوچه باغ کودکی

بهزاد E
۱۴۰۰/۱/۲۳
صدای آقای فروتن آرامش و گرمی ویژه‌ای داره و ارزش مطالب رو دوچندان میکنه
امیدوارم کتابهای بیشتری رو از ایشان ببینیم
سهیلا زاهدی
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
سلام و درود
جناب فروتن دوست عزیز قدیمی، با قلم بسیار شیوا و گویش صمیمی من را به یاد روزهای خوب گذشته می‌اندازند.
Mehdi Tehrani
۱۳۹۹/۱۱/۱
استاد فروتن عزیز و دوست داشتنی
مشاهد همه نظرات (۳)