دانلود کتاب صوتی کیت وارن، کارآگاه پینکرتن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیت وارن، کارآگاه پینکرتن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کیت وارن، کارآگاه پینکرتن

کتاب صوتی کیت وارن، کارآگاه پینکرتن نوشته ماریسا ماس، درباره‌ی دختر تنهایی است که پدر و مادر خود را از دست داده و به دنبال شغلی برای تامین مخارج خود می‌گردد. این اثر برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی کیت وارن، کارآگاه پینکرتن می‌شنویم:

کِیت برای بار سوم آگهی روزنامه رو خوند.

استخدام: کارآگاه. باید بسیار هوشیار، مصمم و بی‌باک و مایل به سفر کردن باشد. دفتر کاراگاه پینکرتُن، خیابان 353 میشیگان، شیکاگو.

اون دختر هیچ تجربه­‌ای توی اون کار نداشت ولی احساس می‌کرد که می‌تونه انجامش بده. این کار برای کِیت خیلی جالب‌تر از لباس شستن یا تدریس توی مدرسه بود. ولی اول، باید به این فکر می­‌کرد که چطوری خودش رو به اونا معرفی کنه. هیچ‌کس یک زن مجرد رو استخدام نمی­‌کرد، مخصوصاً در سال 1856.

پس بهتر بود که بهشون بگه شوهرش فوت شده. کِیت هیچوقت مادرش رو ندیده بود. باباش که توی کار چاپ بود، اون رو توی یک خونه‌ی پر از کتاب بزرگ کرد. بعد از فوت پدرش، کِیت تنها بود و باید یک­ راهی برای کسب درآمد خودش پیدا می‌کرد.

 ۲۴ دقیقه، ۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
کیت وارن

راهنمای دانلود کتاب صوتی کیت وارن، کارآگاه پینکرتن

برای دانلود کتاب صوتی کیت وارن، کارآگاه پینکرتن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کیت وارن، کارآگاه پینکرتن
عسل حسینی
۱۳۹۸/۷/۱۲
خیلی عالی بود من به همه پیشنهاد میکنم هزار بار هم گوش کنی خسته نمیشی
حدیث کاظمی
۱۳۹۹/۳/۱۵
کتاب قشنگی بود. دوسش داشتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)