دانلود کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار

کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درمورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار:

در کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار (Class trip to the Cave of Doom)، ویگلاف شخصیت اصلی داستان همراه با دوستانش تصمیم می‌گیرد که به گردشی علمی در جنگلی تاریک و مخوف برود و مشکلات و خطرات این گردش را تجربه کند. اژدها سیتا، طلاهای خود را در این جنگل پنهان کرده و اجازه نمی‌دهد کسی به آن‌ها نزدیک شود.

شنیدن کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این داستان صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به بچه‌هایی که علاقمند هستند، داستانی ماجراجویانه و حیرت‌آور بشنوند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار می‌شنویم:

ویگلاف پشت یک درخت پناه گرفت، برادرای مارلی پشت یک صخره‌ی بزرگ قایم شدند. آنگوش هم پشت ویگلاف پنهان شد. الیکا با شجاعت در کنار مربی پلانجت ایستاده بود. مرد وحشی چوبش را تکان داد و فریاد زد. «خطر به غار مرگبار نرید...»

ویگلاف زیر لب گفت: «مرگبار... اون گفت مرگبار...»
آنگوش زیر اب جواب داد: فکر می‌کنم همین رو گفت: «من که وارد هیچ غار مرگباری نمی‌شم.»
مرد وحشی دوباره فریاد زد: «خطر... از اینجا برید توی غار هم فضولی نکنید.»
مربی گفت: «چه مزخرفاتی.»

 ۲ ساعت و ۷ دقیقه، ۱۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
فصل اول
۱۲ دقیقه
فصل دوم
۱۳ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۱۴ دقیقه
فصل ششم
۱۳ دقیقه
فصل هفتم
۱۳ دقیقه
فصل هشتم
۹ دقیقه
فصل نهم
۲۴ دقیقه
سالنامه تحصیلی مدرسه نابودکننده اژدها

راهنمای دانلود کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار

برای دانلود کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گردش علمی در غار مرگبار

نظرات کتاب صوتی گردش علمی در غار مرگبار

فیروزه بهرام نیا
۱۳۹۹/۹/۲۴
نمی دونم چی بگم علییییی واقا عالییی
مشاهد همه نظرات (۱)