دانلود کتاب صوتی گرگ کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرگ کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گرگ کوچولو

کتاب صوتی گرگ کوچولو نوشته‌ی اوا مونتنگون از مجموعه‌ی مبارک، به ماجرای گرگی می‌پردازد که علاقه‌ی خاصی به خوراکی‌های دیگران دارد و از آن‌ها دزدی می‌کند اما بعد از آن عذرخواهی می‌کند و پولش را می‌پردازد.

موضوع کتاب صوتی گرگ کوچولو (The story of a little wolf) چیست؟

گرگ کوچولو دوست بسیار خوب و مهربانی است اما یک عادت بد دارد، آن هم دزدیدن خوراکی دیگران است. هر وقت هم گیر می‌افتد این بهانه را می‌آورد که دکتر به او گفته که باید خوب غذا بخورد. او برای دلجویی معمولاً عذرخواهی می‌کند و پول غذا را هم می‌پردازد. اما سایر حیوانات جنگل از این عادت بد گرگ دیگر خسته شده‌اند و تصمیم می‌گیرند تا به او درسی بدهند. آن‌ها نقشه‌ی زیرکانه‌ای می‌کشند و... .

کتاب صوتی گرگ کوچولو مناسب چه کسانی است؟

اوا مونتنگون (Eva Montengon) داستانی دوست‌داشتنی برای کودکان دبستانی نوشته است و آن‌ها را با مفاهیم مهمی مانند احترام به دیگران، دزدی نکردن، ترک عادت‌های بد و... آشنا می‌سازد.

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه ساده و آموزنده‌ هستند و به موضوعات اخلاقی، علمی، تخیلی و... می‌پردازند. این قصه‌‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و بر افزایش قدرت تخیل و تصویرسازی آن‌ها تأثیر مثبتی دارند.

در بخشی از کتاب صوتی گرگ کوچولو می‌شنویم:

راسو گفت: «حرف بیخودی زده اما به هر حال اونو ببخشید.»

گرگ کوچولو خوشحال از این که راسو دیگه عصبانی نیست تصمیم گرفت یه ران درسته بدزده. همیشه هم همون بهانه رو می‌آورد که دکتر به اون گفته باید خوب غذا بخوره. بعد هم وقتی صاحب اون خوردنی رو می‌دید می‌گفت که پولش رو پرداخت می‌کنه.

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
گرگ کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی گرگ کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی گرگ کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گرگ کوچولو

نظرات کتاب صوتی گرگ کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.