دانلود کتاب صوتی گفتار زرتشت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گفتار زرتشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گفتار زرتشت

کتاب صوتی گفتار زرتشت مجموعه‌ای از آموزه‌های زرتشت پیامبر ایرانی است که رضا رامز مهم‌ترین و زیباترین بخش‌های صحبت‌های او را انتخاب و گردآوری کرده و می‌توانید با شنیدن آن با عقاید و دیدگاه‌های این پیامبر یکتاپرست آشنا شوید.

درباره کتاب صوتی گفتار زرتشت:

یکی از پیامبرانی که از سوی خداوند انتخاب شد تا انسان‌ها را هدایت کند، زرتشت یا زردشت نام دارد. همه او را پیامبری ایرانی می‌دانند که رسالتش ترویج پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک در میان عموم مردم بوده است. در کتاب صوتی گفتار زرتشت، شما می‌توانید با بخشی از اندیشه‌های این پیامبر آشنا شوید و آن‌ها را در زندگی خود به کار گیرید.

هم اکنون آیین زرتشت چه در ایران در دیگر کشورها پیروان خاص خود را دارد و کتاب مقدس آن‌ها نیز اوستا است که جهان‌بینی خاصی را ترویج می‌کند؛ اینکه نیروهای خیر و شر در جهان هستی وجود دارند و هر کدام به ترتیب نماینده اهورامزدا و اهریمن هستند. انسان نیز در این میان باید به عنوان فردی آزاد انتخاب کند که می‌‌خواهد در کدام جبهه قرار گیرد.

کتاب صوتی گفتار زرتشت به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر دوست دارید با اندیشه‌ها و گفته‌های پیامبران و ادیان کهن آشنا شوید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی گفتار زرتشت می‌شنویم:

تنها راه رستگاری، گام زدن در راه راستی است. راستی بهترین نیکی است؛ خرسندی برای کسی است که راستی را بهترین راستی را بخواهد. خرسندی راستین هنگامی به وجود می‌آید که خودخواهی را کنار بگذاریم و برای خدا و آفریدگان خدا نیک بیندیشیم؛ نیک بگوییم و نیک بیندیشیم و همه را خرسند سازیم و خود نیز از آن خرسندی خداداد بهره‌مند شویم. پس راستی بهترین نیکی است و چون همه‌ی کارها راست و درست خواهد بود، کمی و کاستی‌ها دور خواهد شد و در نتیجه غم و اندوه نخواهد ماند و شادی و خرسندی دست خواهد داد.

نیک می‌دانم که هیچ نیایشی نیست که از جان و دل برآید و بی‌پاسخ بماند. هرگز به کسی که با راستی و درستی زندگی می‌کند، ستم روا نگردد و هرگز به کسی که جهان را می‌پرورد، آسیب نرسد.

 ۱ ساعت و ۲ دقیقه، ۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۷ دقیقه
پیشگفتار
۲۰ دقیقه
بخش اول: گفتار زرتشت
۱۶ دقیقه
بخش دوم: گفتار زرتشت
۱۹ دقیقه
بخش سوم: گفتار زرتشت

راهنمای دانلود کتاب صوتی گفتار زرتشت

برای دانلود کتاب صوتی گفتار زرتشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گفتار زرتشت
Mehdi Tehrani
۱۳۹۹/۹/۹
لطفا از اشوزرتشت و اوستا بیشتر کتاب صوتی بگذارید
علی اکبر مرادمند
۱۳۹۹/۹/۲۳
سایر آثار این نویسنده را هم به صورت صوتی ارائه کنید تا با نظرات سایر ادیان آشنا شویم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)