دانلود کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی

کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی نوشته‌ی لیندا وایت، قصه دختربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که از کدوتنبل متنفر است و یک روز اتفاق جالبی برایش رخ می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی چیست؟

ربکا دختری است که هیچ از کدوتنبل خوشش نمی‌آید، اما خانواده‌اش اغلب اوقات تنها همین را برای خوردن دارند. تا اینکه روزی یک کدوتنبل بسیار بزرگ از یک کامیون به وسط حیاط خانه ربکا سقوط می‌کند.

کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دلنشین برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی می‌شنویم:

ربکا سریع رفت و از توی انبار لوازم باغبانیش رو آورد و رفت که کار کدوحلوایی‌ها رو یک‌سره کنه. اون زمین رو حفر کرد و همه رو برید، جوری که دیگه هیچ برگی نمونده بود. اون لبخندی زد و گفت: "خب دیگه، کدوحلوایی اینجا رشد نمی‌کنه." و رفت توی خونه.

اما هفته بعد که اون داشت باغ رو وجین می‌کرد، متوجه شد که برگای کدوحلوایی دوباره دراومده بودن. دوید و رفت تو خونه. با خودش گفت: "نباید بهشون توجه کرد. اگه ازشون مراقبت نکنم، اون‌ها رشد نمی‌کنن." از اون به بعد، توی هر شرایطی، چه بارون، چه آفتابی، چه تابستون، چه بهار، ربکا از پشت پرده به کنار حیاط نگاه نکرد. فقط از در پشتی استفاده کرد و حتی یک بار هم به اون برگ‌ها نگاه نکرد.

 ۱۱ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
یک عالمه کدوحلوایی

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی

برای دانلود کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک عالمه کدو حلوایی

نظرات کتاب صوتی یک عالمه کدو حلوایی

فاطمه فلاح
۱۳۹۹/۷/۲۳
داستان جالبی داره. موضوع خوبی هم داره. اوا رسا هم مثل همیشه خوب ساختتش
مشاهد همه نظرات (۱)