دانلود کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی

کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی نوشته‌ی ال ریس و جک تروت، راهنمایی مناسب و کاربردی برای کسانی است که می‌خواهند کسب‌وکار خود را رونق ببخشند و تجارت خود را براساس به روزترین و دقیق‌ترین اصول بازاریابی و فروش پیش ببرند.

درباره کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی:

در گستره جهان طبیعت قوانینی وجود دارد، پس چرا نباید اصولی برای بازاریابی وجود داشته باشد؟ ال ریس و جک تروت، مشاوران بازاریابی مشهور در جهان، در کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی (The 22 immutable laws of marketing) به شما نشان می‌دهند که برای فروش بهتر محصولات کسب‌وکارتان باید چگونه منطق و ساز و کار بازار داخلی و بین المللی را درک کنید و براساس آن‌ها دست به کار شوید.

همان طور که می‌دانید در دنیای امروز که رقابت به شدت بالاست، باید برنامه‌ریزی دقیقی برای بخش بازاریابی و فروش خود در نظر بگیرید وگرنه با چندین اشتباه، از دور خارج می‌شوید. به همین خاطر کتاب 22 قانون ابدی بازاریابی می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد و ایده‌های جدیدی را به شما انتقال دهد که تاکنون فکرش را نیز نمی‌کردید. همچنین ممکن است با شنیدن این کتاب صوتی متوجه شوید که نویسندگان برخی از قواعد و قراردهای پیشین و همیشگی را نقض می‌کنند و راه حل‌های جدید و بهتری را به شما ارائه می‌دهند.

کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی حاصل 25 سال کار و تجربه ال ریس و جک تروت است که همراه با مثال‌هایی ساده همه چیز را برایتان تعریف خواهند کرد. این اثر در سال 1993 منتشر شد و از آن زمان تاکنون همچنان نکات گفته شده در کتاب، کاربردی و مفید هستند.

ال ریس و جک تروت را بیشتر بشناسیم:

یکی از مشهورترین استراتژیست‌های حوزه بازاریابی و برندینگ، ال ریس (Al Ries) نام دارد. او علاوه بر فعالیت‌های تجاری خود، یک نویسنده پرفروش و ایده پرداز موفق نیز به شمار می‌رود.

ال ریس در سال 1972 با انتشار مقالاتی در مجلات حوزه تبلیغات به جایگاه خوبی رسید و پس از سال‌ها فعالیت، سرانجام در سال 1994 همراه با همسر و دختر خود، یک شرکت مشاوره برندینگ را تاسیس کردند و هم اکنون برای تدریس اصول بازاریابی به کشورهای مختلف سفر می‌کنند.

جک تروت (Jack Trout) نیز یکی از فعالان این حوزه به شمار می‌رود که یک شرکت مشاوره و بازاریابی به نام Trout & Partners را مدیریت می‌کند. همچنین او یکی از بنیانگذاران و پیشگامان نظریه جایگاه یابی و تئوری جنگ بازاریابی است.

هر دو نویسنده همکاری مشترک دیگری نیز داشته‌اند و کتاب «تجارت جنگ است» را در سال 1986 منتشر کردند که توجه بیل گیتس را نیز به خود جلب کرد.

کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید و یا به عنوان بازاریاب فعالیت می‌کنید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی می‌شنویم:

به مانند بسیاری از کل‌ها که به جزها تقسیم می‌شوند، بازاریابی هم به مقوله‌های بیشتری تقسیم می‌شود. هر زمینه‌ای به عنوان پدیده‌ای منفرد متولد می‌شود. برای نمونه کامپیوتر که در خلال گذشت زمان، به بخش‌های مختلف مانند مینی کامپیوتر، کامپیوترهای شخصی، لپ تاپ، کامپیوترهای قلمی و ... تقسیم گردیده است.اتومبیل هم در ابتدا با سه نام تجاری شورلوت، فورد و پلیموت بازار را تسخیر کرد اما سپس تقسیم گردید. اما امروزه به خودروهای لوکس و قیمت متوسط، ارزان قیمت بزرگ و کوچک، مسابقه‌ای، مینی ون و ... تقسیم شده است.

قانون تقسیم حتی بر بعضی از کشورها هم تاثیرگذار بوده است؛ از جمله یوگسلاوی سابق. در سال 1776 تنها 35 کشور در جهان وجود داشتند. در جنگ جهانی دوم کشورهای مستقل دو برابر شدند. در سال 1970 مجموعا 130 کشور و امروزه 190 کشور عضو سازمان ملل هستند.

 ۳ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۱۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۷ دقیقه
پیشگفتا‌ر
۱۳ دقیقه
قانون اول: قانون پیشتازی
۷ دقیقه
قانون دوم: قانون ساخت زمینه‌ای جدید
۶ دقیقه
قانون سوم: قانون ذهن مشتری
۱۴ دقیقه
قانون چهارم: قانون درک مشتری
۱۴ دقیقه
قانون پنجم: قانون تمرکز
۶ دقیقه
قانون ششم: قانون انحصار
۱۱ دقیقه
قانون هفتم: قانون نردبان
۱۰ دقیقه
قانون هشتم: قانون دوتابودن
۹ دقیقه
قانون نهم: قانون عمل متقابل
۱۰ دقیقه
قانون دهم: قانون تقسیم
۱۱ دقیقه
قانون یازدهم: قانون دورنگری
۱۴ دقیقه
قانون دوازدهم: قانون تعدد محصولات
۱۴ دقیقه
قانون سیزدهم: قانون فداکردن
۷ دقیقه
قانون چهاردهم: قانون صفت مشخصه
۷ دقیقه
قانون پانزدهم: قانون صراحت
۹ دقیقه
قانون شانزدهم: قانون راه حل اختصاصی
۱۱ دقیقه
قانون هفدهم: قانون غیرقابل پیش‌بینی بودن
۱۰ دقیقه
قانون هجدهم: قانون موفقیت
۶ دقیقه
قانون نوزدهم: قانون شکست
۱۲ دقیقه
قانون بیستم: قانون تبلیغات‌ گمراه‌کننده‌
۵ دقیقه
قانون بیست و یکم: قانون شتاب
۱۰ دقیقه
قانون بیست و دوم: قانون منابع
۵ دقیقه
اخطار
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی

برای دانلود کتاب صوتی 22 قانون ابدی بازاریابی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  22 قانون ابدی بازاریابی
ابراهیم حسینی
۱۳۹۹/۱۱/۱
بسیار عالی ولی اگه کتابشم بود بی نظیر میشد
Shamsali Rezazadeh
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
مطالب خوب و کاربردی و گوینده هم خوب ارائه کرده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)
آموزش بازاریابی، قوانین بازاریابی، قوانین فروش، بازاریابی و فروش، اصول بازاریابی، روش های بازاریابی، راه های بازاریابی، روش های جدید بازاریابی، مدیریت فروش و بازاریابی، استراتژی بازاریابی، مفاهیم بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی، کتاب 22 قانون ابدی بازاریابی ال ریس و جک تروت، کتاب 22 قانون بازاریابی، کتاب 22 قانون ابدی بازاریابی مسئولیت نقض آنها به عهده ی خودتان است، کتاب استراتژی های بازاریابی 22 قانون تغییرناپذیر مدیریت بازاریابی، کتاب بیست و دو قانون ابدی بازاریابی، کتاب بیست و دو قانون تغییر ناپذیر مدیریت استراتژی های بازاریابی، کتاب بیست و دو قانون تغییر ناپذیر مدیریت بازاریابی، کتاب 22 قانون تغییر ناپذیر مدیریت استراتژی بازاریابی، کتاب 22 قانون تغییر ناپذیر بازاریابی، دانلود کتاب 22 قانون ابدی بازاریابی، ال ریس تبلیغات، جک تراوت و آل ریس، جک تراوت بازاریابی، کتاب های جک تروت، موفقیت در فروش، افزایش فروش، مدیریت فروش، انواع استراتژی های فروش، موفقیت در کسب و کار، کسب و کار موفق، موفقیت در کار، The 22 immutable laws of marketing، The 22 immutable laws of marketing violate them at your own risk، violate them at your own risk، Al Ries، Jack Trout