دانلود کتاب صوتی King Thrushbeard (شاه ریش منقار)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی King Thrushbeard (شاه ریش منقار) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی King Thrushbeard (شاه ریش منقار)

کتاب صوتی King Thrushbeard (شاه ریش منقار) اثر برادران گریم، داستانی زیبا و آموزنده است که با هدف تقویت درک متون زبان انگلیسی به کمک گوش دادن به داستان های اصیل، توسط گروه ویراستاری و قصه خوانی از کشور بریتانیا با لهجه زیبای British صوتی شده است.

About the story

A proud and haughty princess refuses to marry because no man is good enough for her. She mocks every suitor, especially a king whom she calls Thrushbeard. Her father devises a plot to make her less proud

درباره این داستان:

شاهزاده خانمی مغرور و متکبر از ازدواج خودداری می‌کند زیرا هیچ مردی را مناسب خودش نمی‌داند. او هر خواستگاری را مسخره می‌کند خصوصا شاه خواستگاری را که به او "ریش منقار" می‌گوید. پدرش یعنی پادشاه نقشه‌ای می‌کشد تا از غرور او بکاهد.

You will see in part of the story
The king’s daughter was now a kitchen-maid, and had to be at the cook’s beck and call, and do the dirtiest work. In both her pockets she fastened a little jar, in which she took home her share of the leavings, and upon this they lived

شما در قسمتی از این داستان می‌شنوید:
دختر پادشاه حالا یک دختر پادو شده بود و مجبور بود گوش به فرمان باشد و کثیف‌ترین کارها را انجام بدهد. به هر یک از دو تا جیبش یک ظرف دهانه گشاد با نخ بسته بود و به این وسیله سهم خودش از پسماند غذاها را می‌گرفت و گذران زندگی می‌کرد.

آیا می‌دانید نقشه پادشاه چه بود و عاقبت کار این شاهزاده خانم چه می‌شود؟
برای دانستن عاقبت کار شاهزاده خانم و درس‌های زیبایی که این داستان به ما می‌دهد این کتاب را بشنوید.

 ۱۶ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی King Thrushbeard (شاه ریش منقار)

برای دانلود کتاب صوتی King Thrushbeard (شاه ریش منقار) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  King Thrushbeard (شاه ریش منقار)

نظرات کتاب صوتی King Thrushbeard (شاه ریش منقار)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.