دانلود کتاب طوطی‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب طوطی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب طوطی‌ها

کتاب طوطی‌ها نوشته جان بانت وکسو از مجموعه حیات‌وحش به تنوع شگفت‌انگیز طوطی‌ها که رنگین کمانی از رنگ‌ها را به دنیای حیوانات می‌افزاید پرداخته است. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

بهترین سخنگو‌ها، لانه‌های تو در توی غیر منتظره، از خود گذشتگی برای جفت‌هایشان از جمله عناوین جالب و هیجان انگیز این کتاب برای کودکان گروه سنی ج است.

تعداد کمی از طوطی‌ها پرهایی به رنگ قهوه‌ای کمرنگ یا متمایل به زرد دارند. اما بیشتر آن ها با رنگ‌های روشن قرمز، سبز، زرد و آبی پوشیده شده‌اند. بیش از 300 گونه‌ی مختلف طوطی وجود دارند.

طوطی‌ها به چند دلیل آشکار، پیش مردم بسیار محبوبند. اول اینکه، آنها زیبا هستند. بسیاری از گونه‌های طوطی‌ها، از سر تا دم، پوشیده از پرهای رنگی درخشان هستند و بیشتر آنها زینت‌های دیگر دارند. مثلا تاج‌هایی که به زیبایی آن‌ها می‌افزاید. در جهان، تنها گروه‌های اندکی از پرنده‌های دیگر وجود دارند که می‌توانند در شکوه و زیبایی، همتای طوطی‌ها باشند. همچنین توانایی برخی از طوطی‌ها برای صحبت کردن، مردم را تحت تأثیر قرار داده و آنها را مجذوب خود می‌کند. در برخی موارد، این توانایی واقعاً مبهوت کننده است. برای مثال، طوطی خاکستری آفریقایی می‌تواند به تقلید از مردان، زنان، کودکان و حیوانات، صحبت کند.

طوطی‌هایی وجود داشته‌اند که می‌توانستند سخنرانی‌ها را از بر بخوانند یا سلسله کاملی از طنزها را بگویند. گاهی اوقات، طوطی‌ها به قدری می‌توانند در بیان کلمات و عبارت‌ها خوب باشند که ما تقریباً متقاعد شویم که آنها معنی آنچه را می‌گویند، می‌دانند. اما، البته آنها در واقع هیچ یک از آن کلمات را درک نمی‌کنند. آنها فقط «تقلیدگران » خوبی هستند، که استعدادی عالی برای تقلید صداهایی که می‌شنوند، دارند. اینکه آیا همه‌ی آنها در این توانایی یکسان هستند، یک معما است. به نظر می‌رسد طوطی‌های وحشی در جنگل‌ها، صدای پرنده‌ها و حیوانات دیگر را تقلید نمی‌کنند. در میان طوطی‌های اسیر شده، طوطی خاکستری آفریقایی، بهترین سخنگو است....

 ۲۱ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-65-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب طوطی‌ها

برای دانلود کتاب طوطی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  طوطی‌ها
محمد باقری
۱۳۹۹/۱/۱۶
کتاب خوبیه
Parnia Akbari
۱۳۹۹/۴/۷
عااالیییی من پیش طوطیم نشستم و خوندم
امیر مهدی حسین نژاد
۱۳۹۸/۸/۱۳
کتاب خوبی اما اشکالات ریزی هم داشتی که به طوطی‌های برزیلی میگفت مرغ عشق و نام بعضی طوطی را اشتباه میگفت و اشتباه توضیح میداد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)