دانلود کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر نوشته دین گری زیوسی، به شما راهکارهایی ویژه و خارق‌العاده‌ای ارائه می‌کند تا بتوانید به کمک‌ آن‌ها به یک میلیونر برجسته و موفق تبدیل شوید.

کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر (Millionaire Success Habits)، به بررسی عادت‌هایی که موجب می‌شود شما به یک میلیونر موفق مبدل شوید، می‌پردازد. سرعت داشتن زمانی خوب است که در راه درست قرار بگیرید در غیر این صورت خیلی زود راه را گم می‌کنید و فقط به دور خودتان می‌چرخید. زمانی که عادت‌های موفقیت را در درون خود به وجود آورید، به سرعت در راه درست به حرکت در می‌آیید، زیرا از قبل، هدف خود را شناسایی کرده‌اید.

دستورالعمل‌ها باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شوند و اگر دستورالعمل‌های جامع و درست را در اختیار داشته باشید و آن‌ها را به کار ببرید خیلی زودتر به موفقیت دست پیدا می‌کنید. پس دستورالعمل‌هایی را به وجود بیاورید تا سریع‌تر به اهداف‌تان برسید. راهکارهای بسیاری وجود دارد که انسان‌ها می‌توانند برای دستیابی به موفقیت از آن‌ها استفاده کنند. شاید آن‌ها را قبل‌تر در کتاب‌های پیشرفت فردی خوانده‌ باشید، اما چیزی که مهم و کاراست، این است که به آن‌ها عمل کنید.

کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر برگرفته از زندگی دین گری زیوسی (Dean Graziosi) نیست، بلکه شما را با تغییرات زندگی و عادت‌های سایر افراد موفق جهان آشنا کند و درباره‌ی افراد بسیار ثروتمند، ورزشکاران برتر و برخی از رهبران فکری جهان است تا با عادت‌های موفقیت آن‌ها آشنا شوید. بسیاری از این انسان‌ها از هیچ، شروع کرده‌اند و شرایط بسیار دشواری را پشت سر گذاشته‌اند که حتی تصورش هم برای شما سخت است. زمانی که با عادت‌ها و استراتژی‌های این افراد آشنا شوید، درمی‌یابید که تغییرات کوچک چگونه موجب تغییرات بزرگ و ماندگار در زندگی آن‌ها شده است. همین تغییرات کوچک می‌تواند تغییرات بزرگی را در زندگی شما ایجاد کند.

این کتاب صوتی راهکارها و اصولی را به شما ارائه می‌کند که برای هر کسی می‌تواند مفید باشد. میلیون‌ها راه برای دستیابی به موفقیت وجود دارد، یکی از بهترین آن‌ها برای دستیابی به موفقیت این است که عادت‌های برجسته و موفقیت‌آمیز را به زندگی‌تان وارد کنید تا زندگی شما به طور چشم‌گیری دگرگون شود.

شنیدن کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند زندگی خود را تغییر دهند و همانند افراد موفق جهان زندگی کنند. راهکارهای بسیاری برای تغییر زندگی وجود دارد و این کتاب صوتی به شرح آن‌ها می‌پردازد. افرادی که می‌خواهند عادت‌های موفقیت را وارد زندگی شخصی خود کنند تا زندگی‌شان به طور جدی تغییر کند، این کتاب صوتی را بشنوند.

در قسمتی از کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر می‌شنویم:

زمانی که تصمیم گرفتم این کتاب را بنویسم، به بیست و پنج سال گذشته زندگی خودم نگاه کردم و به عادت‌ها و تغییراتی توجه کردم که من را به موقعیت کنونی رسانده‌اند. شما در این کتاب با این تغییرات و عادت ها آشنا خواهید شد.‎ این کتاب صرفاً براساس داستان زندگی من و موفق شدن من نیست. در این کتاب با اصولی آشنا می‌شوید که نه تنها برای من، بلکه برای هر کسی مفید و مؤثر خواهد بود. من تلاش زیادی کردم تا با تغییرات و عادت‌های افراد موفق آشنا شوم؛‎ افراد بسیار ثروتمند، ورزشکاران برتر، پیشگامان تجارت، و برخی از رهبران فکری جهان که بواسطه کار خودم آن ها را می‌شناسم.

بسیاری از این افراد، از هیچ شروع کرده و شرایط بسیار دشواری داشته‌اند که حتی تصور آن برایمان سخت است. وقتی با استراتژی‌های آن‌ها آشنا شدم و آن ها را در قالب استراتژی‌های شخصی خودم دیدم، متوجه شدم که تغییرات کوچکی باعث تفاوت در زندگی آن‌ها شده است و می‌تواند بزرگ‌ترین تفاوت‌ها را در زندگی شما نیز ایجاد کند. در این کتاب با این استراتژی‌ها آشنا می‌شوید و آن‌ها را به شما ارائه می‌دهد. در این کتاب یاد خواهید گرفت چگونه عادت‌های جدید را جایگزین عادت‌های قدیمی کنید تا به سطوح بالاتری از موفقیت برسید.

 ۱۱ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۹۸۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۸ دقیقه
مقدمه
۲۱ دقیقه
فصل اول: زمان تغییر عادت‌های شما فرا رسیده است
۶۲ دقیقه
فصل دوم: پایه و اساس تمام موفقیت‌ها
۸۹ دقیقه
فصل سوم: شرور درون
۴۸ دقیقه
فصل چهارم: قدرت داستان شما
۶۱ دقیقه
فصل پنجم: قهرمان درون خود را بیدار کنید
۴۴ دقیقه
فصل ششم: یک هدف درخشان
۶۴ دقیقه
فصل هفتم: جذب و متقاعدسازی
۴۸ دقیقه
فصل هشتم: بعد از «بله» گفتن
۴۶ دقیقه
فصل نهم: قدرت شادی
۵۷ دقیقه
فصل دهم: راه‌هایی سریع برای رسیدن به موفقیت
۴۵ دقیقه
فصل یازدهم: چالش 90 روزه
۵۰ دقیقه
فصل دوازدهم: جديت در كار
۴۵ دقیقه
فصل سيزدهم: صحيح‌ترين شكل بهره‌وری و راه‌های حرفه‌ای شدن در آن

راهنمای دانلود کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

برای دانلود کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

نظرات کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

پویا پورهمدانی
۱۳۹۹/۴/۹
به این موضوع کاری ندارم که باصدای من به این کتاب گوش میکنید ولی واقعا کتاب عالی و آموزنده‌ای هست. 😄
امیدوارم لذت ببرید 🙏💎💞
عل علیانی
۱۳۹۹/۸/۸
گویندش رگباری حرف میزنه و لحن یکنواخت و خسته کننده‌ای داره، ای کاش قبل گذاشتن این کتابها یبار خودتون گوش کنید!
مهدی خزاعی
۱۴۰۰/۱/۲۰
سلام، به نوعی کمک به ذهن آشفته و پیدا کردن خود هستش در کل خوبه
مشاهد همه نظرات (۱۲)