دانلود کتاب عشق و یک دروغ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عشق و یک دروغ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عشق و یک دروغ

مارگریت وست در کتاب عشق و یک دروغ، صداقت و راستگویی را از مهم‌ترین اصول و ارکان زندگی دانسته و در عمق داستانی هیجان‌انگیز و پر فراز و نشیب، به بیان عواقب و اثرات آن پرداخته است.

مارگریت وست (Margaret West) نویسنده مشهور اهل ایالات متحده آمریکا است. کتاب عشق و یک دروغ از جمله آثار ادبی عاشقانه و برجسته‌ی او به شمار می‌آید.

رمان عشق و یک دروغ در مورد دو دختر به نام‌های سیسیلی و کاتی است که با پس‌انداز حقوق خود برای تعطیلات به یک هتل گران قیمت ساحلی می‌روند. راجر بوکانان ثروتمند نیز برای درمان ذات الریه به همراه برادر و زن برادرش به این هتل آمده‌اند. راجر با شنیدن نظرات غیرمحترمانه سیسیلی در مورد خودش و زن برادرش نظرش نسبت به این دختر جوان جلب می‌شود. این آغاز آشنایی و به وجود آمدن عشقی عمیق بین این دو می‌شود، عشقی که با بر ملا شدن یک دروغ به نفرت سیسیلی تبدیل می‌شود و این دو از هم جدا می‌شوند. غافل از این که سرنوشت دوباره آن‌ها را سر راه هم قرار خواهد داد اما این بار با وضعیتی متفاوت.

در بخشی از کتاب عشق و یک دروغ می‌خوانیم:

هنگامی که راجر رو به شهر می‌رفت هوای درخشان و مطبوع صبح جای خود را به هوایی تیره و غم‌انگیز داده بود. قدم‌های راجر سست بود و پایش پیش نمی‌رفت. عجله‌ای هم نداشت، حالش دگرگون بود و احساس می‌کرد که قلبش از سینه بیرون می‌آید.

دخترک خل‌ وضعی در را به روی راجر باز کرد ولی او را در آستانه‌ی در نگاه داشت تا برود پرسش کند. او پس از چند لحظه برگشت و راجر را به داخل منزل دعوت کرد. دخترک در اتاق پذیرایی را بدون تشریفات باز کرد و با صدای بلند ورود راجر را اعلام داشت.

راجر در همان نظر اول متوجه شد که منتظرش بوده‌اند و برای یک لحظه جلوی چشمانش سیاه شد. همین‌ که او حالش جا آمد، در پشت سرش بسته بود و زنی از روی صندلی دم پنجره بلند شد. راجر متوجه نبود که تا چه حد نفرت و انزجار از چشمانش می‌بارد.

برای چند لحظه سکوتی دردناک حکم فرما گشت. زن دست خود را به پشت صندلی گرفته و تمام قد ایستاده بود. حقا بی‌نهایت زیبا بود.

پوستش لطیف و تابناک، و چشمانش درشت و گیرا بود. رنگ چشمانش قهوه‌ای و مژگانش تیره، بلند و برگشته بود. اگر تنها زیبایی وی را در نظر می‌گرفتند سیسیلی در بوته‌ی فراموشی می‌افتاد، ولی همچنان که به این زن خیره شده بود بی‌تابانه آرزومند سیسیلی بود که می‌دانست در آن دقایق کنار دریا به انتظارش می‌باشد.

 ۳۲۸ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-60-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۷۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عشق و یک دروغ

برای دانلود کتاب عشق و یک دروغ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عشق و یک دروغ

نظرات کتاب عشق و یک دروغ

کاربر a
۱۳۹۷/۴/۱۴
کتاب جالبی است که ادم را به وجد می‌اورد و نمیتوانی دیقه‌ای ان را به زمین بگزاری داستان بسیار جالب و جذابی دارد و همش مناظر اتفاقاتی هستی که نمیتوانی پیش بینی کنی.
razie hashemi
۱۳۹۹/۴/۳۰
نثر روان و داستان جذابی داره، در زمره کتابهای عاشقانه است اگر به این ژانر علاقه دارید بخونید
پریا قلی زاده
۱۳۹۸/۱/۱
از نظر من جذاب بود و حداقل ارزش‌ی بار خوندنو داره!
مشاهد همه نظرات (۷)