دانلود کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

  • از: محمد شقاقی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ به قلم محمد شقاقی، چگونگی شکل‌گیری فرقه‌ها و مذاهب اسلامی بعد از رحلت پیامبر اکرم(ص) تا پایان عصر صفوی را به تصیر می‌کشد. (فایل کتاب در تاریخ 1398/09/20 به‌روز رسانی شده است.)

آنچه که به انسان در جهت آدم زیستن کمک می کند، برگزیدن دین و مذهب است. انسان بی دین و بی مذهب انسان نیست، بلکه موجودی است که با کمک علوم مختلف واندیشه اش توانایی چپاول بیشتر و کامروایی زیادتری را دارد. آنچه حائز اهمیت است، این است که باید کدام دیدن و کدام مذهب را برگزید، تا بتواند پاسخ همه نیازهای مادی و معنوی، دنیوی و اخروی را بدهد. کدام دین و مذهب است که می تواند انسان را به سعادت برساند.

در این کتاب به بیان تاریخ پیدایش و توزیع جغرافیایی فرقه‌ها و مذاهب اسلامی پرداخته شده و براساس دیدگاه و منابع اهل سنت تدوین گردیده است. نویسنده در این نوشتار بر آن است که به شرح تاریخ پیدایش، تبیین عقاید، و توزیع جغرافیایی فرقه‌ها و مذاهب اسلامی از ابتدای شکل‌گیری تا عصر معاصر بپردازد.

این کتاب، مشتمل بر سه باب است که عناوین آن‌ها عبارت‌اند از: پیدایش فرقه‌های اصلی، ریشه‌ها، اسباب و علل؛ انشعاب‌های درونی فرقه‌های اصلی و ظهور مذاهبی که تا به امروز بر جای مانده است؛ و فرقه‌های جدید.

 ۳۵۵ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 9786005407044 

چاپ ۱۳۹۰: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

برای دانلود کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

نظرات کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

مجید Tav
۱۳۹۸/۵/۳۰
کتابی با توضیحات عالی به فرقه‌های اسلامی و پیدایش آن‌ها پرداخته، فقط‌ای کاش فرمت دیگری هم داشت،،، البته pdf برای محققان و ارجاع به منبع مفید هست ولی برای ما که صرفا خواننده هستیم خواندن را سخت می‌کند، با سپاس از کتابراه و نویسنده محترم،،،
محمد شقاقی
۱۳۹۹/۱/۱۶
این کتاب فوق العاده است جهت آشنایی با چگونگی شکل گیری فرقه‌ها و اطلاع دقیق از باورها و عقاید آن‌ها پیشنهاد میکنم حتما مطالعه فرمایید
فرشید محمودی
۱۳۹۶/۸/۱۴
کتاب فوق العاده است
مشاهد همه نظرات (۵)