دانلود کتاب فرهنگ آبادی های موغان 2 (بیله سوار، جعفرآباد)

  • از: داود کیانی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ آبادی های موغان 2 (بیله سوار، جعفرآباد) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ آبادی های موغان 2 (بیله سوار، جعفرآباد) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ آبادی های موغان 2 (بیله سوار، جعفرآباد)

فرهنگ آبادی های بیله سوار و جعفرآباد که جلد دوم از مجموعه سه جلدی فرهنگ آبادی های موغان می باشد از مجموعه آثار آقای داود کیانی شاعر، نویسنده و فولکلورشناس اردبیلی است که با یک مقدمه و دو فصل در 235 صفحه توسط انتشارات محقق اردبیلی به چاپ می رسد.

درمقدمه این اثر نویسنده توضیحات مختصری درخصوص منطقه موغان، شهرستان بیله سوار و عشایر منطقه می دهد و آنگاه در طی دو فصل مجزا به معرفی آبادی های هریک از بخش های دوگانه شهرستان بیله سوار می پردازد. شایان ذکراست که شهرستان بیله سوار با دوبخش مرکزی و قشلاق دشت (جعفرآباد) و چهار دهستان انجیرلو، گوگ تپه، قشلاق جنوبی و قشلاق شرقی در شمال استان اردبیل قرارگرفته است ویکی از شهرستانهای قدیمی و مستعد استان اردبیل به شمار می رود. فرهنگ آبادی های بیله سوار و جعفرآباد بزودی بعداز طی مراحل چاپ در دسترس علاقمندان قرارمی گیرد.

 ۲۳۵ صفحه، ۷۶۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-344-159-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ آبادی های موغان 2 (بیله سوار، جعفرآباد)

برای دانلود کتاب فرهنگ آبادی های موغان 2 (بیله سوار، جعفرآباد) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ آبادی های موغان 2 (بیله سوار، جعفرآباد)