دانلود کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی

کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی به قلم پدرام حکیم زاده، با تصاویری زیبا انواع اسباب‌بازی‌ها را به دو زبان فارسی و انگلیسی برای کودکان معرفی می‌کند.

به جهان امروز جهان تصویری و به تمدن آن تمدن تصویری گفته می‌شود. وسایل و ابزارهای گوناگون ارتباطی همچون رسانه‌های بصری، اینترنت، تلفن همراه، کتاب‌ها و مجلات مصور و... که روز به روز در حال افزایش هستند تنها بخشی از نفوذ و قدرت این تمدن را نشان می‌دهد. چگونه می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد؟

با شناخت زبان تصویر به سادگی می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد. با توجه به اینکه چشم و ذهن کودکان جهت دریافت و شناخت محیط، آمادگی بیشتری دارد لذا آموزش زبان تصویر به آن‌ها از امور مهم تلقی شده و کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی (A pictorial collection of Toys) قدرت شگفت‌انگیز تخیل را برای آنان آسان‌تر می‌سازد.

در مورد مجموعه فرهنگ تصویری:

در این مجموعه به شکلی جذاب و متناسب با شرایط ذهنی - روانی کودکان در مورد موضوع‌های گوناگون تصاویری آورده شده که کودکان رابه به صورت غیر مستقیم با این موضوعات آشنا کرده و آن‌ها را به کودکان می‌آموزد.

مربیان و والدین می‌توانند با طرح نمودن تمرینات مناسب با هر موضوع خاص، توجه کودکان را جلب کرده و ذهن آنان را فعال نمایند.

 ۲۵ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-95132-3-9 

چاپ ۱۳۹۴: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

توپ‌ها
عروسک‌ها
دلقک‌ها
خرس‌ها
اسب‌ها
اردک‌ها
حیوانات
ماشین‌ها
دوچرخه‌ها
قطارها
کشتی‌ها و قایق‌ها
بالگردها و هواپیما‌ها

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی

برای دانلود کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تصویری اسباب بازی