دانلود کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر

  • از: فرهاد سینائی
  • ناشر: انتشارات مؤلفین طلایی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر

کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر نوشته فرهاد سینائی، کلمات و عبارات رایج در حرفه طلا و جواهرسازی را به شما می‌آموزد.

فروشندگان طلا، گرانبهاترین خورشید جهان یعنی طلا و کانی‌های مختلفی را در اختیار دارند که می‌توانند نقش و اهمیت بسزائی در بازرگانی و اقتصاد کشور و جهان داشته باشند. اهمیت ویژه طلا و جواهر در بازرگانی و اقتصاد هر کشور حائز اهمیت‌ترین مسئله است که یک طلا و جواهر فروش باید بر آن واقف باشد و بعلت امور مالی و شیرازه کار روزمره، باید در زمینه‌های اقتصادی و حسابداری در بالاترین درجه خود باشند، زیرا برای یک فروشنده طلا و جواهر، کسب اطلاعات شغلی و واقف بودن بر این اصل، جنبه حیاتی دارد.امروزه آگاهی به زبان انگلیسی در همه زمینه‌ها امری بسیار ضروری و لازم شمرده می‌شود. شما می‌توانید از این اثر هنگام ارتباطات و یا تجارت‌های بین‌المللی خود در صنعت طلا و جواهر بهره‌مند شوید.

آشنایی با اصطلاحات و کلمات زبان انگلیسی در حرفه طلا و جواهر در همه زمینه‌های آن مثل خرید و فروش زیورآلات، خرید و فروش ابزارآلات و تجهیزات و مطالعه بازار صنف طلا و جواهر بسیار مورد نیاز است. همچنین برای ارتباط با افراد غیر فارسی‌زبان که به زبان انگلیسی آشنایی دارند بسیار کاربردی خواهد بود.تسلط بر اصطلاحات و کلمات انگلیسی مورد استفاده در صنعت طلا و جواهر اعتماد به نفس شما در کسب و کار را بالا برده و باعث می‌شود قدرتمندی خود حرفه‌تان را به نمایش بگذارید.

کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این اثر برای علاقه‌مندان و افراد شاغل در بازار طلا و جواهر بسیار مفید و کاربردی است.

 ۱۵۰ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-248-958-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۷۰۰۰ ت - 26.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: واژه‌نامه اصطلاحات طلا
فصل 2: واژه‌نامه فلزات پایه و گرانبهای مورد استفاده در جواهرات
فصل 3: واژه‌نامه مصنوعات طلا
فصل 4: واژه‌نامه اصطلاحات الماس
فصل 5: واژگان سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی
فصل 6: واژگان ابزار طلا و جواهرسازی
فصل 7: جملات انگلیسی رایج در صنف طلا و جواهر
سخن پایانی
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر

برای دانلود کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر

نظرات کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر

Farhad Sinaei
۱۳۹۹/۲/۱۴
این کتاب برای علاقمندان و فعالان بازار طلا و جواهر نوشته شده است که نیاز دارند یاد بگیرند چگونه این اصطلاحات و واژگان را در محاوره‌های روزانه تجارت بین المللی خود به کار ببرند. ​​​​​​​​​
Hamid Nadaf
۱۴۰۰/۲/۶
مفید بود، ولی در رابطه با ابزارهای طلاسازی به زبان انگلیسی مطالب زیادی نداشت.
مشاهد همه نظرات (۲)