دانلود کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف

کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف نوشته‌ی جسیکا جولیوس، به همراه تصاویری رنگی و جذاب ماجراجویی‌های اولاف در یک روز گرم تابستانی را به تصویر می‌کشد. بدون شک فرزندان شما شیفته‌ی این داستان خیال‌انگیز خواهند شد.

موضوع کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف چیست؟

اولاف که همیشه آرزو داشت در یک روز گرم تابستانی از خانه بیرون برود، اکنون با فرا رسیدن این فصل زیبا از آنا و السا می‌خواهد تا او را به گردش ببرند. اما او یک آدم برفی است، به نظر شما چطور می‌تواند این گرما را تحمل کند؟

کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف (Olaf's perfect summer day) برای چه کسانی مناسب است؟

جسیکا جولیوس (Jessica Julius) این داستان معروف و محبوب را برای همه کودکان دبستانی علاقه‌مند به قصه‌های تخیلی و جذاب به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف می‌خوانیم:

اولاف با کمک السا و آنا قصر و مجسمه‌های ماسه‌ای ساخت. دنبال مرغ‌های دریایی دوید و خندید. آنا و السا در کنار آب ایستاده بودند و از برخورد موج به پایشان لذت می‌بردند. یک موج بزرگ به طرف اولاف آمد. او در حالی که فرار می‌کرد گفت: وای! این موج منو آب می‌کنه!

 ۱۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-96137-2-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف

برای دانلود کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فروزن، یک روز تابستانی با اولاف

نظرات کتاب فروزن، یک روز تابستانی با اولاف

Melika M
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
خیلی بچگانه بود و برای بچه‌های ۴ تا ۷ سال خوب بود نه اینکه در قسمت کتاب‌های نوجوانانه قرارش بدید
مشاهد همه نظرات (۱)
داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه فروزن، دانلود داستان فروزن، داستان فروزن، داستان تخیلی کودکان، داستان تخیلی، داستان تخیلی کودکانه، کتاب تخیلی کودکان، دانلود داستان تخیلی، کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، داستان بچگانه، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، قصه برای کودک، داستان کوتاه کودکان، داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، کتاب داستان بچه ها، قصه های کودکان، داستان تصویری کودکان، داستان های کودکانه، قصه های بچه ها، کتاب داستان دختر یخی، کتاب داستان frozen، دانلود کتاب داستان فروزن، شخصیت فروزن، شخصیت های فروزن، شخصیت کارتونی فروزن، شخصیت السا در فروزن، قصه فروزن و انا، السا و آنا، داستان فروزن یک روز تابستانی با اولاف، دانلود pdf کتاب فروزن یک روز تابستانی با اولاف، pdf کتاب فروزن یک روز تابستانی با اولاف، دانلود pdf کتاب فروزن و یک روز تابستانی با اولاف، والت دیزنی، داستان های والت دیزنی pdf، گروه سنی ب، Olafs perfect summer day، Jessica Julius