دانلود کتاب فیل‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فیل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فیل‌ها

فیل‌ها نوشته جان بانت وکسو از مجموعه حیات وحش به ویژگی‌ها، انواع و آناتومی بدن این موجودات بزرگ‌جثه پرداخته است. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

صدا‌های شیپور، جیغ‌ها و غرش‌ها، کاربرد لوله تنفسی فیل‌ها، فیل‌های ماقبل تاریخ از جمله عناوین جالب و هیجان انگیز این کتاب برای کودکان گروه سنی ج است.

فیل‌ها مدتی طولانی است که روی زمین زندگی می‌کنند. اولین جد فیل‌های امروزی، 40 میلیون سال پیش زندگی می‌کرده است. فیل بزرگترین حیوانی است که در خشکی زندگی می‌کند. او همچنین یکی از حیوانات مورد علاقه انسان‌ها در سراسر جهان است. اما فرض کنید هرگز یک فیل را ندیده‌اید. دوستتان به شما راجع به حیوانی می‌گوید که ۱۰ فوت قد دارد و بیش از ۱۰۰۰۰ پوند وزن، پوشیده از پوستی شل و چروکیده است، و گوش‌هایی افتاده با شکلی شبیه آفریقا دارد. این حیوان عجیب دو دندان دارد که از حفره‌ای در هر طرف صورتش جوانه زده است و تا چندین فوت به طولش اضافه می‌شود. عجیب‌ترین چیزی که در مورد این حیوان وجود دارد بینی‌اش است. بینی او آنقدر دراز است که به زمین می‌رسد. علاوه بر این، در انتهای این بینی یک انگشت وجود دارد که به این حیوان غول پیکر اجازه می‌دهد که دسته‌ای چمن را چیده یا شاخه‌ای را بدون خم شدن یا تکان دادن بدن بزرگش از زمین بردارد. آیا حرف‌های دوستتان را وقتی راجع به این دیو عجیب و غریب صحبت می‌کند باور می‌کردید؟ این حیوان را چگونه تصور می‌کردید؟

 ۲۱ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-69-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فیل‌ها

برای دانلود کتاب فیل‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فیل‌ها
اهورا لادانیان
۱۳۹۸/۱/۳۰
کتاب خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)