دانلود کتاب قدرت برای نوجوانان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت برای نوجوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت برای نوجوانان

خوب، این راز که همه از آن صحبت می‌کنند، چیست؟ تنها همین کلمه است که به شما اجازه می‌دهد بتوانید هر چه می‌خواهید داشته باشید، به کاری که می‌خواهید بپردازید و به شخصیتی که آرزو دارید تبدیل شوید. جالب به نظر می‌رسد؟ شاید بیش از حد خوب به نظر برسد.

حقیقت این است که راز، ثروت را به مستمندان، وفور را به گرسنگان، آرامش را به جنگ‌زدگان و سلامتی را به بیماران عرضه می‌دارد. اما می‌تواند به برآورده شدن رؤیاهای شما نیز کمک کند. شاید فکر کنید که لایق آن نیستید، اما هستید. اگر بتوانید رؤیای آن را در ذهن خود بپرورانید، می‌توانید به آن دست یابید. واقعاً چنین است.

خوب... چه می‌شد اگر رازی وجود داشت که به شما می‌گفت چگونه آرزوهای خود را برآورده سازید؟ چه می‌شد اگر می‌توانستید به آن زمان از زندگی خود بازگردید که حد و مرزی برای انتخاب شغل برایتان وجود نداشت؟ و چه می‌شد اگر درمی‌یافتید که توان آن را دارید که آرزوهای خود را برآورده سازید؛ هرجا که می‌خواستید می‌توانستید بروید، هر کاری که می‌خواستید می‌توانستید انجام دهید و هر شغلی که می‌خواستید می‌توانستید انتخاب کنید؟ گوش فرا می‌دهید؟ خوب... مایلید راز را بدانید؟

در این کتاب سعی شده تا روش یک زندگی شگفت‌آور را به شما نشان دهد. شما چیزهای باورنکردنی و اعجاب‌انگیزی پیرامون خود، زندگی و عالم هستی کشف خواهید کرد. زندگی بسیار راحت‌تر از آن است که شما درک می‌کنید و هنگامیکه نحوه‌ی عملکرد زندگی و قدرت نهفته در درونتان را درک کنید، افسون این زندگی را در حد کمالش تجربه خواهید کرد و آنگاه زندگی شگفت‌انگیزی خواهید داشت!

 ۱۶۰ صفحه، ۹۴۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-83-0 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
راز فاش شده
راز بزرگ چیست؟
راز به بیان ساده
شیوه ی استفاده از راز
فرآیندهای قدرتمند
راز ثروت
راز روابط
راز سلامتی
راز جهان
راز شما
راز زندگی

راهنمای دانلود کتاب قدرت برای نوجوانان

برای دانلود کتاب قدرت برای نوجوانان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت برای نوجوانان
Sevin Keshavarz
۱۳۹۸/۱۱/۱
واقعا کتاب خوبیه هزار بارم بخونی باز کمه
علی محمودیان
۱۳۹۵/۱۰/۱۲
nice moon اگه تو قوانین فیزیکو میدونی نقضش کن
عباس خواجو
۱۳۹۵/۲/۲
هنوزگوش نکردم ولی کتاب خواندن راخیلی دوست دارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)