دانلود کتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند

  • از: امی مورین
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند

میکروکتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند نوشته امی مورین، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید کنترل احساسات، تفکرات و کارهایتان را در دست بگیرید و نیروی ذهنی زیادتری کسب کنید.

میکروکتاب قدرت را دوباره پس بگیر (13Things Mentally Strong People Don't Do)، با بهره‌گیری از ترفندهای کارآمد، مثال‌های الهام‌بخش و راهکارهای مفید به شما یاری می‌رساتد تا بر اضطراب‌های خود غلبه کنید و زندگی بهتری را تجربه کنید.

خیال کنید امروز در باشگاه، تمرینات قدرتی کار کرده‌اید. اکنون در مسیر برگشت به خانه هستید و با خودتان تصور می‌کنید امروز تمرین سنگینی داشتم، پس می‌توانم یک هدیه کوچک به خودم بدهم، در مسیرتان، مقابل یک دونات‌فروشی توقف می‌کنید. پیش از اینکه هشیار شوید چند عددی دونات لذیذ خورده‌اید.

شاید خیال کنید که این پیشامد لطمه زیادی ندارد ولی اغلب ما انسان‌ها مرتکب اینگونه رفتاری می‌شویم: دشوار کار می‌کنیم تا به دگرگونی بزرگ و پایداری در زندگی‌مان برسیم ولی با انجام رفتارهای بدی که به چشم‌مان نمی‌آیند یا به آن‌ها اعتنایی نمی‌کنیم، کوشش‌هایمان را از بین می‌بریم.

امی مورین (Amy Morin)، روان‌درمانگر و مددکار اجتماعی بالینی اهل بریتانیا است. وی در مجله فوربز به صورت هفتگی مطالبی در ارتباط با کسب و کار و روانشناسی به نگارش درمی‌آورد. وی بعد از نوشتن نخستین کتاب خود آغاز به اجرا سمینارهای بی‌شماری برای معرفی لیست 13 تایی خود کرد تا به عموم بگوید که برای کسب مجدد قدرت، باید تغییر کرد، با ترس‌ها مواجه شد و سرور و موفقیت را به مغز آموزش داد.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. در بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

جملات برگزیده میکروکتاب قدرت را دوباره پس بگیر:

- به موانع ذهنی غلبه کنید و زندگی رویایی خود را تبدیل به واقعیت کنید.
- آدم‌های قوی به جای اینکه در ذهن‌شان به حال خود تاسف بخورند، شکرگزاری می‌کنند.
- اگر در زندگی خود ریسک نکنید هرگز پیشرفت نمی‌کنید.
- آدم‌هایی که ذهن‌های قوی دارند از تنها بودن لذت می‌برند؛ آن‌ها با استفاده از مدیتیشن انعطاف‌پذیری خود را افزایش می‌دهند.
- عده بسیاری حق را به خودشان می‌دهند؛ آدم‌هایی که ذهن‌های قوی دارند روی دهنده بودن بیشتر از گیرنده بودن متمرکز می‌شوند.

در بخشی از میکروکتاب قدرت را دوباره پس بگیر می‌خوانید:

کاهش وزن 10 کیلوگرمی به جز کاهش وزن و تناسب اندام چیز دیگری نیست. انتظار نداشته باشید وقتی 10 کیلوگرم وزن کم کردید ارتقاء شغلی بگیرید یا وارد رابطه عاشقانه جدیدی شوید.

بکار بردن این راهکارها به شما کمک می‌کند در بلند‌مدت به برنامه‌ریزی‌های خود متعهد بمانید و ناامید نشوید.

رعایت این موارد یکی دیگر از ویژگی‌های افرادی که ذهن‌های قوی دارند را به ما نشان می‌دهد. افرادی که ذهن‌های قوی دارند می‌دانند که پیشرفت همواره بلافاصله قابل شناخت نیست. رشد و پیشرفت برخی اوقات از نظرها پنهان است و برخی اوقات هم به شکل چند قدم به عقب به نظر می‌رسد.

مثلا من زمانی با والدین کودکان، کار می‌کردم. من به آن‌ها آموزش می‌دادم چطور خشم و عصبانیت کودک خود را مدیریت کنند. توصیه عمومی و متداول‌ام این بود که وقتی کودک خود را روی زمین می‌اندازید، داد و فریاد می‌کند و مشت و لگد می‌کوبد، بطور کاملا جدی او را نادیده بگیرید.

عده زیادی از والدین ابتدا اعتراض می‌کردند. به گفته آن‌ها وقتی کودک بلندتر فریاد می‌زند و سروصدای بیشتری راه می‌اندازد، خشم و عصبانیتش شدیدتر می‌شود. مسلما کودک در این وضعیت صدایش را بالاتر می‌برد. کودک عصبانی است چون نادیده گرفته می‌شود. پس تمام تلاشش را می‌کند تا پدر و مادرش را وادار کند طبق خواسته او عمل کنند. اما اگر والدین نسبت به نادیده گرفتن او اصرار داشته باشند، در نهایت اوضاع آرام شده و خشم و عصبانیت کودک فروکش می‌کند.

این مثال اهمیت صبوری، متعهد بودن به هدف و تلاش کردن در جهت تحقق آن را نشان می‌دهد. زمانی که در لحظه حال، پیشرفتی را مشاهده نمی‌کنید باید بدانید که پیشرفت در حال وقوع است.

 ۱۲۲ صفحه، ۳۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
به موانع ذهنی غلبه کنید و زندگی رویایی خود را تبدیل به واقعیت کنید
فصل اول
آدم‌های قوی به جای اینکه در ذهن‌شان به حال خود تاسف بخورند، شکرگزاری می‌کنند
آدم‌هایی که ذهن‌های قوی دارند به قدرت خود تکیه می‌کنند و دیگران را می‌بخشند
افرادی که از نظر ذهنی قوی هستند همیشه برای تغییر آماده‌اند
فصل دوم
افرادی که ذهن قوی دارند، با چیزهای غیرقابل‌کنترل از مسیرشان منحرف نمی‌شوند
شما نمی‌توانید همیشه دیگران را راضی نگه دارید. آماده باشید! برخی اوقات باید دیگران را ناراضی کنید تا خودتان قوی‌تر شوید
آدم‌هایی که از نظر ذهنی قوی هستند از ریسک‌های حساب‌ شده نمی‌ترسند
فصل سوم
کنار آمدن با گذشته شما را قوی‌تر می‌کند؛ برای این کار باید قدم‌هایی واقعی بردارید
آدم‌هایی که از نظر ذهنی قوی هستند اشتباهات تکراری را تکرار نمی‌کنند؛ برای این کار به خودانضباطی نیاز دارید
آدم‌هایی که ذهن‌های قوی دارند به موفقیت دیگران حسادت نمی‌کنند. آن‌ها راهی پیدا می‌کنند تا با افراد موفق همکاری کنند
فصل چهارم
افرادی که ذهن‌های قوی دارند به راحتی تسلیم نمی‌شوند. آن‌ها در موقعیت شکست، خودشان را دلداری می‌دهند
آدم‌هایی که ذهن‌های قوی دارند از تنها بودن لذت می‌برند؛ آن‌ها با استفاده از مدیتیشن انعطاف‌پذیری خود را افزایش می‌دهند
عده بسیاری حق را به خودشان می‌دهند؛ آدم‌هایی که ذهن‌های قوی دارند روی دهنده بودن بیشتر از گیرنده بودن متمرکز می‌شوند
آدم‌هایی که ذهن‌های قوی دارند می‌دانند که رسیدن به پیروزی نیازمند صرف زمان است و پیشرفت همیشه بلافاصله ظاهر نمی‌شود
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند

برای دانلود کتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند

نظرات کتاب قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند

Foad Abdollahpour
۱۳۹۸/۶/۳۱
امی مورین در کتاب خود با عنوان “۱۳ کاری که افراد دارای قدرت ذهنی بالا انجام نمی‌دهند”، نوشته است که توسعه‌ی قدرت ذهن به توانایی شما در کنترل افکار، رفتارها و احساسات مربوط می‌شود. مورین فهرستی را فراهم کرده است که در آن به ۱۳ کاری اشاره می‌کند که افراد دارای ذهن قوی از آن دوری می‌کنند
در کل خلاصه کتاب بسیار قوی انجام شده است
متشکر از کتاب راه
. .
۱۳۹۹/۱/۱۶
ممنون از انتشارات سبکتو بابت این میکروکتاب مفیدتو این میکروکتاب خیلی ساده دغدغه‌های فکری‌ای که اغلب تو مسیر هدف گذاری و رسیدن به هدف بهشون برمیخوریم و راه حل برای رفع اونها رو توضیح داده مثلا چطور با تغییرات کنار بیایم و چطور با مسائلی که کنترلش از دستمون خارجه (مثلا در حال حاصر مساله کرونا میتونه مثال خوبی باشه) برخورد کنیم. واقعا مفید بود
Ehsan Zohuri
۱۳۹۹/۲/۱۵
کتاب بسیار خوب و منطقی بود و بیشتر به جنبه‌های واقعی زندگی پرداخته و به خواننده دیدگاهی میده که با مسایل به صورت احساسی برخورد نکنه و با تفکر بتونه مشکلات و چالش‌های خودش رو حل کنه
مشاهد همه نظرات (۱۱)