دانلود کتاب قصه های پدر بزرگ

  • از: علی وصال فرید
  • ناشر: نشر پلک
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قصه های پدر بزرگ  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه های پدر بزرگ  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه های پدر بزرگ

امروزه کمتر کسی به داستان توجه می‌کند. سبک زندگی امروز و افزایش شتاب و سرعت از یکسو و نیز کمبود ارتباطات صحیح انسانی باعث شده است کمتر کودکان شبها با لالایی‌ها و قصه‌های مادر بزرگ و پدر بزرگها بخوابند‌. شبکه‌های داخلی و خارجی تلویزیون ماهواره و اینترنت خوراکهای مبتذل و مستمر برای گلهای نو شکفته‌ی این سرزمین می‌خورانند.تاریخ رسمی هر کشوری معمولاً با نظارت دولتها و توسط افرادی خاص نوشته می‌شود و از وقایع و رویدادهایی سخن می‌گوید که محدود باشد. اما تنوع و تعدد موضوعات مطروحه در تاریخ شفاهی که مرزهای تخیل تا واقعیت را با هدف عمق بخشی به اندیشه انسانی درنوردیده با توجه به تعدد نگارنده‌های آن  بسیار بالاست. از این رو در موارد بسیار زیاد این تاریخ شفاهی است برای ادبیات شعر  وداستان و نمایش نامه و فیلمنامه و ....ماده اولیه و اصلی محسوب می‌شوند.

اما چه می‌شود که امروزه  از خلق آثار خلاق تأثیر گذار که زوایای روحی و روانی انسانها را با ظرافت و دقت می‌کاود و موجب عمق بخشی و تفکر انسان‌ها می‌شود  خبری نیست.

واقعیت این است که امروزه قصه از سبک زندگی ما کم کم خارج شده است.کودکان دیروز از لالایی‌ها و ترانه‌های فولکولوریک که از زبان مهربان پدر بزرگ و مادر بزرگ‌ها بیان می‌شد چیزی به یاد ندارند.

 ۱۳۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-235-248-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
حاتم طائی
سه برادر دانا
اسب پریزاد
رمال باشی
سرزمین ممنوعه
سرنوشت

راهنمای دانلود کتاب قصه های پدر بزرگ

برای دانلود کتاب قصه های پدر بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه های پدر بزرگ
بچه محصل
۱۳۹۸/۷/۲۴
جالب بود.
به اونایی که به قصه‌های نوستالژیک علاقه دارن پیشنهاد میکنم این کتاب قصه رو بخونن. 😊😊
ریحانه ریحانه
۱۳۹۵/۲/۳۰
خوب بود خوشم اومد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)