دانلود کتاب قلۀ فریاد: بر اساس زندگی سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده

  • از: محمدعلی آقا میرزایی
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قلۀ فریاد: بر اساس زندگی سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قلۀ فریاد: بر اساس زندگی سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قلۀ فریاد: بر اساس زندگی سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده

«قله فریاد» از آخرین کتاب‌های مجموعه بزرگ «قصه فرماندهان» است، اما با اینکه فقط یک چاپ خورده و زندگینامه داستانی سردار نه چندان نامدار دفاع مقدس است، سال 91 توانست در بخش زندگینامه داستانی جشنواره شهید حبیب غنی‌پور با موضوع دفاع مقدس و انقلاب به مرحله نهایی راه یابد. این کتاب 10 روایت مختلف از کودکی تا شهادت سردار عاصی‌زاده را در 10 فصل مورد بررسی قرار داده است. اطلاعات به دست آمده درباره این رزمنده گرانقدر براساس منابع موجود تاریخی و همچنین گفت‌وگو با خانواده و همرزمان وی جمع آوری و تدوین شده است.

ذبیح‌الله عاصی‌‌زاده در سال 1362 زمانی که فرماندهی تیپ 18 الغدیر یزد و همزمان مسوولیت واحد اطلاعات عملیات لشکر 8 نجف اشرف را بر عهده داشت در روز هفتم محرم الحرام در منطقه غرب بانه، در حالی که نیرو‌های شناسایی را برای عملیات والفجر 4 هدایت می‌کرد، بر اثر اصابت ترکش توپ به شهادت رسید. در این کتاب با نگاهی کلی زندگی شهید را مرور می‌کند تا مخاطب به واسطه آن شناختی درباره زندگی و گذشته این شهید پیدا کند.

 ۸۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-261-2 

چاپ ۱۳۸۶، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1. براده های خورشید
2. نور ائمه
3. خادم کوچک
4. ماجرای آن عکس
5. سگ دیده بان
6. مهر تأیید
7. ناجی
8. پیشانی قلۀ 290
9. گلدستۀ ضد انقلاب
10. خورشید در خون

راهنمای دانلود کتاب قلۀ فریاد: بر اساس زندگی سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده

برای دانلود کتاب قلۀ فریاد: بر اساس زندگی سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قلۀ فریاد: بر اساس زندگی سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده