دانلود کتاب لینوکس و امنیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لینوکس و امنیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لینوکس و امنیت

کتاب لینوکس و امنیت، نوشتۀ فاطمه صالح احمدی، ابتدا مروری بر تاریخچه سیستم عامل دارد، سپس به معرفی سیستم عامل لینوکس و انواع نسخه‌های آن و امنیت لینوکس می‌پردازد.

با توجه به کمبودهای موجود در دانشگاه‌­ها و مراکز آموزشی از نظر وجود محتوای علمی و عملی در رشته رایانه و نیازهای موجود، این کتاب براساس اطلاعات روز در زمینه سیستم عامل لینوکس و ملاحظات امنیتی آن، با زبانی ساده و ارائه مطالب بصورت عملی و کاربردی برای کاربران IT، دانشجویان رشته کامپیوتر و همچنین دانش‌آموزان علاقمند حاضر در مراکز فنی و حرفه‌ای تهیه و تنظیم شده‌است و با بهره‌گیری از مثال‌ها و تمرینات تصویری، امید است بتواند نیاز این عزیزان را برطرف نماید..

کتاب لینوکس و امنیت، در آستانه تحول بنیادین علمی و اقتصادی برای رسیدن به خود باوری و شکوفا شدن استعدادهای رهپویان علم، دانشجویان، مهندسین و کاربرانIT،و همچنین در عرصه تکنولوژی و کاربرد فنآوری یکی از نیازهای یادگیری علمم کامپیوتر به حساب می‌آید.

براساس نظریه Gene Spafford 1989، تنها سیتم ایمن، سیستمی است که خاموش باشد، غل وزنجیر شده باشد در اتاقی نگهداری شود در حالیکه یک عده گارد از آن محافظت نمایند. با توسعه سریع  سیستم‌های ارتباط عمومی، توجه افراد به امنیت و قابلیت اعتماد سیستم عامل‌ها دوچندان شده است. دراین کتاب به مفاهیم پایه سیستم عامل، انواع سیستم عامل بطور عام و لینوکس به طور خاص پرداخته، موارد امنیتی آن به چالش گذاشته شد و راهبردهایی عملی جهت رفع نواقص امنیتی آن برشمرده گردید.

 ۳۹۹ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6425344 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مؤلف
فصل اول:مفاهیم پایه سیستم عامل
فصل دوم:محیط کارسیستم عامل لینوکس
فصل سوم:امنیت در لینوکس
نتیجه گیری
منابع

راهنمای دانلود کتاب لینوکس و امنیت

برای دانلود کتاب لینوکس و امنیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لینوکس و امنیت

نظرات کتاب لینوکس و امنیت

احمد ابول پور
۱۳۹۷/۷/۲
عالیه انصافاوایرانی هم هست رایگان هاش بیشتربشه عالیه هرچندمیدونم مخارج گرون هست نمی‌صرفه بزارندبرحال ممنونم امیدوارم بزارندرایگان کتاب درموردمربیگری فوتبال ودستان
مشاهد همه نظرات (۱)