دانلود کتاب ماجراهای هاکلبری فین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای هاکلبری فین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماجراهای هاکلبری فین

کتاب ماجراهای هاکلبری فین نوشته مارک تواین، از مجموعه داستان‌های مصور روایتگر داستان پسربچه‌ای است که سعی دارد برده‌ای را از اسارت نجات دهد.

موضوع کتاب ماجراهای هاکلبری فین (Adventures of Huckleberry Finn) چیست؟

هاکلبری فین یک پسربچه شیطان و فرزندخوانده فردی به نام داگلاس است که او را به مدرسه فرستاده. پدر هاک زمانی سر می‌رسد که او به شدت به درس و مدرسه علاقه پیدا کرده و دوست ندارد از دستش بدهد، به همین دلیل از آمدن پدرش ناراحت و مضطرب می‌شود.

هاک در طول داستان درگیری‌های ذهنی فراوانی با خود دارد و به این نتیجه می‌رسد که رنگ پوست و نژاد نشانه برتری نیست. او با چیزهایی که در تمام زندگی خود آموخته مبارزه می‌کند و تصمیم می‌گیرد رفتار درست و خوبی با سیاه‌پوستان داشته باشد. هاکلبری فین یک سیاه‌پوست را از اسارت نجات می‌دهد و همین فرد به صمیمی‌ترین دوستش تبدیل می‌شود.

با مارک تواین بیشتر آشنا شویم:

ساموئل لانگ هورن کلمنس، نویسنده آمریکایی با نام مستعار مارک تواین (Mark Twain) داستان می‌نوشت. او به عنوان یکی از نویسندگان بزرگ داستان‌های تخیلی و بزرگ‌ترین طنزنویس ادبیات آمریکا شناخته شده است. مارک در سال 1835 در میسوری ایالت فلوریدا به دنیا آمد. خانواده او در سال 1839 به هانیبال، میسوری، یک دهکده کنار رودخانه می‌سی‌سی‌پی نقل مکان کردند و ساموئل کلمنس برای کار به یک روزنامه و شرکت چاپ رفت.

او تحصیلات رسمی کمی داشت اما هنگام کار در چاپخانه چیزهایی را که لازم داشت، فراگرفت. در سال 1857 تصمیم گرفت کاپیتان یک قایق رودخانه شود. نام نویسندگی او، مارک تواین، از نام قایق به معنی دو کله (واحد اندازه‌گیری عمق آب) است.

در سال 1861 جنگ‌های داخلی، رفت‌وآمد قایق‌های تجاری را در رودخانه می‌سی‌سی‌پی متوقف کرد و کلمنس رودخانه را ترک نمود. او کتاب‌های زیادی نوشت. از جمله شاهزاده و گدا و یک آمریکایی از کانکتیکت در دادگاه آرتورشاه. ساموئل کلمنس در سال 1910 درگذشت.

کتاب ماجراهای هاکلبری فین برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان و نوجوانان که به داستان‌های هیجان‌انگیز علاقه‌مند هستند بسیار جذاب است.

 ۶۰ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5550-07-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ماجراهای هاکلبری فین

برای دانلود کتاب ماجراهای هاکلبری فین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماجراهای هاکلبری فین