دانلود کتاب مبانی و ویندوز 1


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مبانی و ویندوز 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مبانی و ویندوز 1

کتاب مبانی و ویندوز 1 نوشته‌ی سعیده مفیدی نسب، مراحل مقدماتی یادگیری مبانی کامپیوتر و ICDL1 را با بیانی قابل فهم و ساده در قالب داستان و تصاویر کودکانه و جذاب به کودکان آموزش می‌دهد.

کودکان در اولین قدم برای کار کردن با کامپیوتر باید با مبانی ICDL آشنایی کامل داشته باشند. مبانی کامپیوتر نخستین مهارت از مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر ICDL است. این کتاب تسلط کودکان را در زمینه‌ی کامپیوتر افزایش می‌دهد و ضمن رعایت اصل سادگی و محتوای کامل، با سطح یادگیری کودکان و دانش‌آموزان متناسب بوده و اصول و موازین آموزشی و یادگیری در آن به طور کامل رعایت شده است.

هدف از طراحی و تالیف کتاب مبانی و ویندوز 1، ارائه مجموعه‌ای از دروس، تمرین‌های ساده، جذاب و قابل فهم، جهت تسهیل و تکمیل علاقه‌مندی و یادگیری کودکان به کامپیوتر است، همچنین هدف دیگر مرتفع نمودن نیاز مدرسین ماژول‌های 1 و 2 و سرفصل‌های بنیاد جهانی ICDL است.

برای آموزش این کتاب 30 ساعت برای دانش‌آموزان رده سنی 7 الی 9 سال پیشنهاد می‌شود. کلید موفقیت در این درس، استفاده از شیوه‌های نوین تدریس مانند: شیوه پرسش و پاسخ، استفاده از منابع دیداری و روش کارگاهی است.

کتاب مبانی و ویندوز 1 مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با گرافیک و صفحه‌آرایی جذاب و چشم‌نواز باعث افزایش علاقه و انگیزه در یادگیری کامپیوتر برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی می‌شود. محتوای کتاب کاملا متناسب با با سطح یادگیری گروه سنی است و شامل شعر، کاردستی، نقاشی، قصه گویی، نمایش، بازی، چیستان، تحقیق و کار عملی است.

 ۶۲ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94247-0-2 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مبانی و ویندوز 1

برای دانلود کتاب مبانی و ویندوز 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مبانی و ویندوز 1