دانلود کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح

کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح نوشته‌ی سیده فریال مشعشعی و سیده امل مشعشعی، دربردارنده‌ی حکایت‌های کوتاه، آموزنده و رعب‌آوری بر اساس آیه‌‌های قرآنی است.

انسان‌های سیاه دلی هستند که با دیدن و فهمیدن اشتباهات خود هیچ‌گاه اعمالشان را جبران نکرده و نمی‌کنند. اما در مقابل آنان انسان‌های پاک دلی نیز هستند که با دیدن اشتباهات خود توبه کرده و از اعمال تباهشان دست کشیدند و توشه‌ی نیکویی برای خود ذخیره کردند تا با چهره‌ای نورانی و لباس سفید در قیامت نزد ﭘروردگار خود حاضر شوند.

اما آیا کسانی که خداوند اشتباهاتشان را به آن‌ها نشان داده تا جبران کنند و نکرده‌اند، نزد خدا پاداشی دریافت خواهند کرد!؟

در بخشی از کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح می‌خوانیم:

ماجرا از زمانی شروع شد که پرونده‌ای را جهت رسیدگی نزد من آوردند. پای یک اختلاس بزرگ در میان بود. یک شب که در محل کار در حال بررسی ابعاد مختلف پرونده بودم، صدای زنگ گوشی، رشته‌ی افکارم را پاره کرد؛ من عادت داشتم در مواقعی که مشغول مطالعه هستم، تلفنم را در حالت سکوت قرار دهم اما آن شب صدایش روی زنگ بود. شماره‌ی ناشناسی چندین بار تماس گرفت، بلاخره بعد ازچند بار زنگ زدن، جواب دادم.

او از بستگان نزدیک متهم اول پرونده بود؛ پیشنهاد پول کلانی در مقابل تبرئه یا تخفیف مجازات برادرش داد.

در طول سال‌های کاری از این پیشنهادها به من کم نشده بود؛ به همین دلیل در اولین تماس پیشنهادش را با قاطعیت رد کردم؛ اما این بار قضیه کمی متفاوت بود. آن مقدار پول هر کسی را وسوسه می‌کرد؛ آن فرد دو بار دیگر نیز تماس گرفت و هر بار مبلغ را افزایش می‌داد. در سومین تماس از من خواست تا بیشتر فکر کنم.

حقیقتش فکر من هم به شدت درگیر این موضوع شد و نمی‌دانستم پیشنهادش را قبول کنم یا نه.. ! کمی مردّد بودم.

با صدای اذان صبح وضو گرفتم، سجاده‌ام را پهن کردم و به خواندن نماز مشغول شدم. رکعت آخر نماز بودم که با زنگ تلفن، اضطراب عجیبی به سراغم آمد؛ آنقدر ذهنم مشوش شد که متوجه نشدم کِی به سجده‌ی پایانی رسیدم؛ همین که سرم را از روی مُهر برداشتم، خود را در جایی تاریک دیدم. خیال می‌کردم برق قطع شده، هیچ چیزی دیده نمی‌شد.

 ۱۰۰ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95706-6-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
لحظه‌ای تردید
رِباخواری
توکل
فرشته‌ی زندگی
طلسم
پس انداز
زندگی دوباره
بار سنگین
سنجش شجاعت
خواب‌های سریالی

راهنمای دانلود کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح

برای دانلود کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه داستان‌های برزخ ارواح

نظرات کتاب مجموعه داستان‌های برزخ ارواح

رضا ...
۱۳۹۹/۵/۲
سلام و عرض ادب
کتاب نسبتا خوبی بود، ضمن این که ریتم داستان کمی به پختگی بیشتر احتیاج داشت. نویسندگان محترم برای بیان بخشی از داستان‌ها باید وقت بیشتری میگذاشتند...
جای خلاقیت بیشتری داشت...
انشاءالله موید باشید...
سعید باوی
۱۳۹۸/۹/۲۶
با سلام خدمت شما کتاب برزخ ارواح را بخوانید کتاب خیلی خوبی است ادم احساس می‌کند که در واقعیت این اتفاقات برای او افتاده است. موفقیت روز افزون برای نویسندگان این کتاب را از خداوند خواستارم▪فاطمه باوی
سارا ساحل
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
با سلام و خسته نباشید به خانم نویسنده
این کتاب بسیار عبرت آموز و روان در عین حال با استناد به آیات قران نوشته شده است
موفق باشید
مشاهد همه نظرات (۱۵)