دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

جیم ران، سال­هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش­ دهنده و انگیزه ­دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت­ های برتر آمریکا است.

بیش از چهل سال است که جیم ران تمرکز خود را بر روی شالوده­ های رفتار انسانی که بیشترین تأثیر را در عملکردهای شخصی و تجاری دارند، گذاشته است. جیم معیاری است که با آن کسانی که به دنبال آموزش و الهام به دیگران هستند، سنجیده می­شوند. وی توانایی بی­ نظیری دارد که می­تواند به اتفاقات و رخدادهای عادی، معنایی غیر عادی بخشد، و جوهر و سبک گفته­ های او ترکیبی می­سازد که ذهن هر شنونده یا خوانندۀ آثارش را به تصرف خود در می­ آورد.

آنتونی رابینز درباره جیم ران می گوید:

«صادقانه اعتقاد دارم که جیم ران یک انسان فوق­ العاده است و آشنایی با نگرش و فلسفۀ او موجب تحول کیفی در زندگی افراد می­شود. به­ یقین، جیم تأثیر سازنده و شگرفی بر زندگی من داشت، به ­ویژه در ابتدای شکل­ گیری اندیشه­ هایی که مرا به موقعیت امروزم رسانده است.»

 ۶۶۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-86-1 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتاب نخست: دوازده ستون موفقیت
کتاب دوم: فرزانگی
کتاب سوم: فصلهای زندگی
کتاب چهارم: نگرانی‌های زندگی
کتاب پنجم: پازل‌های زندگی
کتاب ششم: معجزه‌های زندگی
کتاب هفتم: درسهای زندگی

راهنمای دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

برای دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران
فرشید کرمی
۱۳۹۶/۲/۵
تعریف این کتابو خیلی شنیدم. این نظرم تایید بشه یه کد تخفیف بگیرم و بخرمش 😀
bahman .
۱۳۹۶/۶/۹
من یک پیشنهادی داشتم اگگه امکان داشته باشه در برنامه کتابراه یک امکان یادداشت برداری نیز اضافه کنید مثلا مربوط به همون کتاب بصورت همیشگی بمونه برخی نکات کلیدی که میشه یادداشت برداشت ممنون از شما
مجید دهقان
۱۳۹۶/۶/۲۵
واقعا کتاب خیلی عالی. حالا که این کتاب رو خوندم متوجه شدم خیلی از مطلبی که در خیلی از کتابها میخوندم یا در سخنرانیها می‌شنیدم کپی ناقصی از جیم ران بوده. باید این کتاب رو خوند.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷۸)