دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

جیم ران، سال­هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش­ دهنده و انگیزه ­دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت­ های برتر آمریکا است.

بیش از چهل سال است که جیم ران تمرکز خود را بر روی شالوده­ های رفتار انسانی که بیشترین تأثیر را در عملکردهای شخصی و تجاری دارند، گذاشته است. جیم معیاری است که با آن کسانی که به دنبال آموزش و الهام به دیگران هستند، سنجیده می­شوند. وی توانایی بی­ نظیری دارد که می­تواند به اتفاقات و رخدادهای عادی، معنایی غیر عادی بخشد، و جوهر و سبک گفته­ های او ترکیبی می­سازد که ذهن هر شنونده یا خوانندۀ آثارش را به تصرف خود در می­ آورد.

آنتونی رابینز درباره جیم ران می گوید:

«صادقانه اعتقاد دارم که جیم ران یک انسان فوق­ العاده است و آشنایی با نگرش و فلسفۀ او موجب تحول کیفی در زندگی افراد می­شود. به­ یقین، جیم تأثیر سازنده و شگرفی بر زندگی من داشت، به ­ویژه در ابتدای شکل­ گیری اندیشه­ هایی که مرا به موقعیت امروزم رسانده است.»

 ۶۶۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-86-1 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتاب نخست: دوازده ستون موفقیت
کتاب دوم: فرزانگی
کتاب سوم: فصلهای زندگی
کتاب چهارم: نگرانی‌های زندگی
کتاب پنجم: پازل‌های زندگی
کتاب ششم: معجزه‌های زندگی
کتاب هفتم: درسهای زندگی

راهنمای دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

برای دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

نظرات کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

مجید دهقان
۱۳۹۶/۶/۲۵
واقعا کتاب خیلی عالی. حالا که این کتاب رو خوندم متوجه شدم خیلی از مطلبی که در خیلی از کتابها میخوندم یا در سخنرانیها می‌شنیدم کپی ناقصی از جیم ران بوده. باید این کتاب رو خوند.
كتاب كتاب
۱۳۹۹/۷/۶
عالیه... عالیه... عالیه از نظر من بهترین و کامل‌ترین و پرمحتوا‌ترین کتابى که تو این زمینه خوندم و از خوندنش لذت بردم واقعا عالیه عالیه
و هر بار که میخونی تکراری نمیشه
حتما حتما بخونیدش که عالیه
اگر شما بتونید یه کتاب تو این حوزه بخونید که کامل، پرمحتوا، با مطالبی که هیچ وقت قدیمی نمیشه بخونید

این کتاب میتونه مثمرثمر و کمک کننده باشه
و کتابى پرمحتوا و ارزشمندیه
اگر ۹ ستاره داشت
من ۹ ستاره میدادم
با تشکر از کتابراه
مهدی صانع
۱۳۹۹/۲/۵
حقیقا امسال کتابراه حسابی به دادمون رسبد کتابهای زیادی ار کتابراه گرفتم، چه رابگان، چه با تخفیف وسایر،، در مجموع کتابراه سایت درجه یکیست هم بلحاظ کمی و هم کیفی، این کتاب جیم ران هم که هر کی اونو بخونه براش معجزه میکنه، شاگردهای کوچک جیم ران کسانی مث راببنز و تریسی وعیره هستن، خوندنش را به همه دوستان سفارش مبکنم صانع مشاور اصول موففیت
مشاهد همه نظرات (۱۷۱)