دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

دانلود کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران
بزرگنمایی
  • از: ،
  • (۸۱)
  • چاپ ۱۳۹۴: ۲۰۰۰۰ تومان
  • قیمت: ۸۲۶۰ تومان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب مجموعه کامل 7 اثر از جیم ران

جیم ران، سال­هاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش­ دهنده و انگیزه ­دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت­ های برتر آمریکا است.

بیش از چهل سال است که جیم ران تمرکز خود را بر روی شالوده­ های رفتار انسانی که بیشترین تأثیر را در عملکردهای شخصی و تجاری دارند، گذاشته است. جیم معیاری است که با آن کسانی که به دنبال آموزش و الهام به دیگران هستند، سنجیده می­شوند. وی توانایی بی­ نظیری دارد که می­تواند به اتفاقات و رخدادهای عادی، معنایی غیر عادی بخشد، و جوهر و سبک گفته­ های او ترکیبی می­سازد که ذهن هر شنونده یا خوانندۀ آثارش را به تصرف خود در می­ آورد.

آنتونی رابینز درباره جیم ران می گوید:

«صادقانه اعتقاد دارم که جیم ران یک انسان فوق­ العاده است و آشنایی با نگرش و فلسفۀ او موجب تحول کیفی در زندگی افراد می­شود. به­ یقین، جیم تأثیر سازنده و شگرفی بر زندگی من داشت، به ­ویژه در ابتدای شکل­ گیری اندیشه­ هایی که مرا به موقعیت امروزم رسانده است.»

ادامه
فهرست مطالب

کتاب نخست: دوازده ستون موفقیت
کتاب دوم: فرزانگی
کتاب سوم: فصلهای زندگی
کتاب چهارم: نگرانی‌های زندگی
کتاب پنجم: پازل‌های زندگی
کتاب ششم: معجزه‌های زندگی
کتاب هفتم: درسهای زندگی

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کیارش ملکی
۲ روز قبل
خیلی عالی.به شدت توصیه میشود...
مجید دهقان
۷ روز قبل
واقعا کتاب خیلی عالی. حالا که این کتاب رو خوندم متوجه شدم خیلی از مطلبی که در خیلی از کتابها میخوندم یا در سخنرانیها می‌شنیدم کپی ناقصی از جیم ران بوده. باید این کتاب رو خوند.
احمدرضا اسماعیل زاده
۱۲ روز قبل
نخونی کل عمرت بر باد رفته
جیم ران رو عشقه❤
سید مهدی قبله
۱۸ روز قبل
عالی بود بنده جناب آقای دکتر جیم ران را بیشتر از بقیه اساتید دیگر قبول دارم و یقینا مطالب ایشون کاربردی است بشرط چاقو که میگن ماهم میگیم به شرط (عمل) توانا بود هرکه دانا بود نه اون که مال ابوالقاسم فردوسی بود، توانا هرکه عامل بود.
بهمن آفاقی
۲۳ روز قبل
من یک پیشنهادی داشتم اگگه امکان داشته باشه در برنامه کتابراه یک امکان یادداشت برداری نیز اضافه کنید مثلا مربوط به همون کتاب بصورت همیشگی بمونه برخی نکات کلیدی که میشه یادداشت برداشت ممنون از شما
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه