دانلود کتاب محبوب جهانت باش

  • از: فاطمه بابایی
  • ناشر: نشر مانیان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب محبوب جهانت باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب محبوب جهانت باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب محبوب جهانت باش

کتاب محبوب جهانت باش نوشته‌ی فاطمه بابایی، رهنمودهای بسیار مثبت و امیدبخشی برای تبدیل شدن به فردی محبوب در میان همگان را به شما ارائه می‌کند. شما بعد از خواندن این اثر و رعایت موارد گفته‌ شده، قطعاً شخصی محبوب در زندگی شخصی و شغلی‌تان خواهید شد.

درباره‌ی کتاب محبوب جهانت باش:

محبوبیت یک خصوصیت ذاتی نیست که از لحظه تولد در انسان‌ها نهفته باشد، بلکه یک ترکیب ویژه و جذاب از ویژگی‌های اکتسابی در انسان است. در حقیقت محبوب شدن و محبوب ماندن یک مهارت اجتماعی است که می‌شود آن را یاد گرفت. چرا باید یک فرد معمولی باشید، در صورتیکه می‌توانید کاری کنید همگان از قابلیت‌ها و مهارت‌های شما متحیر شوند؟ تنها به اراده، زمان و تمرین نیاز دارید. تمرین به شما تجربه بیشتری داده و از شما انسان ویژه‌ای می‌سازد.

همین حالا عزمتان را جزم کنید تا از معمولی بودن خارج شده و به یک انسان محبوب و دوست‌داشتنی تبدیل شوید. محبوبیت باعث می‌شود که مردم شما را دوست داشته باشند، به شما اعتماد کنند و بخواهند شما با چنین شخصیتی رهبری آن‌ها را بر عهده بگیرید یا انتخاب خوبی برای سپردن مسئولیت باشید و حتی گزینه خوبی برای ازدواج.

محبوب بودن علاوه بر روابط داخل خانه و خانواده در کسب‌وکار هم لازم است. این عامل به شما یک مزیت رقابتی می‌دهد تا بهترین استعدادها را جذب و آن را حفظ کنید. این ویژگی باعث می‌شود دیگران بخواهند با شما و تیم شما کار کنند زیرا اعتماد بیشتری به این‌گونه از انسان‌ها دارند. محبوبیت تا حد زیادی نتیجه رفتارهای غیرکلامی ویژه‌ی است، نه یک ویژگی اختصاصی ذاتی یا خارق‌العاده.

کتاب محبوب جهانت باش، 16 بخش متفاوت و جذاب دارد که در هر بخش سعی شده تا تمام مواردی که باعث می‌شود فردی شخصیت محبوب خود را به دست بیاورد بیان شود و مطلبی از قلم نیافتد. در بخش‌های مختلف کتاب حاضر، محبوبیت در جامعه، خانواده، محل کار، قرآن، نوجوانی، عوامل محبوبیت و حتی موانع محبوبیت به ‌طور کامل آورده شده است. شما زمانی که این کتاب را به پایان برسانید متوجه اشتباهات فراوانی می‌شوید که در برخورد خودتان نسبت به محیط اطراف و اشخاص دیگر داشته‌اید؛ نکاتی که شاید بعضی ‌اوقات خیلی کوچک و زیرپوستی بوده و شما قادر به تشخیص آن نبوده‌ و متوجه نشده‌اید که چه تأثیر منفی‌ای بر روی محبوبیت شما از نظر افراد دیگر می‌گذارد.

محبوب بودن همان ‌طور که در قرآن کریم هم به آن اشاره ‌شده فاکتوری است که همگان درصدد به دست آوردن آن هستند، اما راه‌های رسیدن به آن تنها در پرتو آموزش دیدن و مطالعه قوانین آن امکان‌پذیر است. این کتاب نوشته ‌شده تا محبوبیت خفته درون شما را برای رسیدن به توفیقی اجتناب‌ناپذیر که در بطن وجودتان نهفته و منتظر تجلی است بیدار کند تا شما را به‌ جایگاه ویژه و جایگاهی که حق هر انسانی است برساند و به شما یادآوری کند چیزی وجود ندارد که شما نتوانید انجام دهید و یا داشته باشید.

کتاب محبوب جهانت باش مناسب چه کسانی است؟

افراد بی‌شماری که در هر حرفه، سن و موقعیت اجتماعی باشند، می‌توانند از این کتاب استفاده کنند. ممکن است شما یک خانم خانه‌دار باشید که نیاز دارد محبوب همسر و فرزندانش باشد یا فردی که به دلیل محبوب نبودن نتوانسته رشد و پیشرفتی در محل کارش داشته باشد یا نوجوانی که از نظر روحی به ‌شدت به محبوبیت (که عامل مهمی در دوره نوجوانی است) نیاز دارد یا رهبر یک گروه که با تمام توانایی‌هایش قادر نیست به‌ گونه‌ای رفتار کند که سایرین او را دوست داشته باشند و ...

جملات برگزیده کتاب محبوب جهانت باش:

- نخست دیگران را درک کنید، سپس بخواهید شما را درک کنند.
- با یک فرد درباره خودش صحبت کنید او برای ساعت‌ها گوش فرا می‌دهد.
- تشویق یکی از رایج‌ترین انواع حمایت‌های اجتماعی است که افراد نسبت به یکدیگر ابراز می‌کنند.
- انتقاد را حضوراً انجام دهید. هنگامی انتقاد بیشترین تأثیر را دارد که به‌صورت حضوری و رودررو انجام گیرد
- شادترین گفتگو، گفت‌وگویی است که در آن هیچ رقابت و خودبینی‌ وجود ندارد و فقط شامل تبادل احساسات است.

در بخشی از کتاب محبوب جهانت باش می‌خوانیم:

آنچه مهم و اساسی است محبوب بودن در نزد خداوند و به دنبال آن محبوب بودن در نزد بندگان خاص او یعنی انبیا و اولیا و سپس بندگان صالح و شایسته اوست. اگر محبوب بودن در نزد افراد غیرمذهبی برای انسان حاصل گردد امری مطلوب است، زیرا انسان می‌تواند از این محبوبیت در راه هدایت و ارشاد آن‌ها و عزت آن‌ها به دین اسلام و معنویات استفاده کند و این خود توفیقی از طرف خداوند برای هدایت بندگاش می‌باشد. ولی باید این محبوبیت را از راه عمل به دستورات دین و الگو و اسوه بودن برای این افراد به دست آورد. «هرکسی را بخواهی عزت می‌دهی و هرکه را بخواهی خوار می‌کنی. تمام خوبی‌ها به دست توست و تو بر هر چیزی قادری سوره آل عمران آیه 26».

بی‌شک اگر کسی چنین کند خداوند در او جذابیتی قرار می‌دهد که دل‌های مردم به‌ سوی او کشیده می‌شود، چرا که خداوند صاحب قلب‌هاست و اوست که مقلب‌القلوب است. شخصی از «رسول خدا ص» پرسید: چه چیزی باعث محبوبیت بین مردم می‌شود؟ فرمودند: «ازهد فیما عند الناس یحبک الناس» هیچ چشم‌داشتی به آنچه مردم ‌دارند نداشته باش تا محبوب مردم شوی. بنابراین اگر می‌بینیم عده‌ای در میان مردم محبوبیت پیدا می‌کنند و افراد علاقه دارند با آن‌ها هم‌نشین شوند به این خاطر است که دارای ویژگی‌های شخصیتی بارزی هستند که دیگران را به سمت خود جذب می‌کنند.

 ۲۰۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-752757-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: محبوبیت چیست؟
فصل دوم: دیدگاه یک فرد محبوب نسبت به انسان‌ها چیست؟
شرایط درک متقابل
هوای روان‌شناسانه ایجاد کنید
فصل سوم: دیدگاه جامعه نسبت به افراد محبوب چیست؟
نحوه تعاملات دونفره ما در جامعه و تاثیرآن در میزان محبوبیت
فصل چهارم: چه فاکتورهایی سبب محبوبیت من می‌شود؟ (حسن نیت، سپاسگزاری، تعریف و تمجید)
حسن نیت
سپاسگزاری و محبوبیت
تعریف و تمجید
فصل پنجم: چگونه حس اعتماد به نفس و حس امنیت باعث می‌شود محبوبیت خود را افزایش دهید؟
حس امنیت
فصل ششم: انتقاد ماهرانه و روش‌های آن
لحظات حیاتی انتقاد
لحظات حیاتی انتقاد
فصل هفتم: راهکارهای دینی و تجربی کسب محبوبیت
فصل هشتم: ارتباط محبوبیت و نوجوانی
فصل نهم: رابطه همدلی و محبوبیت
یک داستان از همدلی
فصل دهم: رابطه محبوبیت در روابط زناشویی
مردهای نیازمند
مردی که رفتارش قابل پیش‌بینی باشد.
مردهای متکبر
مردهای چیپ
مرد جروبحث کن
محبوبیت در خانواده
بخشش
فصل یازدهم: نقش هوش هیجانی و احساسات در محبوبیت افراد در سازمان
خلاصه فصل
فصل دوازدهم: ارتباط زبان بدن و محبوبیت
رفتارهایی که محبوبیت را رشد می‌دهد
فصل سیزدهم: نحوه درست گوش کردن، استفاده از کلام مؤثر در جامعه و...
فصل چهاردهم: آیا ظاهر زیبا سبب محبوبیت می‌شود؟
فصل پانزدهم: حفظ کردن محبوبیت در هنگام استفاده از تلفن، ایمیل و موانع محبوبیت
موانع محبوبیت
فصل آخر: نکات ریز و درشت در خصوص محبوبیت
نکات ریز و درشت در خصوص محبوبیت
منابع و مؤاخذ

راهنمای دانلود کتاب محبوب جهانت باش

برای دانلود کتاب محبوب جهانت باش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  محبوب جهانت باش

نظرات کتاب محبوب جهانت باش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.