دانلود کتاب مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان

  • از: سیده سحر عظیمی
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان

سیده سحر عظیمی در کتاب مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان، راه‌کارهایی را ارایه می‌دهد که می‌توانیم زندگی‌مان را جوری که دوست داریم بسازیم. نمی‌شود این کتاب را خواند و زندگی‌مان بهتر نشود.

آن‌ها از خودشان «سؤال» می‌پرسند. هر چند دلهره دارند، هر چند ترسیده‌اند، اما خود را نباخته‌اند. امید هستند و آرزو. چیزهایی که هر آدمی بدون آن‌ها، از حرکت باز می‌ا‌یستد، به قول دکتر شریعتی، «هجرت کن، که در ماندن می‌پوسی. هجرت، داستان شدن انسان‌هاست.»

این هجرت، این داستان شدن، البته تمامی ندارد. این طور نیست که آدمی در شانزده سالگی تصمیم بگیرد «بشود» و هجده ساله که شد، «شده» باشد و باقی زندگی‌اش را فقط عشق و حال کند! اصلا معنای عشق و حال یک چیز متفاوت است با آن چیزی که آدم در اول جوانی تصور می‌کند و این کتاب، مفهوم حقیقی شادمانی را هم به خواننده‌اش نشان می‌دهد.

اما از بحث «شدن» دور نشویم. ما همواره در حال رفتن هستیم، همواره در مسیر هستیم، و هر لحظه با هر تصمیم و اقدام، در حال تبدیل و تبدلیم.

یکی از آفات کتاب‌های موفقیت در ایران، ترجمه‌ای بودن اغلب آن‌ها و آن هم ترجمه‌های ناقص و بومی نشده است. اما کتاب مدرسه نردبان سازی از پایه با دل نویسنده نوشته شده است. داستانی است کاملا ایرانی که برای مخاطب ایرانی نوشته شده است. جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستاوردهای علمی در این کتاب گنجانده شده، اما همه در قالب داستانی جذاب و پر کشش که شما را در یک نشست، از ابتدا تا انتها با خود همراه می‌کند.

هر چند این کتاب ساد‌ه خوان است، اما برای تبدیل شدن به آن چیزی که هدف از نوشته شدن این کتاب آن چیز است (یعنی زندگی مثل یک آدمیزاد خوشبخت)، باید این کتاب را بارها و بارها و با تأمل، با خط‌ کشی زیر جملات، های‌لایت کردن و یادداشت برداشتن، خواند و نکته‌های آن را به اجرا درآورد.

 ۱۴۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-506-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
به جای مقدمه نویسنده
فصل اول: یعنی ما باید از این جنگل رد بشیم؟
فصل دوم: در جستجوی نردبان
فصل سوم: شروع کلاس نردبان سازی
فصل چهارم: کلاس عملی نردبان سازی
پله اول: شناخت توانمندی‌ها و کشف مأموریت شخصی
پله دوم: تعیین اهداف هوشمند میان‌مدت و کوتاه‌ مدت
پله سوم: برنامه‌ریزی متناسب با اهداف
پله چهارم: سبک زندگی متعادل؛ چرخ زندگی
پله پنجم: نگرش پویا و ایستا
فصل پنجم: تکیه‌گاه
فصل ششم: به عمل کار برآید
سخنی با والدین

راهنمای دانلود کتاب مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان

برای دانلود کتاب مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدرسه نردبان سازی: راهنمای عملی و گام‌به‌گام موفقیت نوجوانان
سیده ریحانه موسوی
۱۳۹۸/۳/۱۲
مفید و جذاب,خوشمان آمد
سید علی اندی
۱۳۹۷/۳/۱۶
بسیار عالی
Sedigheh Madadi
۱۳۹۷/۳/۱۵
کسی این کتاب و خونده?میشه نظر بدید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)