دانلود کتاب مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟

  • از: ژان بقوسیان
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش
  • ۳۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟

کتاب مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟ نوشته‌ی ژان بقوسیان، برای مدرس‌ها، سخنرانان و نویسندگان نوشته شده است. تمام کسانی که به نحوی با آموزش سروکار دارند می‌توانند از مطالب آن استفاده کنند.

اگر می‌خواهید بهترین مدرس در حوزه‌ی خودتان باشید، زندگی دیگران را متحول کنید و همچنین کسب‌و‌کار بسیار موفقی در زمینه‌ی آموزش داشته باشید، این کتاب دقیقاً برای شما نوشته شده است. مطالعه‌ی این اثر شما را با پشت ‌صحنه‌ی صنعت آموزش آشنا می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که آموزش‌هایی در رده‌ی جهانی درست کنید و کتاب‌تان را در 30 روز بنویسید.

برایان تریسی نویسنده‌ی بیش از 60 کتاب و مدرس جهانی موفقیت درباره‌ی این اثر گفته که کتابی کاربردی و روان، مجموعه‌ای از راهکارها و تکنیک‌های ارزشمند برای مدرس‌ها است که می‌تواند باعث موفقیت بیشتر آن‌ها شود.

دکتر احمد روستا، پدر بازاریابی ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی نیز کتاب مدرس مرجع را که با سبکی ساده اما شیوا، گیرا و رسا به رشته تحریر درآمده است، اثری تأثیرگذار و تحول‌آفرین برای کسانی می‌داند که مطرح بودن و مرجع شدن در خدمات آموزشی را یک آرمان می‌شناسند.

دکتر علیرضا آزمندیان، بزرگترین سخنران انگیزشی ایران از دید وال استریت ژورنال به عنوان معلمی که سال‌ها در آمریکا مدرس بوده و بیش از 20 سال است در ایران و کشورهای جهان به تدریس مباحث تکنولوژی فکر و آموزش مدیریت منابع انسانی مشغول می‌باشد، می‌گوید که اگر این کتاب را 20 سال پیش خوانده بود و راهکارهای آن را اجرا می‌کرد، امروز میلیون‌ها انسان بیشتری را در ایران و کشورهای مختلف جهان، تحت آموزش‌های خود قرار می‌داد و حتی آثار مکتوب و سایر محتواهای آموزشی بیشتری را تولید و عرضه می‌کرد و از هر نظر در راستای رسالت خود بسیار موفق‌تر می‌بود.

دکتر محمد سیدا، مرد حافظه‌ی ایران و مدرس روش‌های مطالعه و یادگیری نوین معتقد است که صاحب‌نظران و مردم تردید دارند تنها تحصیلات دانشگاهی بتواند مدرسین را برای آموزش موثر آماده کند. به همین دلیل مدرسین برای دستیابی به آموزش مؤثر، باید آموزش حرفه‌ای دیده باشند.

افراد زیادی هستند که می‌خواهند اصولی را به شما آموزش بدهند که هیچ‌وقت خودشان آن‌ها را به‌کار نگرفته‌اند. تکرار طوطی‌وار نوشته‌های دیگران یک چیز است و تجربه‌ی آن و سپس در میان گذاشتن این اصول با دیگران چیز دیگر. مطالب کتاب مدرس مرجع برای خوانندگان بسیار کاربردی خواهد بود، چون نویسنده کتاب ژان بقوسیان تمام آن اصول را به کار گرفته و نتایج درخشانی به دست آورده است.

در بخشی از کتاب مدرس مرجع می‌خوانیم:

بیایید یک سناریوی رایج را بررسی کنیم. یکی از مخاطبان ما کاملاً اتفاقی هنگام وبگردی ویدیویی از ما می‌بیند و به آن علاقه‌مند می‌شود. بعد موضوع به فراموشی سپرده می‌شود. چند هفته بعد مقاله‌ ما را در یک مجله می‌خواند. یادش می‌آید که قبلاً ویدیویی از ما دیده بود. چند ماه بعد در یک کتابفروشی کتاب ما را می‌بیند و با توجه به ذهنیت خوبی که از ما دارد کتاب را تهیه می‌کند. ما یک دوره حضوری هم داریم و مطالب کتاب را خیلی عمیق‌تر و کامل‌تر آموزش می‌دهیم. این دوره مثلاً 6 ماهه است. او مطلع نمی‌شود که ما چنین دوره‌ای داریم.

روزی یکی از دوستانش کتاب ما را روی میزش می‌بیند و به او توصیه می‌کند در دوره ما شرکت کند. او متوجه می‌شود که دوره مدتی است آغاز شده و باید تا چند ماه بعد صبر کند. چند ماه بعد بالاخره در دوره ما ثبت‌ نام می‌کند.

این یک فرایند بسیار رایج است که برای بسیاری از مدرس‌ها رخ می‌دهد. موضوع مهم آن است که ما در این فرایند نقش چندانی نداریم. مثلا اگر دوست آن شخص کتاب را نمی‌دید، به او توصیه نمی‌کرد در دوره حضوری شرکت کند. اگر منتظر باشیم تا مخاطب خودش در گذر زمان کم‌کم با مطالب ما آشنا شود و در نهایت برای آموزش‌های حرفه‌ای‌تر به ما مراجعه کند، زمان بسیار زیادی سپری می‌شود.

راه‌حل بهتر چیست؟ استفاده از کمپین! کمپین باعث می‌شود فرایند آشنایی با ما و جلب اعتماد و علاقه در زمان بسیار کمتری اتفاق بیفتد و این فرایند تحت کنترل خودمان باشد. اگر کمپین مناسبی طراحی کنیم تمام این اتفاقات می‌تواند در چند روز رخ بدهد.

 ۱۸۴ صفحه، ۴۵۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-274-147-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
پیشگفتار دکتر احمد روستا
مقدمه ژان بقوسیان
فصل 1: پشت پرده صنعت آموزش
فصل 2: 10 محصول مدرس مرجع
فصل 3: ساخت آموزش در رده جهانی
فصل 4: نوشتن کتاب در 30 روز!
فصل 5: بازآفرینی اطلاعات
فصل 6: روش بازاریابی مدرس مرجع
فصل 7: شخصیت مدرس مرجع
فصل 8: ایجاد تحول در زندگی دیگران

راهنمای دانلود کتاب مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟

برای دانلود کتاب مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدرس مرجع: چگونه بهترین مدرس حوزه خود باشیم و در زندگی دیگران تحول ایجاد کنیم؟
Arash Parvaresh
۱۳۹۸/۲/۱۱
برای افرادی ک میخان کسب و کار انلاین شروع کنن توصیه میشه
مجتبی گ‌ن
۱۳۹۸/۱/۱۰
در یک کلام عالی بود، من با خواندن این کتاب بسیار یادگرفتم و بسیار لذت بردم تشکر از نویسنده‌ی محترم
Anti Cyber
۱۳۹۸/۱/۹
بسیار عالی و مفید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)