دانلود کتاب مدیریت ارزشیابی شما


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت ارزشیابی شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت ارزشیابی شما

کتاب مدیریت ارزشیابی شما تالیف ماکس ایگرت، راهنمایی قابل درک و خوانا، مملو از اطلاعات و توصیه‌هایی‌ست که به خوانندگان کمک خواهد کرد بهترین نتایج را از مصاحبه ارزشیابی خود کسب کنند.

کتاب مدیریت ارزشیابی شما (The managing your appraisal pocketbook) کل فرآیند ارزشیابی را پوشش داده و می‌تواند بعنوان راهنمایی قدم به قدم یا برای اشاره به جوانب ویژه استفاده گردد. درست چیزی است که مدیران گرفتار به آن نیاز دارند - خواه در حال ارزشیابی باشند یا ارزشیابی شوند.

ماکس ایگرت (Max A. Eggert) یک روانشناس مدیریتی بین‌المللی است که در کمک به سازمان‌ها و افراد در رسیدن به بهترین‌ها تخصص دارد. وی اساسا در انگلستان و استرالیا فعالیت دارد. وی بعنوان چهره‌ای مورد احترام در زمینه سازمانی و انسانی، تغییر و توانمندسازی، کارگاه‌های آموزشی و سمینارهایی را برای هزاران مدیر و هیئت اجرایی در سرتاسر دنیا برگزار نموده است.

در بخشی از کتاب مدیریت ارزشیابی شما می‌خوانیم:

شما ارزشیابی نمی‌شوید چون کسی فکر می‌کند این ایده خوبی است یا اینکه گفتگوهای سالانه بین شما و مدیرتان برای روحیه‌تان خوب هستند.

ارزشیابی بسیار پر هزینه است. برای مثال، مثلا مدیر شما باید هفت نفر را ارزشیابی نماید و هر فرد نصف روز وقت می‌برد (مشتمل بر آماده‌سازی/ کاغذبازی‌ها) که می‌شود سه روز و نیم زمان مدیریت. این رقم را در تعداد مدیران سازمان ضرب کنید و می‌توانید ببینید چقدر سریع هزینه افزایش می‌یابد. هزینه‌های بخش نیروی انسانی برای هماهنگی/ مدیریت سیستم هم باید اضافه شوند. این پول از سوی مدیریت ارشد بعنوان سرمایه‌گذاری در کارمندان سازمان تلقی می‌گردد.

چرا باید در ارزشیابی سرمایه‌گذاری نمود؟ یک سازمان دارای رسالت (ماموریت) و دورنما از جایی که به سوی آن می‌رود و از آنچه می‌خواهد به آن دست یابد، است. این رسالت‌ها و دورنماها سپس به اهداف بازرگانی، خدماتی، کیفی، و سود برای یک دوره، معمولا یک سال مالی، ترجمه می‌شوند.

در عوض، بخش‌ها/ واحدها رسالت‌ها و اهداف خود را تنظیم می‌نمایند که برای کارهای بخشی و ادارای تاثیراتی دارند. متعاقبا ارتباطی مستقیم بین آنچه انجام می‌دهید و چگونگی انجام آن و اهداف کلی سازمان شما وجود دارد. این مساله تضمین می‌نماید هر کسی در سازمان در مسیر مشابه در حال پارو زدن است و آن‌گونه که در آمریکا گفته می‌شود "یک سرود را با هم می‌خوانند" (یعنی با هم متفق‌القول‌اند). بصورت نموداری، این فرایند این چنین بنظر می‌آید...

 ۱۲۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-227-0 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
چرا ارزشیابی؟
مزایای ارزشیابی
مزایای مدیریتی
ارزشیابی‌ها
چه و توسط چه کسی؟
معیارها
معیارهای بی‌طرفی
عملکرد و سنجش
بازخورد
ساختار ارزشیابی
کسب بهترین‌ها از ارزشیابی
سئوالات ارزشیابی
ضمایم
در مورد نویسنده

راهنمای دانلود کتاب مدیریت ارزشیابی شما

برای دانلود کتاب مدیریت ارزشیابی شما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت ارزشیابی شما