دانلود کتاب صوتی مدیریت بین‌المللی کارلوس گون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت بین‌المللی کارلوس گون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت بین‌المللی کارلوس گون

کارلوس گون اسطوره مدیریت صنعت خودرو در کتاب صوتی مدیریت بین‌المللی کارلوس گون، مسیر زندگی و پیشرفت شغلی‌اش را برای مدیران روایت می‌کند تا دانش اقتصادی و مدیریتی آن‌ها ارتقا یابد و با روش‌های نوین مدیریتی نیز آشنا شوند.

این کتاب صوتی از سلسله یادداشت‌های ارزشمندی که کارلوس گون (Carlos Ghosn) به قلم خودش در وب‌سایت شرکت نیسان منتشر کرده، برگرفته شده است. روایتی شنیدنی و تاثیرگذار از مدیری که در برزیل به دنیا آمده، در لبنان بزرگ شده و در فرانسه به دانشگاه رفته، و به زبان‌های فرانسه، انگلیسی، عربی، پرتغالی و ژاپنی مسلط است و شرکت‌های بزرگی را در آمریکا، اروپا و آسیا مدیریت کرده است. بدون شک فراز و نشیب‌های زندگی، سخت‌کوشی، تصمیمات جسورانه و ارتباطات کارلوس گون منبعی الهام‌بخش برای تمام مدیران داخلی خواهد بود.

کارلوس گون کارآفرین، بازرگان و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل اجرایی شرکت‌های خودروسازی رنو و نیسان است، او در حالی‌که تنها 30 سال داشت، به ریاست بخش تحقیق و توسعه میشلن منصوب شد. یک سال بعد به مدیرعاملی میشلن آمریکای جنوبی رسید. در سال 1990 به‌عنوان مدیر عامل اجرایی و رئیس هیئت مدیره میشلن آمریکای جنوبی انتخاب شد و در پی خریداری گودریچ تایر کمپانی توسط میشلن، با حفظ سمت قبلی، ریاست این شرکت را نیز در دست گرفت.

او در اواخر دهه 1990 میلادی، در پی مدیریت بحران مالی و نجات شرکت نیسان از ورشکستگی، معروف شد، تا جایی که به او لقب قاتل هزینه‌ها دادند. عملکرد وی در نیسان چنان چشمگیر بود، که در سال نخست سود خالصی معادل 2.7 میلیارد دلار را عاید کمپانی کرد و تا سال 2005 کلیه بدهی‌های نیسان را پرداخت نمود.

کارلوس گون سبک و شیوه‌ی جدیدی را در نوآوری با محوریت کاهش هزینه‌ها ایجاد کرد. او کارنامه‌ای درخشان از نجات شرکت‌های بزرگی که در حال ورشکستگی بودند از خود به جای گذاشته است. کارلوس نمونه‌ای راستین از یک مدیر بین‌المللی است که می‌تواند الهام‌بخش مدیران برای موفقیت در اقتصاد جهانی باشد. در جهان از هر 10 خودرو، یک خودرو توسط گون تولید شده و او به عنوان یکی از پنجاه مرد معروف در سیاست و اقتصاد جهانی‌ست. 

کارلوس گون داستان زندگی خویش، بینش­‌های شخصی و آموزه­‌هایی درباره مهارت­‌های لازم برای رسیدن به موفقیت شغلی را در این کتاب صوتی با شما در میان می‌گذارد.

 ۳ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۱۷۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
مقدمه
۳۰ دقیقه
بخش اول - اوایل زندگی و تحصیلات
۲۶ دقیقه
بخش دوم - آغاز به کار
۱۴ دقیقه
بخش سوم - دگرگونی و موفقیت غیرمنتظره رنو
۲۴ دقیقه
بخش چهارم - دگرگونی و موفقیت غیر منتظره شرکت نیسان
۲۲ دقیقه
بخش پنجم - رشد شرکت نیسان
۱۶ دقیقه
بخش ششم - بحران‌ها و فرصت‌ها
۲۴ دقیقه
بخش هفتم - وضعیت فعلی نیسان
۱۶ دقیقه
بخش هشتم - گفتارهایی درباره‌ی زندگی شخصی گون
۱۱ دقیقه
بخش نهم - کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت بین‌المللی کارلوس گون

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت بین‌المللی کارلوس گون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت بین‌المللی کارلوس گون

نظرات کتاب صوتی مدیریت بین‌المللی کارلوس گون

رضا گودرزی
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
کارلوس گون مدیری توانا و نکاتی خاص از ایشان. مردی لبنانی تبار که در برزیل بزرگ شد و در فرانسه درس خواند و لاستیک میشلن را متحول کرد و بدون ادغام شرکتهای بزرگ رنو و نیسان آن‌ها را در اتحادی استراتژیک ادغام کرد. مرد بزرگ و یک شاخص بی مانند برای مدیر بودن در سطح بالا. حتما مطالعه کنید.
Mehdi Tehrani
۱۳۹۸/۲/۸
ارزش خریدن نداشت فقط دستور العمل فعالیت‌های شخصی و خاطزات بود در سطح کلان بیشتر به درد مدیران خودرو سازی میخورد انگیزشی نبود بیشتر تعریف از فعالیت‌های خود بود کتاب بدی نیست اما باید رایگان عرضه میشد
mostafa mostafa
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
کتاب خود کارلوس گون (مدیر رنو و نیسان) را معرفی میکند و برای شخصیت شناسی یک مدیر بین المللی خوب است ولی برای خواننده کاربردی نیست! فقط خودستایی یک نفر است و روشی اموزش نمیدهد
مشاهد همه نظرات (۸)