دانلود کتاب مدیریت زمان: شیوه های کاربردی برای بهره گیری موثر از وقت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت زمان: شیوه های کاربردی برای بهره گیری موثر از وقت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت زمان: شیوه های کاربردی برای بهره گیری موثر از وقت

به خودتان بگویید «زندگی من ارزشمند و مهم است. تک‌‌تک دقایق و ساعت‌های آن برایم ارزشمند است. می‌خواهم از این ساعت‌ها به‌درستی استفاده کنم تا بتوانم به حداکثر نتیجه ممکن در زمانی‌که در اختیار دارم دست پیدا کنم.»

توانایی شما برای مدیریت زمان جزو عوامل اصلی‌ تعیین‌کننده موفقیت یا شکستتان است. زمان یکی از منابع ضروری و غیر‌قابل‌جایگزینی برای دستیابی به موفقیت است. زمان ارزشمندترین سرمایه‌ای است که در اختیار دارید. زمان را نمی‌توان پس‌انداز کرد و بازیافتنی هم نیست. تمام کارهایی که انجام می‌دهیم نیازمند زمان است. هر قدر بهتر بتوانیم از زمان استفاده کنیم، کارهای بیشتری را به انجام رسانده، به نتایج ارزشمندتری دست می‌یابیم.

شاید هر روز تنها دو ساعت با بازدهی بالا کار کنید، اما با استفاده از شیوه‌ها و مطالب آموخته شده در این کتاب حتی می‌توانید بهره‌وری و کارایی خود را دو برابر کنید. شیوه‌هایی که در این کتاب ارائه می‌شود به‌طور موفق‌آمیزی توسط هزاران نفر در حوزه‌های مختلف استفاده شده است و برای شما هم موفقیت‌آمیز خواهد بود، البته به شرطی که این چهار عامل اصلی برای مدیریت زمان (که همه آنها در انگلیسی با حرف D آغاز می‌شود) را در اختیار داشته باشید.

چهار عامل اصلی در اثربخشی
نخستین عامل اشتیاق است. باید اشتیاق شدید و فراوان برای تحت کنترل درآوردن زمان خود و دستیابی به حداکثر اثربخشی داشته باشید.
عامل دوم تصمیم قاطع است. باید به‌روشنی تصمیم بگیرید که می‌خواهید شیوه‌های اصولی مدیریت زمان را به‌کار گیرید تا در نهایت مدیریت زمان به یک عادت برای شما تبدیل شود.
عامل سوم عزم راسخ است. شما باید برای ایستادگی در برابر وسوسه‌ها، اراده‌ای قوی داشته باشید تا اینکه سرانجام بتوانید زمان خود را به شکل مؤثری مدیریت کنید. اشتیاق شما می‌تواند تقویت‌کننده این عزم راسخ باشد.
عامل چهارم و شرط اصلیِ موفقیت در زندگی، انضباط است. باید مدیریت زمان را به عادتی نهادینه در زندگی خود تبدیل کنید. انضباط مؤثر به معنای داشتن اراده‌ای برای وادار‌ساختن خود به پرداخت هزینه‌های لازم برای موفقیت است. به کلامی دیگر، باید هر آنچه را برای موفقیت لازم می‌دانید در زمان مناسب به انجام رسانید، هر چند تمایلی به انجام آن نداشته باشید. این امر برای موفقیت ضروری است.

در این کتاب بیست و یک شیوه مهم برای مدیریت کارآمد زمان را خواهید آموخت. افراد با بازدهی بسیار بالا این شیوه‌ها را یافته و آنها را در زندگی خود به کار بسته‌اند.

به یاد داشته باشید که مدیریت زمان در واقع مدیریت زندگی است. ارزش‌نهادن به زندگی و تک‌تک لحظات آن، گام نخست مدیریت زمان و بازدهی بیشتر فردی است.

 ۱۰۶ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7106-35-8 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۱۰۰ ت (۳۰%) - 1.04€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار مترجمان
مقدمه
فصل اول: جنبه‌های روان‌شناختی مدیریت زمان
فصل دوم: ارزش‌های خود را شناسایی کنید
فصل سوم: چشم‌انداز و ماموریت خود را مد نظر قرار دهید
فصل چهارم: آینده را تصور کنید سپس به حال بازگردید
فصل پنجم: برنامه‌های خود را بنویسید
فصل ششم: پروژه‌های خود را در قالب نمودار رسم کنید
فصل هفتم: فهرست کارهای روزانه‌ای را که باید به انجام رسانید یادداشت کنید
فصل هشتم: اولویت‌هایی مشخص تعیین کنید
فصل نهم: همچنان در مسیر درست حرکت کنید
فصل دهم: بخش‌های نتایج عمده را شناسایی کنید
فصل یازدهم: تفویض اختیار کنید
فصل دوازدهم: فقط بر روی انجام یک کار تمرکز کنید
فصل سیزدهم: تعلل‌ورزی را کنار بگذارید
فصل چهاردهم: بازه‌های زمانی ایجاد کنید
فصل پانزدهم: عوامل مختل‌کننده تمرکز را مدیریت کنید
فصل شانزدهم: فعالیت‌های مشابه را در کنار هم انجام دهید
فصل هفدهم: تماس‌های تلفنی خود را مدیریت کنید
فصل هجدهم: جلسه‌ها و ملاقات‌ها را به شکلی مؤثر برگزار کنید
فصل نوزدهم: سریع‌تر بخوانید، بیشتر به یاد آورید
فصل بیستم: بر روی رشد فردی خود سرمایه‌گذاری کنید
فصل بیست ‌و ‌یکم: محیط کارتان را مرتب کنید
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب مدیریت زمان: شیوه های کاربردی برای بهره گیری موثر از وقت

برای دانلود کتاب مدیریت زمان: شیوه های کاربردی برای بهره گیری موثر از وقت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت زمان: شیوه های کاربردی برای بهره گیری موثر از وقت
فرزانه فیلی
۱۳۹۶/۱۰/۱۸
کتاب بسیار خوبی بود، یکی از نکاتی که در این کتاب به آن اشاره شده بود و برای من بسیار جالب بود این بود که فقط روی انجام یک کار تمرکز کنیم تا بتوانیم به خوبی و در مدت زمان مناسب آنرا به پایان برسانیم.
محمد عباسی
۱۳۹۶/۲/۲۸
مفید، درصورتی که به گفته‌های کتاب عمل کنیم
محمد آقازاده
۱۳۹۵/۱۲/۱۹
با سلام در تشخیص موانع و ارایه راه حل‌ها برای مدیریت زمان عالیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۳)