دانلود کتاب مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان

  • از: بهنام حکمتی
  • ناشر: انتشارات ورای دانش
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان

رضا اغلب در فصل امتحانات دچار کمبود وقت می‌شود و علی‌رغم این‌که سعی می‌کند براساس برنامه‌ی تهیّه شده حرکت کند، امّا درحالی سرجلسه امتحان می‌رود که تعداد قابل توجّهی از بخش‌ها یا صفحات کتاب را نتوانسته است مرور کند.

سمیّه زمان‌های مشخصی را برای هر یک از دروس خود  اختصاص داده است و معمولاً تا پاسی از شب گذشته، مشغول مطالعه‌ یا حل تمرین‌های درسی بوده است. ولی نمی‌تواند به سایر کارهای مورد علاقه‌ی خود رسیدگی کند و به‌همین خاطر احساس خستگی و بی‌حوصلگی می‌کند.

مرتضی برای امتحانات پایانی فقط یک ماه فرصت دارد تا خود را آماده کند ولی احساس می‌کند این مدّت برای او کافی نیست. به‌همین خاطر به مشاور مدرسه مراجعه کرده است تا از راهنمایی‌های او بهره گیرد و در امتحانات موفّق شود.

این‌ها فقط نمونه‌ای از مسایلی است که دانش‌آموزان در زندگی تحصیلی خود با آن روبه‌رو هستند و برای حلّ موفّقیّت‌آمیز آن به راه‌های گوناگونی متوسّل می‌شوند. گروهی از ایشان سعی می‌کنند خودشان راهی برای غلبه بر این‌گونه مسائل بیابند، گروهی از تجربه‌ی والدینشان  بهره می‌گیرند، تعدادی با مشورت دوستان یا همسالان خود به‌دنبال پاسخ سؤالات خود هستند، بعضی هم از راهنمایی دبیران دروس مختلف استفاده می‌کنند و تعدادی نیز به مشاور مدرسه مراجعه می‌کنند و در این زمینه از راهنمایی‌ها و مشورت وی بهره می‌گیرند.

ما در کتاب‌چه‌ی مدیریت زمان برآنیم تا به شما مهارت‌هایی را بیاموزیم که نه تنها در برنامه‌ریزی تحصیلی بلکه در زندگی فردی و اجتماعی خود موفّقیّت‌های مطلوب‌تری به‌دست آورید و از زندگی خود لذّت بیش‌تری ببرید.

 ۴۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2707-29-3 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

سخنی با مخاطبان عزیز
مقدّمه
مدیریت زمان یعنی چه؟
هدف‌گذاری
 تعیین فعّالیّت‌ها و اولویّت‌بندی آن‌ها
 رعایت اولویّت‌ها
تلف‌کننده‌های زمان
راه‌های ایجاد وقت
نکات مفید برای موفّقیّت در مدیریت زمان
برای موفّقیّت بیش‌تر در زمینه‌ی مدیریت زمان چه کنیم؟
ارزش‌یابی مهارت‌های مدیریت زمان
منابع

راهنمای دانلود کتاب مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان

برای دانلود کتاب مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان

نظرات کتاب مدیریت زمان ویژه ی دانش آموزان

آناهیتا یزدانی
۱۳۹۹/۳/۳۰
کتاب بینظیریه برای بچه ها... چون به زبان ساده نوشته شده و خیلی برای دانش آموزان قابل درک است. حتی برای بزرگسالان هم. این کتابی یکی از اون منابعی هست که چند ساله دارم به شاگردام معرفیش میکنم
Smm Ri
۱۳۹۶/۱/۱۱
با سلام
عیدی خوبی بود ممنون
نوشته خوبی است مدیریت زمان از اولویتهای زمانه ماست و
برای نیل به موفقیت لازم و ضروری است
Matin Halabian
۱۳۹۶/۱/۲
واقعا طرح زیبا و جالبیه البته اگر همین جور باقی بماند
مشاهد همه نظرات (۱۰)