دانلود کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت

حسین برزگری فیروزسالاری در کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت، به صورت جامع و کامل موضوعات و مسائل مهمی که در مدیریت تجارت یا کسب و کارتان در محیط اینترنت به آن‌ها نیاز دارید را آموزش می‌دهد.

در دنیای امروز هیچ کسب و کاری بدون بهره گرفتن از اینترنت روی موفقیت را نخواهد دید. مهم نیست کسب و کار کوچکی دارید یا کسب و کار بزرگی را اداره می‌کنید، کار کردن در فضای اینترنت و دیجیتال دارای اصول مشترکی است که حسین برزگری فیروزسالاری در تلاش است تا آن‌ها را آموزش دهد.

شما می‌توانید در اینترنت هر کسب و کاری داشته باشید. تجارت کنید، مشاوره پزشکی و درمانی ارائه دهید، فروشگاه کالای فیزیکی یا الکترونیکی و دیجیتالی داشته باشید، وکالت کنید، خدمات مسکن ارائه دهید، کارهای حسابداری یا مالی انجام دهید و میلیون‌ها شغل دیگر داشته باشید.

برای بیشتر کسب و‌ کار‌ها و شغل‌هایی که گفته شد، نیاز نیست شما متخصص اینترنت باشید، اما نیاز مبرم دارید که مدیریت کسب و کار را در اینترنت بلد باشید. حسین برزگری فیروزسالاری در این کتاب تمام آن چیزی که برای مدیریت یک کسب و کار در اینترنت برای تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و اداره کسب و کار نیاز است را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در این کتاب موضوعاتی همچون ضرورت‌های بهره‌گیری از اینترنت، اصول پایه بازاریابی و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی، ساخت و راه‌اندازی فروشگاه و سایت اینترنتی و خصوصیات، ویژگی‌ها، بایدها و نبایدهای آن‌ها، تبلیغات در اینترنت و در نهایت تمهیدات ایمنی در کسب و کارهای اینترنتی در حد نیاز یک مدیر توضیح داده شده است.

در فصل اول این کتاب ضمن بیان ویژگی‌های اینترنت و تاثیرات آن در کسب و کارها، مقایسه‌ای بین تجارت و کسب و‌ کار سنتی و کسب و‌ کار اینترنت انجام گرفته است و ضرورت اقدام جهت بهره‌گیری از اینترنت در کسب و کار از هر نوع توضیح داده شده است و در نهایت سعی شده است به صورت مختصر اقدامات لازم برای شروع کسب و کار در اینترنت تبیین شود.

در فصل دوم سعی شده تا اصول اولیه و اساسی بازاریابی به زبان ساده تشریح شود. شروع فصل با ارائه دلایل ضرورت یادگیری اصول بازاریابی در هر کسب و‌کاری شروع شده است و در ادامه به صورت کامل و مکفی همه آن چیزی که برای یک صاحب کسب و کار از اصول بازاریابی لازم است، مثل انتخاب و طراحی محصول یا خدمت، انتخاب و شناسایی بازار هدف و... بحث شده است.

در فصل سوم به مقدمات راه‌اندازی کسب و‌ کار به ویژه در فضای اینترنت پرداخته شده است. اینکه چه محصول یا خدمتی برای ارائه یا فعالیت در اینترنت مناسب است، بحث مزیت ویژه و داشتن تمایز، ارزش پیشنهادی برای مشتری، طراحی مدل کسب و کار و در نهایت چه تجهیزات و لوازمی برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی مورد نیاز است.

فصل چهارم، در مورد باید‌ها و نباید‌های سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بحث می‌کند. هفت عنصر مهم مشهور که بایستی در یک سایت و فروشگاه اینترنتی وجود داشته باشد، به طور کامل تشریح شده است، و به نوبه خود بحث جدیدی است که که کمتر در مباحث فارسی آورده شده است و در آخر در مورد انواع روش‌های کسب درآمد از اینترنت و مدل‌های مشهور کسب درآمد توضیحات کامل داده شده است.

کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کسانی که دنبال موفقیت در کسب و‌ کار خود هستند و یا می‌خواهند کسب و‌ کار موفقی را راه‌اندازی کنند، نوشته شده است.

در بخشی از کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت می‌خوانیم:

همانطور که می‌دانید برای اکثریت مردم، قیمت محصول از مهم‌ترین دلایل خرید یا نخریدن آن است. به هر نحو هر مشتری با توجه به شرایط اقتصادی و درآمد خود در کنار سایر شرایط دیگر محصول، تصمیم به خرید می‌گیرد. به همین خاطر تصمیم‌گیری برای قیمت محصول بسیار مهم است. اگر شما قیمت محصول خود را از قیمت مناسب آن کمتر بگیرید، ممکن است سودی که می‌توانستید بدست بیاورید از دست بدهید و یا اگر قیمت آن را بسیار بالا بگیرید مشتریان احتمالی خود را از دست بدهید.

قیمت‌گذاری یک موضوع کاملا تخصصی بازاریابی است، لطفا آن به حسابداران نسپارید. اگر توان پرداخت مشاور را دارید، حتما از متخصص‌های قیمت‌گذاری کمک بگیرید و اگر چنین توانی ندارید حداقل خودتان روش‌های قیمت‌گذاری را یاد بگیرید. قیمت محصول تضمین کننده سود و درآمد شما است آن را کاملا جدی بگیرید.

هدف شما از کسب‌ و‌ کار و اینکه در چه مرحله یا شرایطی قرار دارید در قیمت‌گذاری محصول شما موثر است. زمانی که شما می‌خواهید از بازار حداکثر سود خود را بدست بیاورید. می‌خواهید تعداد مشتری بیشتری از رقبا داشته باشید. می‌خواهید از نظر کیفیت در بازار بهترین باشید و زمانی که شما فقط برای بقای کسب‌ و‌ کارتان می‌اندیشید و خیلی سود مهم نیست و اگر با قیمت مناسب محصول خود را نفروشید ممکن است رقبا شما را از بازار حذف کنند. برای هر کدام از این شرایط قیمت‌گذاری متفاوت خواهد بود.

شرایط اقتصادی در میزان قیمت‌گذاری بسیار تاثیرگذار است. زمانی که اقتصاد در شرایط رکود قرار دارد شما هیچوقت قبل از رقبا، کاهش قیمت ندهید و منتظر بمانید، اگر آن‌ها کاهش دادند شما نیز این کار را بکنید.

 ۲۷۲ صفحه، ۹۹۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-733200-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۵۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

‌ راهنمای جامع و عملی استفاده از اینترنت در تجارت وکسب‌و‌کار
پیشگفتار
مقدمه‌ای برای کتاب
هر دم از این باغ بری می‌رسد
برای آینده نزدیک خود را آماده کنید
فصل اول: کسب‌و‌کار خود را در اینترنت شروع کنید. هرچه زودتر بهتر
کسب‌و‌کار خود را در اینترنت شروع کنید. هرچه زودتر بهتر
تجارت سنتی در برابر تجارت اینترنتی
برای شروع چه باید کرد
فصل دوم: علم بازار، علمی‌که باید بلد باشید
چرا بازاریابی را به صورت علمی ‌هم باید یاد بگیریم
شناسایی، شناساندن و کسب رضایت مشتری
تامین نیاز همه مشتریان آسان نیست
تصمیم بگیرید با کدام قسمت بازار می‌خواهید کار کنید
جایگاه خودت را پیدا کن
از اینکه چه محصولی به مشتری پیشنهاد کنی مطمئن باش
قیمت محصول، مهم و موثر
برای ارسال محصول یا رساندن خدمت به مشتری برنامه داشته باشید
همه چیز برای شناساندن ما به مشتری آماده است
فروش خدمات کمی‌متفاوت است
فصل سوم: راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی
چه کسب‌و‌کار‌هایی مناسب آن‌لاین شدن هستند
چرا باید مشتری شما را انتخاب کند
ارزش محصول با بهای آن یکی نیست
مدل کسب‌و‌کار خود طراحی کنید.
برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی چه چیز‌هایی لازم دارید.
فصل چهارم: سایت و فروشگاه‌های اینترنتی، باید‌ها و نباید‌ها
هفت عنصر مهم که در سایت باید در نظر داشته باشید
زمینه وب سایت
محتوی سایت
جامعه یا امکان ارتباط و تعامل کاربران با یکدیگر
شخصی‌سازی
ارتباط سایت با کاربر
ارتباط کاربران با سایت‌های دیگر
توانایی انجام کسب‌و‌کار یا خرید‌و‌فروش
انواع کسب درآمد در اینترنت
درآپ‌شیپینگ
سیستم همکاری در فروش
برچسب خصوصی و برچسب سفید
تجارت اشتراکی یا آبونمانی
تولید محتوا
خدمات
تبلیغات
فصل پنجم: گام‌های راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی
ثبت دامنه و خرید‌هاست
دامنه
تعیین نام دامنه
خرید‌هاست
ساخت و راه‌اندازی سایت یا فروشگاه
اخذ مجوز‌های قانونی
درگاه دریافت و پرداخت
پرداخت هنگام تحویل کالا
پرداخت از طریق درگاه‌های اینترنتی
فصل ششم: تبلیغات و بازاریابی در اینترنت
چهار گام شناساندن
تبلیغات یک تخصص است
پنج موضوع اصلی تبلیغ
تعیین هدف تبلیغ
چقدر بودجه صرف تبلیغ بکنیم؟
چه پیامی به مشتریان می‌خواهید بدهید؟
الگوی آیدا برای تنظیم پیام مناسب است
هنر جذب مخاطب
رسانه تبلیغ
ارزیابی تبلیغ
تبلیغات مرسوم اینترنتی
تبلیغات همسان یا نیتیو
بازاریابی موتور جستجو
بهینه‌سازی موتور‌های جستجو
تبلیغات شبکه‌های اجتماعی
تبلیغات بنری (تبلیغات نمایشی)
تبلیغات موبایلی و اپلیکیشنی
تبلیغات ریتارگتینگ
تبلیغات ایمیلی
حرف آخر
فصل هفتم: تمهیدات ایمنی در کسب‌و‌کار اینترنتی
امنیت مقدمه اعتماد است
ایمن سازی کسب و کار اینترنتی
جلوگیری از نفوذ هکر‌ها و سارقین

راهنمای دانلود کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت

برای دانلود کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت کسب و کار در اینترنت

نظرات کتاب مدیریت کسب و کار در اینترنت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.