دانلود کتاب مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره

انسان در طول حیات اجتماعی خود همواره نیازمند مذاکره است. تفاوت میان انسان‌ها امری طبیعی است و همین امر به نوبه خود سبب ایجاد دیدگاه‌ها و در نتیجه نیازهای مختلف و گاه متضاد در میان آن‌ها می‌گردد. از آنجایی که ثبات، لازمه شکل‌گیری و تداوم تمدن بشری است، مذاکره نیز به بخشی جدانشدنی از زندگی انسان چه در بُعد اجتماعی و چه در بُعد فردی تبدیل شده است.

با مطالعه دقیق بسیاری از مذاکرات و نیز مذاکره‌کنندگان حرفه‌ای و موفق، امروزه می‌دانیم که مذاکره یک فن است و درست همانند هر فن و شیوه دیگری دارای عناصر مشخصی است که با تمرین و ممارست می‌توان آن را آموخت و به بهترین شیوه ممکن به کار گرفت. آن چه در این کتاب می‌خوانید چکیده‌ای است از برترین و موثرترین راهبردهای مذاکره که می‌تواند شما را در انجام مذاکره در زندگی و نیز کسب‌وکار یاری رساند.

این کتاب دومین جلد از یک سری چند جلدی است که توسط برایان تریسی به رشته تحریر در آمده است. برایان تریسی در این کتاب‌ها، تجربیات و دانش حاصل از چند دهه کار و مطالعه خویش را که در گذشته در قالب چندین کتاب به صورت پراکنده بیان کرده بود، این بار به شکلی متمرکز و البته کاربردی بیان می‌دارد.

هر یک از مطالب مطرح شده در این کتاب،کاربردی است و بارها و بارها توسط مذاکره‌کنندگان حرفه‌ای مورد استفاده قرار گرفته و شما هم از همان لحظه یادگیری می‌توانید آن‌ها را به کار بندید.

 ۱۱۲ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجمان
مقدمه
فصل 1: هر چیزی قابل‌مذاکره است
فصل 2: بر ترس خود از مذاکره کردن چیره شوید
فصل 3: انواع مذاکره
فصل 4: رابطه بلندمدت کاری
فصل 5: شش سبک مذاکره
فصل 6: چگونه در مذاکره قدرتمندتر ظاهر شویم
فصل 7: اهمیت برداشت ذهنی طرف مذاکره از شما
فصل 8: تاثیر هیجانات بر مذاکره
فصل 9: نقش زمان در مذاکره
فصل 10: خواسته‌های خود را مشخص کنید
فصل 11: پروژه مذاکره هاروارد
فصل 12: اهمیت آمادگی
فصل 13: شفاف‌سازی مواضع خود و طرف مقابل
فصل 14: قانون چهار
فصل 15: اهمیت تلقین در مذاکره
فصل‌ 16: اقناع با بهره‌گیری از عمل متقابل
فصل 17: اقناع با استفاده از اصل تایید اجتماعی
فصل 18: راهکارهای مذاکره بر سر قیمت
فصل 19: شیوه ترک مذاکره
فصل 20: مذاکره به معنی پایان کار نیست
فصل 21: مذاکره‌کننده موفق

راهنمای دانلود کتاب مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره

برای دانلود کتاب مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره

نظرات کتاب مذاکره: 21 موضوع کلیدی درباره اسلوب مذاکره

ناصر معدلی
۱۳۹۷/۴/۱
رویکرد کتاب بیشتر بر روی معاملات تمرکز داره. مذاکرات سیاسی، اجتماعی و... حجم زیادی از مذاکرات مهم رو به خود اختصاص میدن که بخش‌های کمی از این کتاب میتونن در این حوزه مفید باشند
علی محمدنژاد
۱۳۹۶/۱۱/۲۷
کتابی جامع با توضیحات کلی بود... البته می‌تونست با ذکر مثال‌های فراوان به جزئیات بپردازه که در اون صورت حجیم تر می‌شد و کامل تر.... در کل کتاب عالی بود👌
abolfazl lari
۱۳۹۶/۱۲/۲۴
این کتاب خیلی میتونه تو زمینه کسب و کار کمکتون کنه و بسیار مفیده. اگه دانشجویی و به دنبال فرصت‌های شغلی هستی قطعا به مذاکره نیاز داری. و این کتاب خیلی میتونه کمکت کنه.
مشاهد همه نظرات (۱۷)