دانلود کتاب مردی از جنس ملکوت (نگاهی به زندگی محمود فرشچیان)

  • از: زهرا خوش نظر
  • ۵۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مردی از جنس ملکوت (نگاهی به زندگی محمود فرشچیان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مردی از جنس ملکوت (نگاهی به زندگی محمود فرشچیان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مردی از جنس ملکوت (نگاهی به زندگی محمود فرشچیان)

نگاهی کوتاه به زندگی سراسر افتخار و آثار جاودان استاد گرانمایه محمود فرشچیان

خیز تا بر کلک آن نقاش جان افشان کنیم

کاین همه نقش عجب در گردش پرگار داشت

و نقاشان تصویرگر عشقند، که نقش خیال بر در و دیوار دل می زنند.

فرشچیان بنیان‌گذار مکتب خود در نقاشی ایرانی، که پایبند به شکل کلاسیک همراه با استفاده از تکنیک‌های جدید برای توسعه دامنه نقاشی ایرانی است. او به این شکل هنر زندگی جدیدی بخشید و آن را از رابطه همزیستی تاریخ با شعر و ادبیات تغذیه کرد، برای انکه استقلالی به این هنر بدهد که قبلاً ان را نداشت. نقاشی‌های قدرتمند و نوآورانه او پویا و گسترده و پر از جنب و جوش هستند، با تلفیقی جذاب از سنتی و مدرن، که ترکیبات سبک منحصر به فرد او در نقاشی هستند. برخی از توانایی‌های او احساس فوق العاده خلاقیت، نقوش محرک، خلقت فضای‌های گرد، خطوط نرم و قدرتمند، و خلقت رنگ‌های مواج هستند. آثار استاد فرشچیان یک ترکیب دل‌انگیز از هر دو اصالت و نوآوری است. اثارهای او از شعر کلاسیک، ادبیات، قرآن، کتاب مقدس مسیحیان و یهودیان، و همچنین تخیل عمیق خود را پرورش یافته است.استاد فرشچیان نقش مهمی را در معرفی هنر ایران به صحنه بین‌المللی هنر ایفا کرده است. او دعوت شد تا در دانشگاه‌های متعدد و موسسات هنری صحبت کند. شش کتاب‌ها و مقالات منتشر شده بی شماری در مورد آثار استاد فرشچیان وجود دارد.

 ۲۰۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب مردی از جنس ملکوت (نگاهی به زندگی محمود فرشچیان)

برای دانلود کتاب مردی از جنس ملکوت (نگاهی به زندگی محمود فرشچیان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مردی از جنس ملکوت (نگاهی به زندگی محمود فرشچیان)
Vahid Hesar
۱۳۹۵/۱۰/۲۶
اگر گردآورنده کمی بیشتر در نوشتن زندگینامه ایشان کوشش می‌نمود شاید متنی بهتر می‌سرود.
رحیم ابهری
۱۳۹۵/۹/۷
بسیارعالی است وآرزوی سلامتی برای استادفرشچیان
ریحانه الحاوی
۱۳۹۴/۱۰/۲۳
خوب بود ولی زیاد کامل و جامع نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)