دانلود کتاب مردی که می‌خندد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مردی که می‌خندد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مردی که می‌خندد

کتاب مردی که می‌خندد، نام رمانی است از «ویکتور هوگو»، نویسنده و شاعر شهیر فرانسوی که در آوریل سال ۱۸۶۹ برای اولین بار در فرانسه انتشار یافت. «ویکتور هوگو» در قالب بیان داستان این کتاب که در اوائل قرن هیجدهم و در انگلستان روی می‌دهد، مسائل فلسفی و اطلاعات تاریخی بسیاری را مطرح می‌کند. لازم به ذکر است که این کتاب هم مانند بسیاری از آثار ماندگار جهان، به سناریو تبدیل و در سال 1928 فیلم سینمایی از آن ساخته شد.

داستان این کتاب، روایت کودکی است که توسط «کومپراچیکو»ها یا همان خریداران بچه، معلول شده و با زخمی که بر صـورت دارد گویی هـمیشه می‌خندد.

هوگو در اوج این رمان، با بیان خطابه‌ای از قهرمان داستان، پیام اصلی کتاب را این‌گونه بیان می‌دارد که بلایی که سر وی آمده در حقیقت سر بشریت آمده است. مردمی که در ظاهر می‌خندند و باطناً رنج می‌برند.

«...اى قدرتمندان احمق، دیدگان خود را بگشائید. من مجسم ‏کننده‌ی همه چیزم... کشیشان، اشراف، شاهزادگان! به هوش باشید: «مردم به ظاهر خندانند و باطناً رنج مى‏برند» ...من سمبول مردم هستم... ولى... به شما مى‏گویم که مردم به خود مى‏آیند... انتها شروع مى‏شود. شفق خونین صبح مى‏دمد.

این است معناى خنده‌ی من. اینک شما بر خنده من بخندید..!»

 ۵۶۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-32-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مردی که می‌خندد

برای دانلود کتاب مردی که می‌خندد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مردی که می‌خندد

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
fatima gh
۱۳۹۶/۱۰/۱۲
من عاشق این کتابم💜💜
هانا خسروی
۱۳۹۸/۹/۳
عاشقشم 😍😍😍از وقتی این کتاب رو خوندم سطح توقعم خیلی بالا رفته دیگه هیچ کتابی راضیم نمیکنه😐
محمد امیدی
۱۳۹۶/۸/۱۷
درام بسیار زیبا و دلنشینی بود واقعا مهارت ویکتور هوگو تحسین بر انگیزه من که خیلی لذت بردم. فقط ترجمه یه سری غلط‌های تایپی داشت...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)