دانلود کتاب مطالعه با دو نیمکره


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مطالعه با دو نیمکره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مطالعه با دو نیمکره

کتاب مطالعه با دو نیمکره اثر حسین محمدرسول پور، به چند تکنیک تندخوانی که با انجام دادن آن‌ها خیلی راحت سرعت مطالعه کردن را افزایش می‌دهد و در ادامه روش‌های تقویت هوش‌های خلاق، هوش اجتماعی و روش‌های خیلی ساده برای تقویت حافظه و افزایش عملکرد حافظه معرفی شده که این روش‌ها کاملا تست شده است.

در کتاب مطالعه با دو نیمکره به تندخوانی اشاره‌شده است و اگر واقعاً به این روش‌ها اقدام کنیم راحت می‌توانیم به یک سرعت مناسب و قابل‌قبول تندخوانی برسیم. با انجام این تمرینات خیلی ساده به‌سرعت دو برابر از سرعت فعلی خود می‌رسید و بیشتر از زمان مطالعه استفاده می‌کنید. با تمرینات هوش‌ها و عملی کردن آن‌ها نه‌تنها در تقویت دو نیمکره مغز تأثیر دارد بلکه زندگی راحتی را برای خود ایجاد می‌کنید.

اکثر افراد قرن بیست‌ویک با بازاریابی و نحوه بازاریابی کردن آشنا هستند، بازاریابی شبکه‌ای یا سنتی فرقی ندارد ولی بیشتر به بازاریابی شبکه‌ای روی آوردن که نسبت به سایر بازارها پیشرفت داشته است. شما یک بازاریاب حرفه‌ای یا مبتدی هستید ولی توجه کرده‌اید اگر بخواهید با دنیای امروزه پیش بروید تا چه اندازه به پیشرفت‌های شخصی نیاز دارید؟ یک‌بار مرور کنیم «اینترنت، روش ارتباطی جدید، فن گفتاری خوب، بهبود شخصیتی، دست به نوشتن عالی» که در بین این‌ها تندخوانی نیز یکی از ستون‌های یک فرد بازاریاب حرفه‌ای است که در دنیای پیشرفته جزو کارهای عادی افراد به‌حساب می‌آید.

حسین محمدرسول پور در این کتاب سعی کرده‌ است با انتخاب بهترین و کارآمدترین تمرینات برای تقویت حافظه ازجمله کتاب دکتر کاواشیما و کتاب‌های آقای تونی بوزان و تمرینات کتاب‌های آلمانی شرکت دودن، خیلی راحت به سطح درک مطلب خوبی دست پیدا کنید.

 ۱۴۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-383-989-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟
روش انتخاب (خرید) کتاب
آموزش‌های اولیه برای شروع
ماهیچه چشم‌
هفت عادت لازم برای تندخوانی
شروع تندخوانی
ابزارهای اولیه «ابزار کاربردی – تمرکز – موبایل»
جدول مقایسه و فرق بین افراد در تندخوانی
هوش خلاق
شرایط بیرونی و شرایط درونی
تکنیک‌های فوق‌العاده «Meta-Guiding»
فعالیت‌هایی مفید برای تقویت حافظه
فعالیت‌هایی که به مغز ما آسیب می‌زنند
افراد برجسته در تندخوانی
اقدام‌های اصلی برای یادگیری بهتر
سه روش کلیدی تقویت حافظه

راهنمای دانلود کتاب مطالعه با دو نیمکره

برای دانلود کتاب مطالعه با دو نیمکره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مطالعه با دو نیمکره

نظرات کتاب مطالعه با دو نیمکره

علیرضا مهین سا
۱۳۹۶/۵/۱۶
کتاب متمرکز و منسجم پیش نمیرود. مطالب قابل استفاده در کتاب پیدا میشود که مثمر ثمر هستند ولی قالب "کتاب" برازنده أین نوشته‌ها نیست. همین مطالب خوب و متفرق میتوانست در قسمتی تکرار شونده در مثلا یک هفته نامه باشد که باعث غنای ان میشد و خواننده از مطالب ان استفاده میکرد. برأی نویسنده ارزوی سلامتی دارم.
حبیب رفیعی
۱۳۹۷/۳/۲۵
معلومه که خود نویسنده هم چندان حال نداشته که مطالب رو توضیح بده و اونها رو باز کنه! همینطوری فهرست وار بهشون اشاره کرده و از اونها عبور کرده! شما بناست که یک مهارت را به دیگران بیاموزید و نه اینکه برای اونها داستان تعریف کنید!
مممم مممم
۱۳۹۶/۸/۲۲
فهرستدخوب و قوی رو نوشته و مطالبش عالی هست.
فقط تمرینات خارجیش در اخر کتاب خیلی به من کمک کرد و باید خیلی تمرین داشته باشیم تا مهارتهای هوشی لازم را بدست بیاریم... با تشکر
مشاهد همه نظرات (۲۸)