معرفی و دانلود کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

عکس جلد کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری
قیمت:
۸۵,۹۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

راندا برن، نویسنده‌ی برجسته‌ی آثار انگیزشی، در کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری به اهمیت و نقش ثنا و ستایش در زندگی انسان‌ها می‌پردازد و تمرین‌های راه‌گشایی را در جهت قرار گرفتن در مسیر این عمل جادویی و سرنوشت‌ساز، به شما آموزش خواهد داد. در این کتاب درباره‌ی راه‌های تغییر زندگی در جهت مثبت، برای رسیدن به آرامش و موفقیت پایدار خواهید خواند.

درباره‌ی کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

زندگی مملو از اتفاقات ناگهانی و مصائب سخت و پیچیده‌ای‌ست که گاهی منجر به فراموشی نعمات بی‌شماری می‌شوند که خداوند در اختیار انسان‌ها قرار داده است. راندا برن (Rhonda Byrne)، نویسنده‌ی استرالیایی مشهور و چهره‌ی تأثیرگذار سال 2007 به انتخاب مجله‌ی تایمز، در کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری (The Magic) به اهمیت این موضوع در جنبه‌های مختلف زندگی انسان می‌پردازد و یادآوری می‌کند که سپاسگزار بودن تاچه‌حد می‌تواند در زندگی افراد اثربخش باشد. او با روش‌هایی که در این اثر پیش رویتان می‌گذارد، شما را به سوی احساس رضایت درونی، زندگی سالم‌تر و روابط بهتر سوق می‌دهد.

گاهی به دلیل غرق شدن در زندگی روزمره، بسیاری از نعمات زندگی برایتان عادی شده و به‌مرور از اهمیت آن‌ها در ذهنتان کاسته می‌شود. راندا برن در کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری سعی دارد تا با استفاده از تمرین‌هایی ساده اما کارآمد، این فراموشی را از بین ببرد تا به شما کمک کند بیشتر از قبل، قدر داشته‌هایتان را بدانید و از غم و اندوهی که به‌سبب سختی‌ها و رنج‌های زندگی متحمل شده‌اید رهایی یابید. از نظر او، همه‌ی انسان‌ها در کودکی ذهنی آماده برای دیدن و لمس شگفتی‌هایی داشتند که اطرافشان را در بر گرفته‌اند؛ اما با عبور از این مرحله‌ی بی‌آلایش، به‌مرور عادت می‌کنند که شگفت‌زده نشوند و لذت نبرند. درحالی‌که جهان اطرافشان همان‌قدر جذاب و خیره‌کننده است که بود. راندا برن در کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری بر اهمیت بازگشت به چنین دیدگاهی تأکید می‌کند.

توانایی تشخیص شگفتی‌ها، زیبایی‌ها و لذت‌های زندگی، ارتباط تنگاتنگی با روحیه‌ی سپاسگزار بودن دارد. درواقع از نظر راندا برن، سپاسگزار بودن تنها به معنای تشکر لفظی و ادای کلماتی قدرشناسانه در برابر یک لطف نیست. نکته‌ای که در کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری می‌آموزید این است که شکرگزار بودن در راستای همان قانون جذب تعریف می‌شود. زمانی‌که شما اهمیت و زیبایی یک پدیده را درک می‌کنید، درواقع هم‌راستا با انرژی‌های مثبت موجود در آن قرار می‌گیرید و به این ترتیب بستر جذب آن نیروهای مثبت را فراهم می‌کنید. از نظر راندا برن، معنای واقعی سپاسگزار بودن همین است.

حتماً شما هم در طول زندگی، بابت مسائل مختلفی از خداوند سپاسگزار بوده‌اید، اما این کار را به یکی از عادت‌های زندگی خود تبدیل نکرده‌اید. هدف راندا برن از نوشتن کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری، آموزش شکرگزاری آگاهانه است تا با استفاده از آن، این عمل تأثیرگذار را به عادت هر روزتان تبدیل کنید. هرچه بیشتر سپاسگزار باشید، بیشتر در زندگی احساس رضایت خاطر می‌کنید و کمتر دست به شکوه و نا‌رضایتی می‌زنید. با استفاده از تمرین‌های موجود در کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری، می‌توانید تفکرات منفی، رنج‌ها و مشکلات را از خود دور کنید و حتی آرزوهای دور از دسترس خود را به واقعیت تبدیل کنید. گفتنی‌ست که این کتاب از راندا برن را انتشارات نسل نواندیش با ترجمه‌ی سیما فرجی به چاپ رسانده است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های راز

این مجموعه، شش جلد کتاب را دربردارد که همگی به‌ قلم راندا برن نوشته شده‌اند. مجموعه کتاب‌های راز به تمام انسان‌ها در سراسر جهان، برای داشتن زندگی‌ای شادتر و رسیدن به آرزوها و اهدافشان کمک می‌کنند. پروژه‌ی نگارش سری کتاب‌های راز، در پی انتشار فیلمی مستند با همین عنوان کلید خورد و توجهات زیادی را به خود جلب کرد. درواقع این کتاب‌ها، نتایج بررسی راندا برن در تاریخ شفاهی، ادبیات، آموزه‌های ادیان و متون فلسفی و رازی که از دل آن‌ها کشف کرده است را به علاقه‌مندان ارائه می‌کنند. کتاب‌های «راز»، «قدرت»، «معجزه‌ی سپاسگزاری»، «قهرمان»، «بزرگ‌ترین راز» و «اسرار عشق، سلامتی و ثروت»، عناوین شش جلد این مجموعه هستند. راندا برن در هر یک از این جلدها، مخاطبانش را هدایت می‌کند تا تمام قدرت درونی خود را در راستای رسیدن به بهترین نتایج به‌کار گیرند. در ایران، ناشران گوناگونی مجموعه کتاب‌های راز را به زبان فارسی ترجمه و منتشر کرده‌اند و البته همانند دیگر کشورها به فروش فوق‌العاده‌ای دست یافته‌اند.

افتخارات کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

  • یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های وب‌سایت آمازون
  • یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خودسازی در ایران

در نکوداشت کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری زندگی شما را به‌شکلی باورنکردنی و فوق‌العاده، زیرورو خواهد کرد. (وب‌سایت آمازون)

کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری برای چه کسانی مناسب است؟

بدون‌شک هر فردی تجربه‌ی مشکلات، دشواری‌ها و روزهای طاقت‌فرسایی را در طول زندگی خود داشته و در برهه‌ای از زمان نیز احساس ناامیدی کرده است. کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری به قلم راندا برن، برای کسانی که چشم خود را بر موهبت‌های زندگی بسته‌اند و دیدگاهی منفی به اتفاقات پیرامون خود دارند مناسب است. چنین افرادی به یاری معجزه‌ای به نام سپاسگزاری، موفق خواهند شد که با نگاهی جدید به جهان و مسائل مختلف نگاه کنند و روند خودسازی خویش را آغاز نمایند.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم

راندا برن، نویسنده و تهیه‌کننده‌ای بسیار موفق است که در طول سال‌های فعالیت خود، به معرفی قانون جذب به افراد بسیار زیادی پرداخته و فیلم‌های متعددی درباره‌ی این موضوع حیرت‌آور ساخته است. پیش از او، بسیاری از نویسندگان و صاحب‌نظران دیگر هم به تشریح قانون جذب برای مردم پرداخته‌اند، اما این راندا برن بود که توانست به‌گونه‌ای دقیق و جامع به شرح آن بپردازد و موفقیت قابل توجهی را در این زمینه کسب کند.

راندا برن در سال 2004 و پس از فوت پدرش، مبتلا به افسردگی شد؛ اما پس از مدتی با کمک دختر خود، بیماری‌اش را درمان کرد و خواندن کتاب‌های روان‌شناسی درباره‌ی تفکر مثبت و قانون جذب را آغاز نمود. پس از مشاهده‌ی تأثیرات درخشان این آموزه‌ها در روحیه‌ی خود، او زندگی‌اش را وقف تبلیغ این فرهنگ کرد. راندا برن پس از تألیف کتاب پرفروش خود تحت عنوان «راز»، شروع به نگارش و چاپ کتاب‌های جذاب‌تری همچون «معجزه»، «قهرمان»، «قدرت» و... کرد که هر کدام از آن‌ها، به‌گونه‌ای نسبت به موارد قبلی خود، جامع‌تر و باارزش‌تر هستند.

جملات برگزیده کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

  • وقتی سپاسگزار هستید، منفی‌نگر بودن برای شما غیرممکن می‌شود.
  • آسان‌ترین و ساده‌ترین شیوه برای اینکه تضمین کنید روزتان از رویدادهای شگفت‌انگیز و معجزه‌آسا سرشار خواهد بود، این است که صبحتان را با سپاسگزاری شروع کنید.
  • در کائنات به‌راستی شیوه‌های خلاقانه‌ی بسیاری وجود دارد تا به شیوه‌ای معجزه‌آسا به شما پیام داده شود در میان فعالیت‌های روزمره‌ی خودتان، همواره سپاسگزار باشید.

در بخشی از کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری می‌خوانیم

وقتی انسانی سپاسگزار نبودم، در زندگی همواره با دشواری‌های بسیار روبه‌رو می‌شدم. در آن زمان بدهکار بودم و بدهی‌ام هرماهه مبلغی افزایش می‌یافت. من به‌شدت کار می‌کردم؛ اما وضعیت مالی‌ام هرگز بهتر از قبل نمی‌شد. وقتی می‌کوشیدم از افزایش‌یافتن مبلغ بدهی‌ام جلوگیری کنم و فقط هزینه‌های ضروری زندگی‌ام را بپردازم، همواره از فشار و تنشی بسیار رنج می‌بردم. وضعیت روابطم با اعضای خانواده و آشنایانم نیز همواره در نوسان بود. زیرا به نظر می‌رسید هرگز زمانی کافی را به هر یک از آنان اختصاص نمی‌دهم.

درحالی‌که سالم و تندرست به نظر می‌رسیدم، اما در پایان روز احساس می‌کردم به‌شدت خسته هستم. همچنین همیشه، از سرماخوردگی و بیماری‌های فصلی، سهمی ویژه داشتم. وقتی با دوستانم به گردش می‌رفتم یا برنامه‌ای ویژه را برای تعطیلاتم در نظر می‌گرفتم، به‌طور موقتی شادمان می‌شدم. اما وقتی درباره‌ی این واقعیت می‌اندیشیدم که مجبور بودم بیشتر کار کنم تا هزینه‌ی آن شادمانی‌ها را بپردازم، همه‌ی شادی‌هایم از بین می‌رفتند.

من به‌راستی زندگی نمی‌کردم. من فقط زنده بودم و روزها را یکی پس از دیگری پشت‌سر می‌گذاشتم تا زمان پرداخت قسط بعدی‌ام برسد. هنوز مدتی از حل‌کردن مشکل قبلی‌ام نگذشته بود که مشکلاتی بیشتر در زندگی‌ام پدیدار می‌شدند.

به‌هرحال، روزی رویدادی اتفاق افتاد که همه‌ی امور زندگی‌ام را از آن روز به بعد دگرگون کرد. من به رازی درباره‌ی زندگی پی بردم و در نتیجه‌ی پی بردن به آن راز، انجام دادن تمرین سپاسگزاری را به‌صورت روزانه در زندگی‌ام شروع کردم. به‌این‌ترتیب، همه‌ی امور زندگی‌ام دگرگون شد. هرچه بیشتر سپاسگزاری می‌کردم، با پیامدهایی شگفت‌انگیزتر روبه‌رو می‌شدم. زندگی من به‌راستی سرشار از شگفتی شده بود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ی مترجم
آیا معجزه را باور دارید؟
رازی بزرگ آشکار می‌شود
معجزه را به زندگی‌تان فرا بخوانید
کتاب شگفت‌انگیز
روز اول. نعمت‌های زندگی‌تان را بشمارید
روز دوم. روابط شگفت‌انگیز
روز سوم. سلامتی شگفت‌انگیز
روز چهارم. کارهایی شگفت‌انگیز
روز پنجم. شیوه‌ی شگفت‌انگیز برای خروج از حیطه‌ی منفی‌ها
روز ششم. عناصر شگفت‌انگیز
روز هفتم. آهن‌ربای جذب پول
روز هشتم. از همه‌ی انسان‌ها قدردانی کنید
روز نهم. صبح شگفت‌انگیز
روز دهم. انسان‌های شگفت‌انگیز که تفاوتی سازنده به‌وجود می‌آورند
روز یازدهم. آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید
روز دوازدهم. روزی شگفت‌انگیز داشته باشید
روز سیزدهم. روابطتان را به شیوه‌ای معجزه‌آسا بهبود ببخشید
روز چهاردهم. شگفتی و معجزه در سلامتی
روز پانزدهم. چک شگفت‌انگیز
روز شانزدهم. فهرست کارهایی شگفت‌انگیز که باید انجام شوند
روز هفدهم. گام‌های شگفت‌انگیز
روز هجدهم. شگفتی قلب
روز نوزدهم. پیامدهای باشکوه
روز بیستم. درست مقابل چشمان شما
روز بیست‌ویکم. هوایی شگفت‌انگیز که در آن نفس می‌کشید
روز بیست‌ودوم. چوبدستی شگفت‌انگیز
روز بیست‌وسوم. پیام‌های شگفت‌انگیز
روز بیست‌وچهارم. تبدیل‌کردن معجزه‌آسای اشتباه به موهبت
روز بیست‌وپنجم. آینه‌ی شگفت‌انگیز
روز بیست‌وششم. معجزه را به یاد داشته باشید
آینده‌ی شگفت‌انگیز شما
معجزه هرگز پایان نمی‌یابد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب معجزه‌ی سپاسگزاری
نویسنده
مترجمسیما فرجی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات260
زبانفارسی
شابک978-964-236-460-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

Hamzeh Okhrati
۱۳۹۸/۳/۲
خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد تا با این برنامه شما اشنا بشم، خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد تا با این کتاب اشنا بشم، خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد کار داد کمک کرد بتونم پول در بیارم کمک کرد بتونم این کتاب رو بخرم، خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد بتونم ببینم این کتاب رو بخونم کمک کرد در بتونم گوشیمو دست بگیرم و کمک کرد تا بتونم بخونم و درک کنم و انجام بدم، خدارو سپاس گزارم که کمک کرد تا بتونم کل این کتاب رو بخونم، خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت، تشکر از نویسنده کتاب و تمام کسانی که برای منتشر کردن این کتاب تلاش کردن، ممنون از شما دوستان عزیز بابت گذاشتن هم چین کتابی با قیمت کم داخل برنامه در حالی که تو سایتهای دیگه قیمتش بیشتر بود، اجرتان با خدا، کتاب زیبا و اموزنده‌ای بود، خدایا رحم کن چون تا قبل این که این کتاب رو بخونم انسان سپاس گزاری نبودم، خدایا منو ببخش، خدایا سپاس گزارم خدایا شکرت الحمدالله الحمدالله رب العالمین
احمدرضا کپتان
۱۳۹۹/۵/۳۰
سلام، من به وسیله این کتاب و انجام تمارینش که البته هدایت پروردگار بود، کارت معافیت خدمت رو وارد زندگیم کردم و خواستم رو خلق کردم به لطف و یاری و هدایت خداوند، یعنی من یک شرایطی رو برای معافیت داشتم و دعا کردم خیلی و با روی خوش و احساس خوب (یعنی نه با اه و ناله و ناامیدی) از خدا خواستم که این رو و خواستم اجابت کنه بعد هدایت وار کشونده شدم (البته بسیار یاریی‌های دیگری هم به من شد توسط خدا برای براورده شدن این خواسته) به سمت کتاب معجزا شکر گزاری اثر راندا برن و وقتی که میخوندمش تمریناتش رو دیدم با شرایط خواسته‌ی من جور بود یعنی دقیقن زمانی خریدمش که استارت کارهای معافیم رو زده بودم و ناخوداگاه اومدم این تمرین که یک خواسته رو تصور میکنی که بهش رسیدی و شکرگزاری میکنی رو برای این انجام دادم و بعد اتفاقی که افتاد این بود که به راحت‌ترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان ممکن معاف شدم و البته بسیار لذت بخش هم بود روند طی کردن مسیرم.
mostafa ajdar
۱۴۰۰/۲/۱۴
سلام لطفاً تا آخر بخونید، 🙏واقعا عالی در واقع باید مثل یک انسان مسلمان زندگی کرد من قبل از این که این کتاب رو بخونم به بیشتر این مطالب عمل میکردم نه به این دقت ولی همون مقدار کم هم روی زندگیم تاثیر گذاشته دوری از منفی نگری ارتباط نزدیک با خدا به معنای واقعی باعث میشه تمام مسائل زندگی زیبا باشه حتی درد و رنج حتی بیماری من به شخصه دچار یک بیماری قلبی شده‌ام اما حتی یک لحضه از خدا گله نکرده‌ام و به دید مثبت به قضیه نگاه کرده‌ام و خدا رو شکر کرده‌ام شاید همین بیماری من باعث شد زندگی بهتر و راحت تری داشته باشم در کل باید به هر چیز از دید مثبت نگاه کرد تا در زندگی اثر مثبت داشته باشه در کل این کتاب که هنوز تا آخر نخوندمش کتاب خوبیه و اگه کسایی که منفی نگرن به اون عمل کنند تاثیر خوب اون رو حتما می‌بینند من تصمیم گرفتم چندین نسخه از این کتاب رو تهیه کنم و به کسایی که به این کتاب احتیاج دارن هدیه بدم اگه بخوام حرف بزنم حرفام از متن کتاب بیشتر میشه چونکه قبل از خواندن این کتاب به معنی واقعی به بیشتر این مطالب عمل کردم تمام این مسائل در اسلام واقعی هست مهربانی. صله رحم. وژدان کاری.
اگر آدم در هر کاری وژدان کاری داشته باشه حتی اگه اون شغل رو دوست نداشته باشه در اون کار موفق میشه و پیشرفت می‌کنه چیزی که برای خود من اتفاق افتاده وقتی کاری رو خوب انجام بدی همه بهت وابسته میشن حتی شده شخصی دو سال انتظار کشیده که من کارش رو انجام بدم. سپاسگزارم که تا آخر خوندید.
سارا مجیدزاده
۱۴۰۲/۱۱/۹
به نظر من کتاب خیلی خوب و عالی بود و از خوندنش خیلی لذت بردم. ماهیت و مطالب کتاب جوری هست که ادم رو واقعا به زندگی امیدوار میکنه و راه و روش زندگی خوب و عاقلانه رو به آدم یاد میده. به نظر من اگه ادم تمرینات کتاب رو انجام بده و کوتاهی نکنه به خیلی از خواسته هایش میرسه. من خودم شخصا با این که زیاد به امیدی نداشتم ولی همان مرحله‌های اول تمرینات بعضی از خواسته هایم رسیدم و الان خیلی راضی ام. به نظر من کتاب جوری هست که باید مدام باها آن سر و کار داشته باشی حالا یا کتاب متنی اش رو بخونی و یا این که فایل صوتی‌اش رو گوش بدهی. منظورم این هست که کتاب معجزه شکرگزاری مثل یک رمان ساده نیست که یک بار بخونی و کنار بگذاریش. باید هر روز چند صفحه‌ای ازش رو بخونی یا گوش بدهی که هر روز اثراتش رو در زندگیت ببینی تا جایی که مطالب کتاب کامل مثل خیلی از کارهای روزمره‌ی دیگه ات ملکه‌ی ذهنت بشه و کاملا به روتین زندگی شخصی و روزمره ات اضافه بشه. واقعا از نویسنده‌ی کتاب تشکر می‌کنم و خسته نباشید بهش میگویم و طبق قانون کتاب شکرگزاری واقعا باید ممنون و سپاسگزار بود از همچین نویسنده‌ای بابت نوشتن این چنین کتاب محشری.
Sedigh Sadeghi
۱۴۰۲/۸/۲۲
سلام. من‌ابتدا نسخه نمونه کتاب رو خوندم و همین باعث شد تا نسخه اصلی رو بخرم. واقعا ترجمه روان و عالی و فوق العاده‌ای بود. و بسیار لذت بردم. الان ۴ صبحه و من بدون اینکه متوجه گذر زمان بشم کتاب رو با تمرکز ویژه و بالایی میخوندم. من کلا آدمی نیستم که تمرکز بالایی داشته باشم و میخوام بگم متن روان و و و شیوا عجیب این کتاب منو میخکوب کرده بود اینقدر شگفت انگیز بود که خدا میدونه. و از خود کتاب اگه بخوام بگم به معنای واقعی کلمه کتاب شگفت انگیزی هست. قبل از اینکه این کتاب رو در کتابراه سرچ کنم اونو در گوگل سرچ کردم و به نسخه‌های جالبی برخورد نکردم اگرچه دانلود رایگان هم داشت ولی اصلا چیز جالبی نبود و همین منو خسته میکرد و بی انگیزه میشدم نسبت به مطالعه کتاب. و توصیه میکنم هر کسی که میدونه کتاب معجزه شکر گزاری راندابرن کلا موضوعش چیه حتما همین ترجمه خانم سیما رو بخره. من ترجمه‌های دیگه رو نخوندم ولی نسل نو اندیش انصافا همیشه ترجمه هاش بینظیره و همچنین کتابهای ترجمه خانم گیتی خوشدل رو هم شدیدا توصیه میکنم. به هرحال من ممنون و سپاسگزارم از همه عوامل کتابراه و جا داره بگم من اپلیکیشن‌های دیگه رو هم دارم که مثل کتابراه کتاب میفروشن ولی با کتابراه حقیقتا لذت بیشتری میبرم و اولین برنامه کتابی بود که نصب کردم و واقعا از کار با کتابراه به شدت راضی هستم و لذت میبرم خصوصا از سیستم امتیاز دهی از قالب برنامه از طراحی گرافیکی برنامه از رنگهایی که استفاده شده همه اینها به لذت آدم کمک میکنه و همچنین ترجمه‌های قوی و کتابهای عالی و فوق العاده. در کل کتابراه از کیفیت بالایی برخورداره. موفق و پایدار باشید.
Vahid Eslamparast
۱۳۹۶/۸/۹
کتابی که شما رو نزدیک و نزدیکتر به خدا میکنه👏👏👏👏
esmail eidi
۱۴۰۰/۱/۱۰
عرض سلام و خداقوت
این کتاب رو به پیشنهاد یکی از دوستانم در حال خواندن هستم. بسیار کتابی خوبیه دیدمون رو نسبت به جهان پیرامون خودمون و نعمت‌هایی که داریم شاید هیچ وقت بهش فکر نکردیم یا حتی نمیدونستیم که اون یک نعمت هست، باز میکنه و به همه چیز به دید مثبت نگاه میکنه تا احساس سپاس گذاری رو در خودمون
نهادینه بکنم که برای همه چیز در عالم سپاس گذار خداوند باشیم تا شادی، ثروت، سلامتی و خیلی چیزهای دیگه رو به سمت خودمون جذب کنیم.
باسپاس فراوان هم سازندگان نرم افزار کتاب راه و خدا قوت.
ریحانه علی بخشی
۱۳۹۹/۸/۲۱
این کتاب نشون می‌ده خدا هرگز به ما محتاج نیست و نیازی به ما نداره. برعکس این ما هستیم... ما بنده‌ای هستیم که همیشه به خدا نیازمندیم! خدایی که بیکران و بی هیچ چشم داشتی نعمت‌های زیادی رو به ما داده و ما خیلی وقت‌ها اون رو نادیده می‌گیریم. و زمانی که چیزی رو از دست می‌دیم تازه متوجه ارزشش می‌شیم. چه خوبه که هر چی زودتر به این موضوع پی ببریم. و همیشه شکر گذار خداوند باشیم. حتما که نباید اتفاق بزرگی بیفته... می تونیم شکر گذار همین نفس کشیدنِ ساده باشی....
محدثه مولایی
۱۳۹۹/۱/۱۴
کتاب خیلی خوبیه و چندتا نکته کلیدی در اون یاد میگیریم برای داشته هامون که خیلی زیادن و هیچوقت به چشممون نیومدن سپاسگزار باشیم، به یک برنامه ۲۶ روزه پایبند باشیم (واسه افرادی که کارها رو نصفه رها میکنن خیلی خوبه)، باعث میشه هر روز به یاد خدا باشیم و غافل نشیم، ما رو از تمرکز بر افکار منفی دور میکنه و حس نشاط و امید بهمون میده و درنهایت معجزه هارو توی زندگیمون میبینیممن دور سوم این کتاب هستم حتما شروعش کنید...
مریم جلالی
۱۳۹۹/۱/۲۳
شکر گذاری در عظیم نعمت رو به روی آدم باز میکنه. اینقدر نعمت اطرافمون هست که از اونها غافلیم و شاید به چشممون نیاد. مثلااگر یه انگشت از دستان کم بشه چقدر انجام کارها سخت میشه تا حالا چقدر واقعا از ته دل شکرگذارش بودیم؟این کتاب مو به مو یاداوری میکنه و تمریناتی بسیار عالی داره. وعده خدا هم حق شکر نعمتت ,نعمتت افزون کند. فقط میتونم بگم دوستان من بجنبید و بخونید. و بارها تکرارش کنید.
علی شاه محمدی
۱۳۹۸/۳/۵
دوستان من هرروزم رو با کتاب معجزه شکرگزاری شروع میکنم. حدود سی تمرین داره برای سی روز. و البته معتقدم تا اخر عمرمون باید هرروز صبح این کتابو بخونیم و تمرین هرروزشو انجام بدیم تا فرکانسمون برای داشتن یک روز خوب تنظیم شه. به لطف خداوند مهربان
شقایق
۱۴۰۱/۷/۱
خوندن این کتاب رو با معرفی دوستم درست زمانی که به پوچی و ناامیدی رسیده بودم شروع کردم میتونم بگم خود معجزه بود بیشتر چیزایی که میخواستم رو به لطف خدا بدست اوردم بعضی‌ها دقیقا چیزی که تو ذهنم بود و بعضی‌ها رو کمی متفاوت. از چیزهایی که برام مضر و سمی بودن دور شدم و به ارامش رسیدم و مهمتر از اون رابطم با خدا قوی تر شد هنوزم که هنوزه میگم اون دوران سخت که با خوندن این کتاب لحظه‌های نابی رو برام ساخت شیرین‌ترین ایام عمرم بود و البته معجزه‌هایی که بعد از اون رخ داد و از خدا بابت این هدایت سپاسگزارم❤
سپیده شریفی
۱۳۹۶/۱۰/۱۶
سلام. این کتاب واقعا عالیه هر چند وقت یه بار باید خونده بشه. ممنون از برنامه خوبتون
کاربر Farshid
۱۳۹۹/۱/۲۷
فوق العاده است کاشکی زودتر می‌خوندمش برای خوندش تردید نکنید. بخونید وحتما به دیگران معرفی کنید. الان سه روز می‌خونم و تمریناتش و اجرا میکنم دنیایی از آرامش و انرژی ام. تقریبا الان که دارم نظرم و ویرایش میکنم شش روزی هست که دارم این کتاب میخونم دلم می‌سوزه برای کسایی که این کتاب و نخوندن. اصن مگه یه کتاب میتونه انقد خوب باشه
wonder girl
۱۳۹۶/۶/۶
این کناب واقعا عالیه! من تا حالا چندین بار خوندمش و باز هم میخوام بخونمش. خیلی تاثیرگذار و کارآمده.
مشاهده همه نظرات 751

راهنمای مطالعه کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

برای دریافت کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.