دانلود کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

این جمله‌ی شگفت‌انگیز را بگویید: "خدایا، سپاس‌گزارم" این جمله‌ی شگفت‌انگیز را با صدای بلند بگویید. آن را روی پشت‌بام منزلتان فریاد بزنید. آن را با خودتان زمزمه کنید؛ در ذهنتان بگویید یا در قلبتان احساسش کنید. بکوشید، از امروز به بعد، به هرکجا می‌روید، احساس سپاس‌گزاری و معجزه‌ی آن را نیز با خودتان ببرید.
برای این‌که یک زندگی شگفت‌انگیز و سرشار از فراوانی و شادمانی داشته باشید؛ بدانید که فقط باید سپاس‌گزاری از خداوند را همواره بر زبان آورید و آن را در ژرفای وجودتان احساس کنید. می‌توانید همواره سپاس‌گزار باشید و همواره در زندگی‌تان شگفتی بیافرینید.

در این کتاب، 26تمرین ویژه برای سپاس‌گزاربودن پیشنهاد می‌شود. توجه داشته باشید این تمرین‌ها نقطه‌ی شروعی برای سپاس‌گزارانه‌زیستن هستند. نقطه‌ی شروع هستند زیرا، هرچه بیشتر از خداوند سپاس‌گزاری کنیم، باز هم کم است. برای سپاس‌گزارانه‌زیستن باید در عمل سپاس‌گزار باشیم.

تمرین‌های این کتاب کمک می‌کنند تا همواره به نعمت‌های زندگی‌مان بیندیشیم و آن‌ها را قدر بدانیم. قدردانستن نعمت‌ها به این معنی است که به‌خوبی از آن‌ها استفاده کنیم. پس از تمام‌شدن دوره‌ی 26 روزه‌ی این تمرین‌ها بکوشید آن‌ها را همواره تکرار کنید.

 ۲۶۰ صفحه، ۱,۰۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-460-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۱۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه‌ی مترجم
آیا معجزه را باور دارید؟
رازی بزرگ آشکار می‌شود
معجزه را به زندگی‌تان فرا بخوانید
کتاب شگفت‌انگیز
روز اول. نعمت‌های زندگی‌تان را بشمارید
روز دوم. روابط شگفت‌انگیز
روز سوم. سلامتی شگفت‌انگیز
روز چهارم. کارهایی شگفت‌انگیز
روز پنجم. شیوه‌ی شگفت‌انگیز برای خروج از حیطه‌ی منفی‌ها
روز ششم. عناصر شگفت‌انگیز
روز هفتم. آهن‌ربای جذب پول
روز هشتم. از همه‌ی انسان‌ها قدردانی کنید
روز نهم. صبح شگفت‌انگیز
روز دهم. انسان‌های شگفت‌انگیز که تفاوتی سازنده به‌وجود می‌آورند
روز یازدهم. آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید
روز دوازدهم. روزی شگفت‌انگیز داشته باشید
روز سیزدهم. روابطتان را به شیوه‌ای معجزه‌آسا بهبود ببخشید
روز چهاردهم. شگفتی و معجزه در سلامتی
روز پانزدهم. چک شگفت‌انگیز
روز شانزدهم. فهرست کارهایی شگفت‌انگیز که باید انجام شوند
روز هفدهم. گام‌های شگفت‌انگیز
روز هجدهم. شگفتی قلب
روز نوزدهم. پیامدهای باشکوه
روز بیستم. درست مقابل چشمان شما
روز بیست‌ویکم. هوایی شگفت‌انگیز که در آن نفس می‌کشید
روز بیست‌ودوم. چوبدستی شگفت‌انگیز
روز بیست‌وسوم. پیام‌های شگفت‌انگیز
روز بیست‌وچهارم. تبدیل‌کردن معجزه‌آسای اشتباه به موهبت
روز بیست‌وپنجم. آینه‌ی شگفت‌انگیز
روز بیست‌وششم. معجزه را به یاد داشته باشید
آینده‌ی شگفت‌انگیز شما
معجزه هرگز پایان نمی‌یابد

راهنمای دانلود کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

برای دانلود کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معجزه‌ی سپاسگزاری

نظرات کتاب معجزه‌ی سپاسگزاری

Hamzeh Okhrati
۱۳۹۸/۳/۲
خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد تا با این برنامه شما اشنا بشم، خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد تا با این کتاب اشنا بشم، خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد کار داد کمک کرد بتونم پول در بیارم کمک کرد بتونم این کتاب رو بخرم، خدارو سپاس گزارم که به من کمک کرد بتونم ببینم این کتاب رو بخونم کمک کرد در بتونم گوشیمو دست بگیرم و کمک کرد تا بتونم بخونم و درک کنم و انجام بدم، خدارو سپاس گزارم که کمک کرد تا بتونم کل این کتاب رو بخونم، خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت، تشکر از نویسنده کتاب و تمام کسانی که برای منتشر کردن این کتاب تلاش کردن، ممنون از شما دوستان عزیز بابت گذاشتن هم چین کتابی با قیمت کم داخل برنامه در حالی که تو سایتهای دیگه قیمتش بیشتر بود، اجرتان با خدا، کتاب زیبا و اموزنده‌ای بود، خدایا رحم کن چون تا قبل این که این کتاب رو بخونم انسان سپاس گزاری نبودم، خدایا منو ببخش، خدایا سپاس گزارم خدایا شکرت الحمدالله الحمدالله رب العالمین
احمدرضا کپتان
۱۳۹۹/۵/۳۰
سلام، من به وسیله این کتاب و انجام تمارینش که البته هدایت پروردگار بود، کارت معافیت خدمت رو وارد زندگیم کردم و خواستم رو خلق کردم به لطف و یاری و هدایت خداوند، یعنی من یک شرایطی رو برای معافیت داشتم و دعا کردم خیلی و با روی خوش و احساس خوب (یعنی نه با اه و ناله و ناامیدی) از خدا خواستم که این رو و خواستم اجابت کنه بعد هدایت وار کشونده شدم (البته بسیار یاریی‌های دیگری هم به من شد توسط خدا برای براورده شدن این خواسته) به سمت کتاب معجزا شکر گزاری اثر راندا برن و وقتی که میخوندمش تمریناتش رو دیدم با شرایط خواسته‌ی من جور بود یعنی دقیقن زمانی خریدمش که استارت کارهای معافیم رو زده بودم و ناخوداگاه اومدم این تمرین که یک خواسته رو تصور میکنی که بهش رسیدی و شکرگزاری میکنی رو برای این انجام دادم و بعد اتفاقی که افتاد این بود که به راحت‌ترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان ممکن معاف شدم و البته بسیار لذت بخش هم بود روند طی کردن مسیرم.
esmail eidi
۱۴۰۰/۱/۱۰
عرض سلام و خداقوت
این کتاب رو به پیشنهاد یکی از دوستانم در حال خواندن هستم. بسیار کتابی خوبیه دیدمون رو نسبت به جهان پیرامون خودمون و نعمت‌هایی که داریم شاید هیچ وقت بهش فکر نکردیم یا حتی نمیدونستیم که اون یک نعمت هست، باز میکنه و به همه چیز به دید مثبت نگاه میکنه تا احساس سپاس گذاری رو در خودمون
نهادینه بکنم که برای همه چیز در عالم سپاس گذار خداوند باشیم تا شادی، ثروت، سلامتی و خیلی چیزهای دیگه رو به سمت خودمون جذب کنیم.
باسپاس فراوان هم سازندگان نرم افزار کتاب راه و خدا قوت.
مشاهد همه نظرات (۵۷۵)