دانلود کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو

  • از: حوری سیدابوالقاسم
  • ناشر: نشر عطران
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو

کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو نوشته‌ی حوری سیدابوالقاسم مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه و شعر عاشقانه است که با بیانی ساده و دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده.

در بخشی از کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو می‌خوانیم:

محمدجواد داشت کیفِ جوراب و جعبه‌ی واکسش را برمی‌داشت که عباس گفت: "این سقفه دیگه داغون شده‌ها! یادتون باشه امروز شریکی یه تیکه نایلونِ کلفت‌تر بخریم بکشیم روش. این قبلیه بیشتر شبیهِ توری شده انقدر که سوراخ سوراخه. دیشب اخبار می‌گفت، از آخرای همین هفته، بارندگیا شروع می‌شه. دیر بجنبیم، گند می‌خوره تو وسایل‌مون!"

کارشان که تمام شد، سه تایی از درِ انبار فاصله گرفتند. شیرین گفت: "امروز مامانِ من لقمه‌های صبحونه و ناهارمونو درست کرده، یه کمی هم از خوراکیای دیروزمون مونده. سهم‌تونو الان بدم یا نگه دارم واسه بعد؟" محمدجواد گفت: "من که الان زیاد گشنه نیستم. مالِ منو بعدا بده." اما عباس که هم از لحاظِ سنی و هم جثه‌ای از بقیه بزرگ‌تر بود و زیاد هم تحملِ گرسنگی را نداشت، چشمکی زد و گفت: "منم که گفتن نداره."

بچه‌ها زدند زیرِ خنده و شیرین لقمه‌های عباس را به دستش داد. او هم اولین لقمه‌اش را کامل داخلِ دهانش چپاند و بعدی را میانِ بساطِ آدامس و فالش جاسازی کرد. هر سه به سمتِ درِ حیاط راه افتادند که آمنه خانم، مادرِ محمدجواد، صدایش زد. "جانم مامان، کارم داری؟ زودی بگو. آقا موسی اومده‌هاا." آمنه خانم در حالیکه دستِ مریم، خواهرِ کوچکِ محمدجواد را در دست داشت، بدو بدو از پله‌ها پایین آمد و گفت: "آره مادر کارت دارم، وایسا."

 ۸۸ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6201-33-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
دفتر اول: داستان کوتاه
معصومانه‌تر از دو چشمِ آهو
غرورِ پوشالی
دفتر دوم: شعر
شکرگزار
قویِ بی‌یار
یکتاپرست
نگار
بی‌قرار

راهنمای دانلود کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو

برای دانلود کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معصومانه‌تر از دو چشم آهو