دانلود کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری

  • از: زینب مظاهری
  • ناشر: انتشارات بین المللی الهدی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری

کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری نوشتۀ زینب مظاهری، سعی دارد با بررسی بیانات مقام معظم رهبری و استخراج و تحلیل مفاهیم کلیدی مرتبط با روابط و فعالیت‌های فرهنگی بین‌المللی، زمینه را برای همسو نمودن این فعالیت‌ها با منویات ایشان مهیا سازد.

ماهیت فرهنگی انقلاب اسلامی و ظرفیت‌ها و امکانات بی‌بدیل جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به اقتدار فرهنگی در جهان از یک سو، و افزایش روز افزون نقش‌آفرینی عنصر فرهنگ در عرصه روابط بین‌الملل از سوی دیگر، ضرورت توجه هر چه بیشتر به فعالیت‌های فرهنگی بین‌المللی و برنامه‌ریزی هوشمندانه در این زمینه را آشکار می‌سازد. بدیهی است هر گونه برنامه‌ریزی در حوزه فرهنگی بین‌المللی، می‌بایست در چارچوب اهداف و سیاست‌های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران - که در اسناد بالادستی و همچنین بیانات رهبر کبیر انقلاب (قدس سره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نمایان شده - صورت پذیرد.

نتایج حاصل از کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری، می‌تواند در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی، مدیریت عملکرد در سطح نمایندگی‌های فرهنگی، سازمان و در سطح ملی و همچنین شناسایی و جذب نیرو، آموزش نیروها و فرهنگ‌سازی و ارتقاء فرهنگ سازمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 ۱۱۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-439-726-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: فرهنگ، اهمیت و جایگاه آن
فصل دوم: روابط و فعالیت‌های فرهنگی بین‌المللی
فصل سوم: جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی
فصل چهارم: اسلام ناب
فصل پنجم: لیبرال دموکراسی و نظام سلطه
فصل ششم: امت اسلام

راهنمای دانلود کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری

برای دانلود کتاب منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه مقام معظم رهبری