دانلود کتاب من، آلکس کراس هستم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من، آلکس کراس هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من، آلکس کراس هستم

 آنچه که خواندن یک کتاب پلیسی را جذاب می‌کند، مهارت نویسنده در ایجاد پیچ و خم‌های مناسب در داستان و طرح معما برای ذهن خواننده است. در طول سالیان دراز نویسندگان زیادی چهره‌های متفاوتی در این عرصه خلق کرده‌اند. از شرلوک هلمز معروف کانوندویل گرفته تا قهرمانان آگاتا کریستی و نویسندگان معاصر دیگر، پترسون با خلق شخصیت آلکس کراس که یک روانشناس و پلیس است؛ چهره‌ای را به خوانندگان ژانر پلیسی معرفی کرده که در داستان‌های این مجموعه از او به عنوان شرلوک هلمز قاره ی امریکا یاد می‌شود. تبحر پترسون در داستان‌پردازی آنچنان قصه را پیش می‌برد و شاخ و برگ می‌دهد که خواننده تا آخرین فصل کتاب نمی‌تواند پایان آن را حدس بزند و این عنصری است که نویسندگان معدودی به آن دست یافته‌اند. بی دلیل نیست که کتاب‌های او بیش از نویسندگان دیگر در این عرصه چند سال است که در صدر فروش داستان‌های معمایی و جنایی بوده‌اند.

امید است با ارائه ی این کتاب از مجموعه داستان‌های آلکس کراس و کتاب‌های بعدی از این سری و دیگر آثار پترسون، دریچه‌ای نو به دنیای کتاب‌های معمایی برای خوانندگان گشوده باشیم.

 ۳۸۰ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9786009223305 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب من، آلکس کراس هستم

برای دانلود کتاب من، آلکس کراس هستم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من، آلکس کراس هستم
نادیا امیرعضدی
۱۳۹۸/۹/۲۲
کتاب پلیسی جذاب وپرکششی بود.... هرچندخشونت پنهان در لایه‌های کتاب حتا با وجود دقت وسانسور ظریف تکان دهنده است. بهر حال کار مترجم خیلی خوب بود. خسته نباشند.
Ali sadeghizadeh
۱۳۹۶/۷/۲۲
من قبل این کتاب کتاب حشاشین و خوندم اگر بخوام‌مقایسه‌ای کنم به نظرم یکم کتاب من الکس کراس هستم پرداخت خوبی نداره البته بدم نیس ولی میشد بهتر باشه
رضا قهرمانی
۱۳۹۵/۱۱/۸
کتابهای خانم رمضانی واقعا عالین ترجمه‌ای سلیس وروان بدون دخالت در کار نویسنده با اینحال کم کاری ایشان قابل توجیه نیست!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)