دانلود کتاب من دوبار سرطان را شکست دادم

  • از: حمید عشقی
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب من دوبار سرطان را شکست دادم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من دوبار سرطان را شکست دادم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من دوبار سرطان را شکست دادم

ما همیشه فکر می کنیم فقط برای دیگران اتفاق می افته؛ اما شاید یه روز همون طوری که برای من اتفاق افتاد برای شما هم اتفاق بیفته. یادمون باشه که هیچ کس در هیچ کجا از این بیماری ایمن نیست.

زندگی هر یک از ما سرشار از فراز و نشیب های متعددی است که برخی از آنها با کمی تلاش حل می شود و برخی نیاز به وقت و انرژی بیشتری دارد.

گاهی اوقات هنگام عبور از گردنه های دشوار زندگی لازم است به خودمان انرژی و امید بدهیم. امید یک حالت روانی است که فرد انتظار وقوع رویداد خوب را دارد و ضمن احساس کارآیی و ثمربخشی به این باور می رسد که می تواند بهتر از قبل به کارهایش رسیدگی کند در این میان پس از استعانت از پروردگار، وجود و همراهی دوستان، آشنایان، خانواده و همسر، بسیار خوب، لازم و ضروری است؛ اما حقیقت این است که بهترین راهنما و کسی که در این مسیر می تواند به ما کمک کند خودمان هستیم.

کتابی که هم اکنون در دست شماست تجربیات نگارنده ای است که با پشت سر گذاشتن همین دشواری ها و با امید به زندگی و بالا بردن کیفیت آن رابطۀ معناداری به زندگی بخشید و با تلاش خستگی ناپذیر به پیروزی رسید.

 ۸۴ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7633-50-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
مقدمه
فصل اول: من می تونم دوباره خوب بشم
فصل دوم: بیماری من تشخیص داده نمی شد
فصل سوم: مبارزه با بیماری و بهبودی
فصل چهارم: بازگشت بیماری
فصل پنجم: دوره درمان و پیوند مغز استخوان
فصل ششم: دوره نقاهت
فصل هفتم:  سخن پایانی
سرطان مرا نویسنده کرد
بیش تر بدانیم
علت اصلی سونامی سرطان را بدانید که بسیار جالب است

راهنمای دانلود کتاب من دوبار سرطان را شکست دادم

برای دانلود کتاب من دوبار سرطان را شکست دادم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من دوبار سرطان را شکست دادم

نظرات کتاب من دوبار سرطان را شکست دادم

Doctor Hof
۱۳۹۶/۹/۱۳
کتابی هست که هر انسانی باید بخونه از نظر من و من خیلی خوش حالم که این کتاب رو خواندم و اینکه قرار هست انکولوژیست بشوم! حتما به فاتحان بغداد پیشنهاد می‌کنم این کتاب رو بخوانند
saeed fatemi
۱۳۹۹/۱/۱۴
کار خوبی است که بتوانیم تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهیم اما نکته مهم این است رابطه روحیه انسان با توان مالی یه رابطه مستقیم است گر چه تضمین کننده آن نیست.
Hamid hi
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
کتاب مقداری عجولانه نوشته شده بود. هیچ توصیفی از محیط، افراد و حالات دیده نمی‌شد. بیشتر تاکید روی روحیه طنز و قدرت مواجهه با بیماری بود.
مشاهد همه نظرات (۹)