دانلود کتاب مهر مهتاب


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مهر مهتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهر مهتاب

صفحه به صفحه کتاب مهر مهتاب، مملو از کرامات بی‌‌نظیر حضرت فاطمه (علیها السلام) است. این کتاب توسط مهدی خدامیان آرانی، به رشته تحریر درآمده است.

نزد تو آمده بودم تا با تو مشورت کنم که آیا کتاب مهر مهتاب را بنویسم یا نه. به من رو کردى و گفتى: «چرا مى‌خواهى به این روش بنویسى؟ مانند کتاب‌هاى قبلى‌ات بنویس، بگذار کتاب‌هایت فقط از حدیث و تاریخ بهره بگیرد». تو برایم خیلى عزیز بودى، براى همین یک سال به آنچه گفتى فکر کردم ولى سرانجام امشب تصمیم خودم را گرفتم، بین سخن تو و دلم، مدّت‌ها ستیز بود و سرانجام دل، پیروز این میدان شد!

خودت مى‌دانى سال‌هاست که مى‌نویسم، صد کتاب را به آن روشى که تو مى‌پسندى نوشتم، ولى این‌بار مى‌خواهم روش جدیدى برگزینم، نتیجه همه آنچه تا حال آموخته‌ام اهمیّت قُرب معنوى به اهل بیت (علیهم السلام) است، از قرآن و احادیث آموخته‌ام که در مشکلات به اهل بیت (علیهم السلام) توسّل بجویم و از آنان استمداد بطلبم که آنان بندگان برگزیده خدایند و تنها راه رسیدن به لطف اویند.  

نمى‌دانم چقدر فرصت دارم، مرگ بى‌خبر مى‌آید، باید مهربانى‌ها و کرامت‌هاى حضرت فاطمه (علیها السلام) را براى دوستانم بازگو کنم، دوست دارم مردم بدانند که پشت پرده خبرهایى است... .  

در کتاب مهر مهتاب، ابتدا سى کرامت نقل کرده‌ام سپس در فصل دوم به چند بحث پرداخته‌ام: «آیا خواب حجّت است؟ چگونه مى‌شود به خواب اعتماد کرد؟ چرا در بیشتر ماجراهاى این کتاب، افراد را گمنام گذاشته‌ام؟». فکر مى‌کنم اگر تو در ابتدا، فصل دوم کتاب را بخوانى، بهتر باشد!

اکنون نمى‌دانم چگونه خدا را سپاس گویم که قلب مرا با عشق فاطمه (علیها السلام) عجین کرد، من لیاقت این عشق را نداشتم، خدا بر من منّت نهاد و با دلم چنین کرد...  

 ۱۲۰ صفحه، ۱۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-492-027-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب مهر مهتاب

برای دانلود کتاب مهر مهتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهر مهتاب
نرگس قوامی
۱۳۹۶/۱۱/۱۳
خیلی خوب بود. حس معنوی خوبی به من داد. ممنون
یاس سپید
۱۳۹۷/۱/۱۵
کتابهای جناب خدامیان به شدت جذاب هستند و کسی که شروع به خوندن می کنه نمی تونه کتاب رو زمین بگذاره. درباره اهلبیت اطلاعات خیلی کمی داشتم ولی با خوندن کتابهای ایشون چشم من ب روی حقیقت باز شد. از بابت و بیشتر...
مهر مهربان
۱۳۹۷/۴/۱۴
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)