دانلود کتاب مهندسی قانون جذب با BTT

  • از: کتایون بناساز
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مهندسی قانون جذب با BTT و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مهندسی قانون جذب با BTT و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهندسی قانون جذب با BTT

کتاب مهندسی قانون جذب با BTT نوشته‌ی کتایون بناساز، قدم به قدم به شما نشان می‌دهد که چطور آگاهانه با استفاده از قانون جذب زندگی دلخواه خود را بسازید تا به زندگی رؤیایی‌تان دست یابید.

قانون بنیادی به نام قانون جذب در جهان وجود دارد که زندگی انسان را هدایت می‌کند. ناپلئون هیل در تعریف این قانون می‌گوید: «ما به هر آن چه فکر می‌کنیم دست می‌یابیم». در طول تاریخ این حقیقت عمیق در بسیاری از زبان‌ها و فرهنگ‌ها بیان شده است. در قرن دوم میلادی، مارکوس آرلیوس، امپراطور رم و فیلسوف رواقی، بر این عقیده بودند که "زندگی انسان را افکار او می‌سازد". در طول زمان، این ایده توسعه یافت و هم اکنون‌ در بسیاری از مذاهب الهی تبدیل به یک اصل محوری شده است.

کتایون بناساز، روزنامه نگار و نویسنده صدها مقاله در زمینه‌های روانشناسی خودیار، مدیریت ذهن، موفقیت فردی و سایر زمینه‌های خودیاری و هم چنین، نویسنده کتاب پرفروش "تولد دوباره" است. او سخنران و اداره کننده صدها کارگاه، سمینار و همایش‌های مختلف از سال ۱۳۷۲ تاکنون بوده است. وی بیش از ۱۰ سال، در حال آموزش و فعالیت در زمینه‌های مختلف "ضربه تراپی" است.

در بخشی از کتاب مهندسی قانون جذب با BTT می‌خوانید:

مرز و محدوده‌ی راحتی ذهنی، یکی از بزرگ‌ترین موانع «جذب اهداف» است. به طور کلی انسان آن چه را که محدوده‌ی راحتی‌اش اجازه می‌دهد، از خود نشان می‌دهد و همیشه در همان محدوده‌ی راحتی‌اش به طور تقریبی به سر می‌برد. میزان محدوده‌ی راحتی در همه‌ی زمینه‌های زندگی، قابل سنجش و تغییر است. مثلا اگر تقریبا در طول زندگی شغلی‌تان، حدودا یک میزان درآمد داشته‌اید، مثلا 1 میلیون تومان در ماه، محدوده‌ی راحتی مالی و در آمدی‌تان همان مبلغ 1 میلیون تومان به طور ماهیانه، است. و یا اگر دانش جویی از همان دوران دبیرستان معمولا نمره‌ای حدود 16 در درس ریاضی می‌گرفته است، محدوده‌ی راحتی او در درس ریاضی، حدود نمره‌ی 16 است و او یک دانش جوی متوسط در درس ریاضی محسوب می‌شود.

انسان به طور ناخودآگاه خود را متعلق به محدوده‌ی راحتی خود می‌پندارد. و به طور ناخودآگاه به خود اجازه نمی‌دهد که از این محدوده، عبور کند. اگر او در همین محدوده باقی بماند، سطح زندگی‌اش نیز در سطح فعلی باقی می‌ماند و بالاتر نمی‌رود و پیشرفت نمی‌کند. و اگر هم پیشرفت کند دوامی نخواهد داشت و دوباره به همان سطح راحتی باز خواهد گشت.

برای موفقیت و پیشرفت در جنبه‌های مختلف زندگی مانند: تحصیلات، مالی، سلامتی، روابط و عشق و... ، لازم است راهی بیابیم تا از مرز‌های محدوده‌ی راحتی ذهنی خود خارج شویم و عبور کنیم. برای این منظور می‌توانیم از روش‌های مختلف «خودیاری» در این زمینه کمک بگیریم که یکی از موثرترین، کارآمدترین و سریع‌ترین روش‌های خروج از محدوده‌ی راحتی ذهنی، استفاده از «بی تی تی» است.

 ۱۳۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-548-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۷۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
درس 1: تعیین درست اهداف جذب
درس 2: شناسایی اهداف
درس 3: ویژگی‌های اهداف
درس 4: قابل باور کردن اهداف
درس 5: عبور از مرز محدوده‌های راحتی ذهنی به روش «بی تی تی» (ضربه‌تراپی به شیوه‌ی بناساز)
درس 6: امکان‌پذیری
درس 7: اقدام
درس 8: غلبه بر ترس، یکی از موانع مهم «جذب اهداف» به روش «بی تی تی»
درس 9: غلبه سریع بر ترس‌ها به روش «بی تی تی»
درس 10: ترس از شکست
درس 11: غلبه بر بهانه و شکایت‌ها، به عنوان موانع مهم جذب اهداف
درس 12: غلبه بر خود پنداره‌ی منفی به عنوان مانعی مهم در جذب اهداف
درس 13: مرحله‌ی آخر

راهنمای دانلود کتاب مهندسی قانون جذب با BTT

برای دانلود کتاب مهندسی قانون جذب با BTT و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهندسی قانون جذب با BTT
حسین بدیحی
۱۳۹۷/۳/۲۲
در اینکه کتاب خوبیه شکی نیس و به نظر من خیلی خیلی هم عالیه اما بشرطی که مخاطب به‌ای اف تی وارد باشه
نویسنده مدام خواننده را به رفتن به سایتش گوشزد میکنه من وارد سایت هم شدم ولی سایت اصلا از نمای و و بیشتر...
لیلا مستشفی
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
ایراد کتاب این است که مطالب را کامل نگذاشته و برای هر مطلل باید به سایت مراجعه شود.
مرجان mz
۱۳۹۷/۹/۲۶
میتونه کمک کنه بهتون
ولی خیلی کوتاه بود
البته من استفاده زیادی نکردم
چون بایدمیرفتم تو سایتش
و اونجا کلا همش پولی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)