دانلود کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی

کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی اثر کاتلین پوت، داستانی مصور، زیبا و آموزنده با موضوع آموزش رعایت حقوق دیگران برای کودکان است.

خرس کوچولو، به همراه پدر و مادر در کلبه‌‌ای در جنگلی سبز زندگی می‌‌کرد. روزی، مامان خرس آشی پخت و به پیشنهاد بابا خرس تا سرد شدن آش، هر سه به پیاده‌‌روی رفتند. بعد از مدتی، دختر کوچکی به نام «موطلایی» وارد خانه‌ خرس‌‌ها شد. او ابتدا کمی از آش را خورد و سپس، برای استراحت بر روی صندلی خرس کوچولو نشست. صندلی خرس کوچولو اندازه‌‌اش نبود و به همین دلیل شکست. مو طلایی برای استراحت به طبقه بالا رفت و روی تخت خرس کوچولو به خواب رفت. وقتی بیدار شد، با دیدن قیافه عصبانی خرس‌‌ها پا به فرار گذاشت و تصمیم گرفت دیگر بدون اجازه به وسایل دیگران دست نزند.

در بخشی از کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی (Goldilocks and the Three Bears) می‌خوانیم:

موطلایی دلش را به دریا زد و کلون در را کوبید. تَق تَق! اما خرس‌ها که رفته بودند گردش، پس کسی نبود در را برایش باز کند. کنجکاوی امانش را برید؛ بالاخره مجبور شد دزدکی از همان پنجره‌ای که مامان خرسی یادش رفته بود ببندد، بپرد توی کلبه.

 ۲۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7485-54-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی

برای دانلود کتاب موطلایی و خانواده‌ی خرسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موطلایی و خانواده‌ی خرسی