دانلود کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی

  • از: پریسا آقارفیعی
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی

پریسا آقارفیعی در کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی، به مهم‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های نوین موفقیت می‌پردازد.

به نظرتان قدرتمندترین وسیله در دنیا چیست؟ چه می‌گویید اگر بدانید آن وسیله در اختیار شماست؟ شما با آن متولد و به دنیا آمده‌اید. از زمان تولد به رایگان آن را در اختیار دارید اما شاید قدر آن را ندانید. این وسیله بسیار کوچک است اما قوی‌تر از تمامی ابرکامپیوترهاست. این وسیله کوچک مغز شما است. آیا تا به حال به چیزهایی که در زندگی‌تان تغییر دادید فکر کرده‌اید؟ رفتار، دوستان، نگرش، حقوق، کار، مسائل ظاهری مثل لباس، آدرس و خیلی موارد دیگر اما مادامی که ذهنیت خود را تغییر ندهید چیزی تغییر نمی‌کند و همان تجربه‌های قبل برای شما تکرار می‌شود. شاید مسائل از بیرون تغییر کند ولی درون‌تان نه. هیچ چیز در دنیا مانند تغییر ذهنیت نیست.

همه‌ی ما می‌دانیم که برای پیشرفت هیچ مرزی وجود ندارد. انسان توانایی تغییر نگرش خود در طول زندگی و در مسیر موفقیت را دارد. اصولا افرادی که ذهنیت درستی نسبت به موفقیت دارند، در مقابل مشکلات و سختی‌ها، استقامت بیشتری از خود نشان می‌دهند و تنها به هدف نهایی می‌اندیشند. آن‌ها در بحرانی‌ترین شرایط، دیدگاه قدرتمند و خوش‌بینانه‌ای به فرصت‌های پیش‌رو دارند و در مواقع حساس و ضروری ریسک را به جان می‌خرند تا به هدف اصلی خود برسند. انسان‌های موفق هم ممکن است دارای محدودیت‌هایی باشند، ولی آن‌ها یاد گرفته‌اند که همه چیز به نگرش آن‌ها بستگی دارد، به اینکه چگونه فکر می‌کنند و باور دارند.

شما یا پیشرفت می‌کنید یا پسرفت، به هرحال شما باید تغییر کنید، حتی هنگامی که احساس می‌کنید پس از تلاش بسیار، تغییری حاصل نشد هم تغییر ایجاد شده، همه تغییرها سریع اتفاق نمی‌افتد که بتوانید به چشم ببینید، بعضی تغییرات ذهنی و نگرشی هستند که باعث موفقیت در زندگی می‌شود. اگر می‌خواهید در زندگی تغییر و پیشرفت کنید، باید ابتدا تغییرات درونی در خودتان به‌وجود آورید، تغییرات ذهنی‌ای که باعث موفقیت شما بشود. اگر خواهان موفقیت هستید، نگرش خود را همچون آدمی موفق تغییر دهید.

نحوه نگرش، تأثیر مستقیمی و زیادی بر موفقیت دارد. نگرش یک ساختار روانشناختی است که فکر و احساس انسان را دربرمی‌گیرد و چیزی جز برداشت فرد از دنیای اطرافش نیست. در حقیقت باورها، تصورات، فکرها و برنامه‌ریزی‌های ذهنی است که انسان را تغییر می‌دهد.

در بخشی از کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی می‌خوانیم:

17 راه مؤثر برای افزایش امید به زندگی و طول عمر به طور عمده مربوط به اصلاح عادات زندگی به ویژه اصلاح الگوهای رفتاری و تغذیه‌ای است. اگرچه در سال‌های اخیر میزان مرگ و میر بر اثر بیماری‌ها و عوامل عفونی کاهش یافته اما در مقابل موارد مرگ و میر بر اثر بیماری‌ها و نارسایی مزمن و غیر واگیر به شدت افزایش یافته است. با کمی مراقبت و پیگیری می‌توان از بروز بیماری‌های مختلف اعم از عفونی و غیر‌عفونی تا حد بسیار زیادی جلوگیری کرد، راه‌های مختلف و زیادی برای افزایش طول عمر وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توان به افزایش امید به زندگی امیدوار بود.

پرهیز از استعمال سیگار و مواد مخدر، پرهیز از مصرف الکل، افزایش فعالیت بدنی و ورزش منظم، جلوگیری از چاقی و اضافه وزن، کنترل استرس و فشار روانی، خوش‌بینی و تفکر مثبت و داشتن فعالیت مغزی، هفت راه مهم برای پیشگیری از بیماری‌ها و نارسایی‌های مختلف به ویژه بیماری‌های مزمن بوده که با رعایت آن‌ها به طور قطع می‌توان به افزایش امید به زندگی امیدوار بود.

خوردن میوه‌ها و سبزیجات تازه، خوردن ویتامین‌ها و مواد معدنی مفید، کاهش مصرف چربی، مواد بسیار شیرین و شور، خوردن منظم ماهی و نوشیدن کافی مایعاتی همچون آب و چای به ویژه چای سبز، پنج راه مهم دیگر برای افزایش امید به زندگی و طول عمر است. داشتن خواب کافی بین 6 تا 8 ساعت، چکاب کامل و منظم بدن توسط پزشک، پرهیز از قرار گرفتن زیاد زیر نور خورشید و در هوای آلوده، شاد بودن، خندیدن و ازدواج، پنج راه مؤثر دیگری است که با کاهش خطر بروز بیماری در انسان، به افزایش امید به زندگی و طول عمر کمک می‌کند.

 ۱۴۴ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-209-090-6 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
مدیریت نگرش
تغییر نگرش
فرآیند تغییر نگرش
تو فقط همین امروز را داری
شادی را به اگرها موکول نکنیم
اصول مدیریت زمان
دزدان زمان کدامند؟
عوامل اتلاف وقت کدامند؟
امید
شاد زندگی کنیم
چند داستان
اگر یک ماشین زمان داشتید به عقب می‌رفتید یا به جلو؟
پنج توانمندی لازم در گستره کار رهبری
مدیریت زمان و مدیریت علوی
ویژگی‌های منحصر به فرد مدیریت علوی
چند کلمه‌ای که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.
رازهای موفقیت
شما چقدر قدرت تحمل ابهام را دارید؟
تحول خواهی: رمز گریز از رخوت
ارزش امروز را بدان!
داستان سوء تفاهم
آیا افراد موفق با دیگران فرق می‌کنند؟
بهره‌وری
14 اشتباه فاحش مدیران ارشد
داستان مانع
سعدی و مدیریت پروژه
تغییر و تحول
چه کنیم که دچار یاس و ناامیدی در زندگی نشویم؟
نکوهش ناامیدی در قرآن/ ایمان و توکل، ناامیدی را به امید تبدیل می‌کند
راه‌های مقابله با ناامیدی
5 راه برای افزایش امید در زندگی
پیشنهاد قرآن برای تبدیل ناامیدی به امیدواری
چگونه به خودمان امید بدهیم؟
راه‌های افزایش امیدواری به زندگی
امید چیست؟
چگونه حس امیدواری به زندگی را تقویت کنیم؟
چند توصیه کاربردی برای تقویت حس امیدواری
17 راه برای افزایش امید به زندگی و طول عمر
منابع

راهنمای دانلود کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی

برای دانلود کتاب موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موفقیت در فرآیند تغییر نگرش در مدیریت کار و زندگی