دانلود کتاب موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی

در کتاب موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی، برایان تریسی ثابت می‌کند، موفقیت یک حادثه نیست و کاملاً قابل پیش‌بینى است. اگر کارى را که سایر موفق‌ها قبل از شما انجام داده‌اند انجام بدهید، براساس قانون علت و معلول به زودى نتیجه‌اى را که دیگران گرفته‌اند شما هم خواهید گرفت.

براى رسیدن به موفقیت سه کلید توصیه وجود دارد. همه اینها با تمرین و تکرار فراگرفتنى هستند.

قدرت نظم و انضباط شخصى را دست کم نگیرید. شماره ۱ که زیربناى همه آن چیزهایى است که درباره‌اش صحبت کرده‌ایم، نظم و انضباط شخصى است. بخواهید و آماده باشید که پیشاپیش بهاى موفقیت را بپردازید.

درحالى‌که این اصول موفقیت را مى‌خواندید، احتمالاً یک یا چند مورد از نقاط ضعف شخصى را که مى‌تواند مانع موفقیت شما شود شناسایى کرده‌اید. اما جاى تأسف است که هیچکس این نقطه‌ضعف‌ها را به شما یادآور نمى‌شود.

ممکن است به این نتیجه برسید که به خاطر نداشتن احساس اضطرار به شما اضافه‌حقوق و ترفیع درجه نمى‌دهند. ممکن است به این نتیجه برسید که اگر کمى بر سرعت گامهاى خود بیفزاید، بدون اینکه از کیفیت کارتان بکاهید پاداشى که مى‌گیرید افزایش مى‌یابد. نظم و دیسیپلین ضرورى است.

کتاب موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی، راهنمایی‌تان می‌کند که از چه روش‌هایى استفاده کنید. آنهایی را که براى رسیدن به موفقیت ضرورى هستند، انتخاب کنید. از ایده‌ها و نظراتى استفاده کنید که در کتاب موفقیت شخصی (personal success) به آنها اشاره کردیم. اگر احساس مى‌کنید که در هدف‌گذارى ضعیف هستید، یا در مدیریت زمان، اندیشیدن خلاق، تصمیم‌گیرى، برقرارى ارتباطات، یا سخنرانى در برابر جمع با مشکل روبه‌رو هستید، کارى را که متخصصان مى‌کنند مطالعه کنید. از اساتید درس بگیرید. به مدرسه بروید، در دوره‌هاى آموزشى شرکت کنید، کتاب بخوانید. مى‌توانید آنچه را براى موفقیت لازم است بیاموزید.

راه رسیدن به موفقیت را سؤال کنید. اگر به اندازه کافى از اشخاص واجد شرایط سؤال کنید، آنچه را نیاز به آموختن دارید به شما خواهند گفت. ببینید چگونه مى‌توانید به موفقیت برسید.

در کتاب موفقیت شخصی، بخوانید که هیچ‌کس نمی‌تواند یک شبه به موفقیت برسد. موفقیت ناشى از صدها و هزاران بار تلاش‌هاى کم مقدار است که کسى اصولاً متوجه آن نمى‌شود. تصمیم بگیرید همین امروز این ایده‌ها را رعایت کنید، اینها را بارها و بارها تمرین کنید تا تبدیل به عادت شوند. وقتى این کار را بکنید، محدودیتى براى شما وجود نخواهد داشت.

برایان تریسی (Brain tracy) تاکنون با بیش از ۱۰۰۰ شرکت و کمپانی بزرگ برای رونق در کسب و کارشان مشاوره کرده و برای بیش از ۵ میلیون نفر در بیش از ۷۰ کشور سمینارهای آموزشی ترتیب داده که درصد بالایی از مخاطبانش توانسته‌اند در کسب و کار و تجارتشان به موفقیت های چشم گیری دست یابند. او سالانه برای ۲۵۰ هزار نفر سمینار آموزشی ارائه می دهد.

او به مدت ۳۰ سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از ۷۰ کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب‌هایش به زبان های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده اند.

همچنین تاکنون با شرکت‌های بزرگ و عمومی و افرادی از جمله مدیران و کارکنان بسیاری از بزرگترین شرکت‌های امریکا صحبت کرده و مذاکرات او چنان هیجان انگیز و تاثیرگذار بوده است که برای این افراد و شرکت‌ها موفقیت‌های فوری و هم دراز مدت بدنبال داشته است.

 
 
 ۱۲۰ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118-212-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
یک: از قوانین اطاعت کنید
دو: دقیقا تصمیم بگیرید که چه مى‌خواهید
سه: عادت شجاعت و اعتمادبه‌نفس را در خود ایجاد کنید
چهار: با خود صادق باشید
پنج: نگرش ذهنى مثبت ایجاد کنید
شش: ارتباط مثبت برقرار کنید و بهترین‌ها را انتظار داشته باشید
هفت: اقدام کنید
هشت: مهمترین مشتریان خود را راضى کنید
نه: سختکوش باشید
ده: یادگیرى پیوسته
یازده: سخنرانى واجد شرایط بشوید
دوازده: با اشخاص مناسب معاشرت کنید
سیزده: شبکه‌سازى پیوسته
چهارده: دانستگى برازندگى است
پانزده: براى موفقیت لباس بپوشید
شانزده: در شمار بهترین‌ها قرار بگیرید
هفده: برنامه راهبردى
هجده: مسئولیت نتایج کار را بپذیرید
نوزده: بازیگر تیمى باشید
بیست: بر خلاقیت خود بیفزایید
بیست و یک: فرصت مناسب را در خدمت خود بگیرید
خلاصه: سه کلید موفقیت

راهنمای دانلود کتاب موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی

برای دانلود کتاب موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موفقیت شخصی: راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی
Leila Khazaei
۱۳۹۷/۱۱/۲
فوق العاده بود👍👍👍👍
عبدالغفور باران زهی
۱۳۹۷/۵/۲۱
خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)