دانلود کتاب مکالمه رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت همراه با تلفظ صحیح کلمات

  • از: مرضیه مجلسی
  • ناشر: نشر وزرا
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مکالمه رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت همراه با تلفظ صحیح کلمات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مکالمه رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت همراه با تلفظ صحیح کلمات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مکالمه رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت همراه با تلفظ صحیح کلمات

کتاب مکالمه‌‌ی رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت؛ همراه با تلفظ صحیح کلمات ترجمه‌ی مرضیه مجلسی است. در این کتاب جملات رایج در محاوره روزمره زبان انگلیسی را یاد می‌گیریم.

در کتاب مکالمه‌‌ی رایج زبان انگلیسی (Glossaries terms and phrases English language self-instruction conversation and phrase books etc. Persian) با استفاده از منابع، رایج‌ترین جملات را در سفر به خارج از کشور در اختیار شما قرار می‌دهد. یادگیری زبان‌های خارجی امروزه به نیازی مبرم برای جامعه بشری تبدیل شده است. کار و تجارت و استفاده از ابزار ارتباطی بخصوص اینترنت مرزهای ظاهری بین کشورها را درنوردیده است. یادگیری زبان انگلیسی می باید بطور مستمر و از سطوح پایه تحصیلی انجام شود. اغلب امروزه کسانی که به دنبال ارتباط با آنسوی مرزها هستند حداقلی از سطوح پایه آموزش را در دوره‌های تحصیلی در مدارس یا دانشگاه فراگرفته‌اند و به‌دنبال روشی برای یادگیری جملات پرکاربرد و ضروری برای برقراری ارتباط سریع و مفید با طرف خارجی خود هستند. در این مجموعه کتاب‌ها با استفاده از منابع مختلف سعی شده تا پرکابردترین و ضروری‌ترین جملاتی که یک نفر ممکن است در یک کشور انگلیسی زبان یا یک کشور دیگر به آن نیاز داشته باشد گردآوری شده و با تلفظ صحیح  ارائه شود.

به عنوان مثال در قسمتی از کتاب مکالمه‌‌ی روزمره‌ی زبان انگلیسی می‌خوانیم:

sometimes I go to sleep at 11PM, sometimes at 11:30PM

سام‌تایمز آی گُو توو اِسلیپ اَت ایلِوِن پی اِم، سام تایْمز اَت ایلِوِن ثرتی پی‌اِم.

بعضی وقت‌ها ساعت 11 شب می‌خوابم، بعضی وقت‌ها ساعت '11:30 شب.

 ۱۴۸ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97675-4-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مکالمه رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت همراه با تلفظ صحیح کلمات

برای دانلود کتاب مکالمه رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت همراه با تلفظ صحیح کلمات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مکالمه رایج زبان انگلیسی، انگلیسی در مسافرت همراه با تلفظ صحیح کلمات
Sahar Moslehi
۱۳۹۸/۹/۲۵
این کتاب با بیش از هشتصد جمله روزمره میتونه یادگیری زبان همراه با تلفظ صحیح و جملات پرکاربرد رو به شما آموزش بده این کتاب رو به کسانی که در تلفظه جملات انگلیسی دچار مشکل هستند پیشنهاد میکنم
nastaran pourrajab
۱۳۹۸/۷/۱۵
برنامه عالیه بى نظیره
مجید حسن زاده
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
فوق العادس
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)