دانلود کتاب میلیونر اتوماتیک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب میلیونر اتوماتیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب میلیونر اتوماتیک

کتاب میلیونر اتوماتیک نوشتۀ دیوید باخ، گام به گام تمام آنچه که احتیاج دارید را به شما آموزش می‌دهد تا امنیت اقتصادی را به دست آورید.

کتاب میلیونر اتوماتیک (The Automatic Millionaire) نوشته شده تا شما را به طور اتوماتیک برنده سازد. دیوید واقعا به شما اهمیت می‌دهد. با مطالعه هر صفحه از کتاب در می‌یابید که چقدر علاقه دارد که شما به موفقیت مالی دست پست پیدا کنید. مهم نیست که چقدر درآمد دارید و چه کسی هستید، برنامه پیشنهادی دیوید را به کارگیرید تا زندگی شما دگرگون شود.

یکی از بزرگترین دغدغه‌های این روزهای هر ایرانی آینده مبهم و مشکلات مالی زندگی روزمره است. با کمک این کتاب ثبات و آرامش تا حد بالایی به زندگی ما بازگشته و از آینده مالی و اقتصادی خود مطمئن خواهیم شد. یکی از بزرگترین چالش‌های زندگی ما وضعیت صندوق‌های بازنشستگی و میزان مخارج هر فرد در آن زمان است. همه می‌دانیم که برخی از صندوق‌های بازنشستگی چندان سودآور نبوده و حتی درصورت سودآور بودن آن‌ها، حقوق بازنشستگی کفاف مخارج خانواده‌های ایرانی را نمی‌دهد و اکثر افراد بعد از بازنشستگی نیز تا آخر عمر مجبور به کار هستند. 

بسیار از اوقات حتی حقوق بازنشستگان از حقوق شاغلین کمتر است با اینکه یک بازنشسته به علت افزایش سن، نیاز به مراقبت‌های پزشکی بیشتری داشته و همچنین به علت داشتن فرزندان متاهل هزینه‌های مضاعفی نیز خواهد داشت. لذا برای هر فردی که امنیت و آزادی مالی‌اش در هنگام بازنشستگی اهمیت دارد، فرض است که تنها خود را محدود به حقوق بازنشستگی نکرده و از هم اکنون برای آینده خود برنامه‌ای داشته باشد. 

کتاب میلیونر اتوماتیک توصیه‌هایی کاربردی برای زندگی مالی موفق برای دوران بازنشستگی ما ارائه می‌کند که بسیار جذاب و خواندنی است. همچنین این کتاب، از نظر معروف‌ترین رسانه‌ها و نشریات آمریکا، به عنوان کتاب برگزیده سال انتخاب شده است. از جمله این مجلات عبارتند از: New York Times, Wall Street Journal, USA Today, Businesweek

دیوید باخ (David Bach) به روشنی به ما نشان می‌دهد که راز اصلی کسب ثروت افزایش درآمد نیست و هر کس با هر سطح درآمد، می‌تواند به ثروت دست یابد، البته که درآمد بیشتر می‌تواند فرآیند کسب ثروت را تسهیل نماید، اما شما با مطالعه این کتاب در می‌یابید برای کسب ثروت نیاز به ریسک در کسب و کار‌های ناشناخته و همچنین درآمد‌های چند ده میلیونی ندارید. 

کتاب میلیونر اتوماتیک، برای کسانی نوشته شده که به زندگی و ثروت، دید بلند مدت داشته و به دنبال کسب ثروت یک شبه یا یک ساله نیستند. روش ارائه شده در کتاب، نگرانی و استرس نسبت به آینده شما را از بین برده و ثبات و آرامش تا حد بالایی به زندگی ما بازگشته و از آینده مالی و اقتصادی خود مطمئن خواهیم شد.

دیوید باخ نویسنده کتاب میلیونر اتوماتیک از افراد سرشناس و سخنرانان مطرح در کشور آمریکا است و اکثر کتاب‌های او جزو کتاب‌های پر فروش سال بوده‌اند. دیوید باخ در کتاب حاضر به روشنی به ما نشان می‌دهد که راز اصلی کسب ثروت، افزایش درآمد نیست و هرکس با هر سطح درآمد، می‌تواند به ثروت دست یابد. البته که درآمد بیشتر می‌تواند فرآیند کسب ثروت را تسهیل نماید، اما شما با مطالعه این کتاب در می‌یابید برای کسب ثروت نیاز به ریسک در کسب و کار‌های ناشناخته و همچنین درآمد‌های چند ده‌میلیونی ندارید. 

در بخشی از کتاب میلیونر اتوماتیک می‌خوانیم:

هرگز زمانی را که اولین میلیونر اتوماتیک را دیدم فراموش نمی‌کنم. من حدود 25 سال داشتم و در یک کلاس به آموزش سرمایه‌گذاری برای بزرگسالان می‌پرداختم. جیم مک اینتایر یک فرد میانسال، مدیر میانی یک شرکت، دانشجوی من بود. من و او صحبت زیادی با هم نکرده بودیم تا زمانی که او بعد از اتمام یکی از جلسات کلاس نزد من آمد و در خواست برگزاری یک جلسه بازبینی وضعیت مالی خود و همسرش را نمود.

هر چند (الان نیز همچنین) احساس می‌کنم هر ‌کس می‌تواند از گفته‌های یک مشاور مالی با تجربه استفاده نماید، اما درخواست او برایم جذابیتی نداشت و فکر نمی‌کردم جیم زندگی مالی موفقی داشته باشد و بتوانم به او کمکی نمایم. جیم خیلی من را تحت تاثیر قرار نداد و از جمله افرادی نبود که بخواهم برای او وقت بگذارم.

به سردی به او گفتم که خوشحال می‌شوم که قرار ملاقاتی داشته باشیم، اما اگر او کمک من را می‌خواهد، همسرش نیز می‌بایست در جلسه حضور داشته باشد، چراکه گروه من تنها جلساتی را تنظیم می‌کنند که زن و شوهر با هم بروی مسائل مالی همکاری می‌کنند.

جیم خندید و گفت: مشکلی وجود ندارد و سو (همسرش) دلیلی است که اینجا حضور دارد.

همسرش در سمینار زنان باهوشی که ثروتمند می‌شوند شرکت کرده است و از او خواسته که در دوره‌های من شرکت کند. او گفت به صحبت‌های من علاقه دارد و همراه همسرش فکر می‌کنند الان زمانی است که باید به برنامه‌ریزی مالی بپردازند. او گفت: من در حال برنامه‌ریزی هستم تا ماه آینده بازنشست شوم.

من متعجب شدم، گرچه حرفی نزدم و جیم را برانداز کردم، شک داشتم که فردی مثل او بتواند بازنشست شود. از چند جمله‌ای که او در کلاس گفته بود حدس می‌زدم در ابتدای 50 سالگی‌اش باشد و برای مدت 30 سال است که برای یک شرکت کار می‌کند. هیچگاه بیش از 40 هزار دلار در سال درآمد نداشته است و به بودجه بندی اعتقادی ندارد. همچنین فهمیده بودم، او خود را یک محافظه کار افراطی می‌داند. از این رو می‌دانستم او از طریق بازار سهام ثروتی به دست نیاورده است.

 ۱۸۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8999-78-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: ملاقات با میلیونر اتوماتیک
فصل دوم: عامل Latte، با تنها چند دلار پس انداز در روز به یک میلیونر اتوماتیک تبدیل شوید.
فصل سوم: یاد بگیرید که اول سهم خودتان را پرداخت کنید.
فصل چهارم: اکنون این فرآیند را اتوماتیک سازید.
فصل پنجم: پس انداز برای روزهای سخت را نیز اتوماتیک نمایید.
فصل ششم: بدون بدهی و به طور اتوماتیک صاحب خانه شوید.
فصل هفتم: زندگی بدون بدهی
فصل هشتم: با پرداخت اتوماتیک پول خیریه، تفاوت را ایجاد کنید.
کلام پایانی: سفر شما امروز آغاز می‌شود.

راهنمای دانلود کتاب میلیونر اتوماتیک

برای دانلود کتاب میلیونر اتوماتیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  میلیونر اتوماتیک
طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
دید انسان رو متحول میکنه واز خودتون درتون میاره واقعاً جاله
رضا رضوی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
۱۰۰٪
Abbas Kashi
۱۳۹۷/۱۰/۸
کتاب خوبیه... دیدتون رو نسبت به بعضی موارد مالی تغییر میده. ولی پدر پولدار پدر بی‌پول فوق العاده اس
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)